Kvalifikacije

Logotip kluba Rabotnički Skopje

Rabotnički Skopje

1 : 1

Budućnost Podgorica

Logotip kluba Budućnost Podgorica
Stadion:
Philip II Arena, Skopje
Datum:
28. 06. 2016
Ura:
18:00:00

Logotip kluba Budućnost Podgorica

Budućnost Podgorica

1 : 0

Rabotnički Skopje

Logotip kluba Rabotnički Skopje
Stadion:
Stadion Pod Goricom, Podgorica
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
19:00:00
Budućnost Podgorica napreduje s skupnim izidom: 2 : 1 .

Logotip kluba Partizani

Partizani

0 : 0

Slovan Bratislava

Logotip kluba Slovan Bratislava
Stadion:
Qemal Stafa, Tirana
Datum:
28. 06. 2016
Ura:
18:00:00

Logotip kluba Slovan Bratislava

Slovan Bratislava

Odpovedano

Partizani

Logotip kluba Partizani
Stadion:
Pasiensky, Bratislava
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
19:00:00
Zmagovalca dvoboja je določila UEFA

Logotip kluba Kapaz FC

Kapaz FC

0 : 0

Dacia Chișinău

Logotip kluba Dacia Chișinău
Stadion:
,
Datum:
28. 06. 2016
Ura:
18:00:00

Logotip kluba Dacia Chișinău

Dacia Chișinău

0 : 1

Kapaz FC

Logotip kluba Kapaz FC
Stadion:
,
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
17:00:00
Kapaz FC napreduje s skupnim izidom: 1 : 0 .

Logotip kluba St Patrick’s Athletic

St Patrick’s Athletic

1 : 0

Jeunesse d'Esch

Logotip kluba Jeunesse d'Esch
Stadion:
Richmond Park, St Patrick’s
Datum:
28. 06. 2016
Ura:
20:45:00

Logotip kluba Jeunesse d'Esch

Jeunesse d'Esch

2 : 1

St Patrick’s Athletic

Logotip kluba St Patrick’s Athletic
Stadion:
Stade de la Frontière, Esch
Datum:
05. 07. 2016
Ura:
18:45:00
St Patrick’s Athletic napreduje s skupnim izidom: 2 : 2 zaradi več doseženih zadetkov v gosteh.

Logotip kluba Dila Gori

Dila Gori

1 : 0

Shirak

Logotip kluba Shirak
Stadion:
,
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
16:00:00

Logotip kluba Shirak

Shirak

4 : 1

* po enajstmetrovkah

Dila Gori

Logotip kluba Dila Gori
Stadion:
Gyumri City Stadium, Shirak
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
15:00:00
Shirak napreduje s skupnim izidom: 4 : 2.

Logotip kluba Aktobe

Aktobe

1 : 1

MTK Budapest

Logotip kluba MTK	Budapest
Stadion:
Central Stadion, Aktobe
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
16:00:00

Logotip kluba MTK	Budapest

MTK Budapest

2 : 0

Aktobe

Logotip kluba Aktobe
Stadion:
,
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
18:00:00
MTK Budapest napreduje s skupnim izidom: 3 : 1 .

Logotip kluba UE Santa Coloma

UE Santa Coloma

1 : 3

Lokomotiva Zagreb

Logotip kluba Lokomotiva Zagreb
Stadion:
DEVK-Arena, Santa Coloma
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Lokomotiva Zagreb

Lokomotiva Zagreb

4 : 1

UE Santa Coloma

Logotip kluba UE Santa Coloma
Stadion:
Kranjčevićeva, Zagreb
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
18:00:00
Lokomotiva Zagreb napreduje s skupnim izidom: 7 : 2.

Logotip kluba Admira

Admira

1 : 1

Spartak Myjava

Logotip kluba Spartak Myjava
Stadion:
BSFZ-Arena, Maria Enzersdorf
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Spartak Myjava

Spartak Myjava

2 : 3

Admira

Logotip kluba Admira
Stadion:
,
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
17:00:00
Admira napreduje s skupnim izidom: 4 : 3.

Logotip kluba Ventspils

Ventspils

2 : 0

Vikingur Göta

Logotip kluba Vikingur Göta
Stadion:
Ventspils Olimpiskais Stadions, Ventspils
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Vikingur Göta

Vikingur Göta

0 : 2

Ventspils

Logotip kluba Ventspils
Stadion:
Sarpugerði stadion, Norðragøta
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
20:00:00
Ventspils napreduje s skupnim izidom: 4 : 0.

Logotip kluba FK Bokelj Kotor

FK Bokelj Kotor

1 : 1

Vojvodina Novi Sad

Logotip kluba Vojvodina Novi Sad
Stadion:
,
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
17:30:00

Logotip kluba Vojvodina Novi Sad

Vojvodina Novi Sad

5 : 0

FK Bokelj Kotor

Logotip kluba FK Bokelj Kotor
Stadion:
Stadion Karađorđe, Novi Sad
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
20:00:00
Vojvodina Novi Sad napreduje s skupnim izidom: 6 : 1.

Logotip kluba Atlantas Klaipeda

Atlantas Klaipeda

0 : 2

HJK Helsinki

Logotip kluba HJK Helsinki
Stadion:
Klaipėdos centrinis stadionas, Klaipeda
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
18:00:00

Logotip kluba HJK Helsinki

HJK Helsinki

1 : 1

Atlantas Klaipeda

Logotip kluba Atlantas Klaipeda
Stadion:
Sonera Stadium, Helsinki
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
18:00:00
HJK Helsinki napreduje s skupnim izidom: 3 : 1.

Logotip kluba Sloboda Tuzla

Sloboda Tuzla

0 : 0

Beitar Jerusalem

Logotip kluba Beitar Jerusalem
Stadion:
,
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
18:00:00

Logotip kluba Beitar Jerusalem

Beitar Jerusalem

1 : 0

Sloboda Tuzla

Logotip kluba Sloboda Tuzla
Stadion:
,
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
18:45:00
Beitar Jerusalem napreduje s skupnim izidom: 1 : 0 .

Logotip kluba Dinamo Minsk

Dinamo Minsk

2 : 1

FK Spartaks Jūrmala

Logotip kluba FK Spartaks Jūrmala
Stadion:
Stadion Traktor, Minsk
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
18:00:00

Logotip kluba FK Spartaks Jūrmala

FK Spartaks Jūrmala

0 : 2

Dinamo Minsk

Logotip kluba Dinamo Minsk
Stadion:
,
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
18:00:00
Dinamo Minsk napreduje s skupnim izidom: 4 : 1.

Logotip kluba Videoton

Videoton

3 : 0

Zaria Bălți

Logotip kluba Zaria Bălți
Stadion:
,
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
18:00:00

Logotip kluba Zaria Bălți

Zaria Bălți

2 : 0

Videoton

Logotip kluba Videoton
Stadion:
,
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
19:00:00
Videoton napreduje s skupnim izidom: 3 : 2.

Logotip kluba Balzan

Balzan

0 : 2

Neftçi Baku

Logotip kluba Neftçi Baku
Stadion:
,
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
18:00:00

Logotip kluba Neftçi Baku

Neftçi Baku

1 : 2

Balzan

Logotip kluba Balzan
Stadion:
Bakcell Arena, Baku
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
18:00:00
Neftçi Baku napreduje s skupnim izidom: 3 : 2.

Logotip kluba Banants

Banants

0 : 1

Omonia Nikosia

Logotip kluba Omonia Nikosia
Stadion:
Banants Stadion, Banants
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
18:00:00

Logotip kluba Omonia Nikosia

Omonia Nikosia

4 : 1

* po podaljških

Banants

Logotip kluba Banants
Stadion:
GSP Stadium, Nikosia
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
18:30:00
Omonia Nikosia napreduje s skupnim izidom: 5 : 1 .

Logotip kluba Trakai

Trakai

2 : 1

Nõmme Kalju

Logotip kluba Nõmme Kalju
Stadion:
,
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
18:00:00

Logotip kluba Nõmme Kalju

Nõmme Kalju

4 : 1

Trakai

Logotip kluba Trakai
Stadion:
Kadrioru staadion, Kalju
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
18:00:00
Nõmme Kalju napreduje s skupnim izidom: 5 : 3.

Logotip kluba Levadia Tallinn

Levadia Tallinn

1 : 1

HB Torshavn

Logotip kluba HB Torshavn
Stadion:
Kadriorg Stadion, Tallinn
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
18:00:00

Logotip kluba HB Torshavn

HB Torshavn

0 : 2

Levadia Tallinn

Logotip kluba Levadia Tallinn
Stadion:
Gundadalur Stadion, Torshavn
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
19:00:00
Levadia Tallinn napreduje s skupnim izidom: 3 : 1.

Logotip kluba IFK Göteborg

IFK Göteborg

5 : 0

Llandudno

Logotip kluba Llandudno
Stadion:
Gamla Ullevi, Göteborg
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
18:30:00

Logotip kluba Llandudno

Llandudno

1 : 2

IFK Göteborg

Logotip kluba IFK Göteborg
Stadion:
,
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
20:00:00
IFK Göteborg napreduje s skupnim izidom: 7 : 1.

Logotip kluba AIK

AIK

2 : 0

Bala Town

Logotip kluba Bala Town
Stadion:
Friends Arena, Solna
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
18:30:00

Logotip kluba Bala Town

Bala Town

0 : 2

AIK

Logotip kluba AIK
Stadion:
,
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
19:30:00
AIK napreduje s skupnim izidom: 4 : 0.

Logotip kluba Europa FC

Europa FC

2 : 0

Pyunik

Logotip kluba Pyunik
Stadion:
Victoria Stadium, Gibraltar
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
18:30:00

Logotip kluba Pyunik

Pyunik

2 : 1

Europa FC

Logotip kluba Europa FC
Stadion:
Hanrapetakan, Pyunik
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
17:00:00
Europa FC napreduje s skupnim izidom: 3 : 2 .

Logotip kluba Slavia Sofia

Slavia Sofia

1 : 0

Zagłębie Lubin

Logotip kluba Zagłębie Lubin
Stadion:
,
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
18:30:00

Logotip kluba Zagłębie Lubin

Zagłębie Lubin

3 : 0

Slavia Sofia

Logotip kluba Slavia Sofia
Stadion:
,
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
18:00:00
Zagłębie Lubin napreduje s skupnim izidom: 3 : 1.

Logotip kluba AEK Larnaca

AEK Larnaca

3 : 0

Folgore

Logotip kluba Folgore
Stadion:
,
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Folgore

Folgore

1 : 3

AEK Larnaca

Logotip kluba AEK Larnaca
Stadion:
Stadio Serravalle B, Serravalle
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
20:30:00
AEK Larnaca napreduje s skupnim izidom: 6 : 1 .

Logotip kluba FK Kukësi

FK Kukësi

1 : 1

Rudar Pljevlja

Logotip kluba Rudar	Pljevlja
Stadion:
Zeqir Ymeri Stadium, Kukësi
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Rudar	Pljevlja

Rudar Pljevlja

0 : 1

FK Kukësi

Logotip kluba FK Kukësi
Stadion:
,
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
17:30:00
FK Kukësi napreduje s skupnim izidom: 2 : 1.

Logotip kluba Vaduz

Vaduz

3 : 1

Sileks Kratovo

Logotip kluba Sileks Kratovo
Stadion:
Rheinpark Stadion, Vaduz
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Sileks Kratovo

Sileks Kratovo

1 : 2

Vaduz

Logotip kluba Vaduz
Stadion:
,
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
20:00:00
Vaduz napreduje s skupnim izidom: 5 : 2.

Logotip kluba Odd BK

Odd BK

2 : 0

IFK Mariehamn

Logotip kluba IFK Mariehamn
Stadion:
,
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba IFK Mariehamn

IFK Mariehamn

1 : 1

Odd BK

Logotip kluba Odd BK
Stadion:
,
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
18:00:00
Odd BK napreduje s skupnim izidom: 3 : 1.

Logotip kluba Široki Brijeg

Široki Brijeg

1 : 1

Birkirkara

Logotip kluba Birkirkara
Stadion:
Stadion Pecara , Široki Brijeg
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Birkirkara

Birkirkara

2 : 0

Široki Brijeg

Logotip kluba Široki Brijeg
Stadion:
Infetti Ground, Birkirkara
Datum:
05. 07. 2016
Ura:
17:45:00
Birkirkara napreduje s skupnim izidom: 3 : 1 .

Logotip kluba Qäbälä FK

Qäbälä FK

5 : 1

Samtredia

Logotip kluba Samtredia
Stadion:
Gabala City Stadium, Gabala
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Samtredia

Samtredia

2 : 1

Qäbälä FK

Logotip kluba Qäbälä FK
Stadion:
,
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
17:00:00
Qäbälä FK napreduje s skupnim izidom: 6 : 3.

Logotip kluba Ermis Aradippou

Ermis Aradippou

0 : 1

Chikhura Sachkhere

Logotip kluba Chikhura Sachkhere
Stadion:
Aradippou Stadium , Aradippou
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Chikhura Sachkhere

Chikhura Sachkhere

2 : 3

Ermis Aradippou

Logotip kluba Ermis Aradippou
Stadion:
Central, Sachkhere
Datum:
05. 07. 2016
Ura:
18:00:00
Ermis Aradippou napreduje s skupnim izidom: 3 : 3 zaradi več doseženih zadetkov v gosteh.

Logotip kluba FC Differdange

FC Differdange

1 : 1

Cliftonville

Logotip kluba Cliftonville
Stadion:
Stade Municipal de la Ville de Differdange, Differdange
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Cliftonville

Cliftonville

2 : 0

FC Differdange

Logotip kluba FC Differdange
Stadion:
Solitude, Cliftonville
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
20:45:00
Cliftonville napreduje s skupnim izidom: 3 : 1.

Logotip kluba FC Midtjylland

FC Midtjylland

1 : 0

Sūduva

Logotip kluba Sūduva
Stadion:
MCH Arena, Herning
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Sūduva

Sūduva

0 : 1

FC Midtjylland

Logotip kluba FC Midtjylland
Stadion:
,
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
19:00:00
FC Midtjylland napreduje s skupnim izidom: 2 : 0.

Logotip kluba Maccabi Tel-Aviv

Maccabi Tel-Aviv

3 : 0

Gorica

Logotip kluba Gorica
Stadion:
Bloomfield Stadium, Tel Aviv
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
19:15:00

Logotip kluba Gorica

Gorica

0 : 1

Maccabi Tel-Aviv

Logotip kluba Maccabi Tel-Aviv
Stadion:
Športni park Nova Gorica, Nova Gorica
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
18:30:00
Maccabi Tel-Aviv napreduje s skupnim izidom: 4 : 0 .

Logotip kluba Beroe

Beroe

0 : 0

Radnik

Logotip kluba Radnik
Stadion:
,
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
19:30:00

Logotip kluba Radnik

Radnik

0 : 2

Beroe

Logotip kluba Beroe
Stadion:
,
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
18:00:00
Beroe napreduje s skupnim izidom: 2 : 0 .

Logotip kluba NSÍ Runavík

NSÍ Runavík

0 : 2

Shakhtyor Salihorsk

Logotip kluba Shakhtyor Salihorsk
Stadion:
,
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Shakhtyor Salihorsk

Shakhtyor Salihorsk

5 : 0

NSÍ Runavík

Logotip kluba NSÍ Runavík
Stadion:
Stadion Stroitel, Salihorsk
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
20:00:00
Shakhtyor Salihorsk napreduje s skupnim izidom: 7 : 0.

Logotip kluba Teuta Durrës

Teuta Durrës

0 : 1

Kairat Almaty

Logotip kluba Kairat Almaty
Stadion:
,
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Kairat Almaty

Kairat Almaty

5 : 0

Teuta Durrës

Logotip kluba Teuta Durrës
Stadion:
Central Stadion, Almaty
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
16:45:00
Kairat Almaty napreduje s skupnim izidom: 6 : 0.

Logotip kluba Domžale

Domžale

3 : 1

Lusitanos

Logotip kluba Lusitanos
Stadion:
Športni park Domžale, Domžale
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Lusitanos

Lusitanos

1 : 2

Domžale

Logotip kluba Domžale
Stadion:
,
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
20:30:00
Domžale napreduje s skupnim izidom: 5 : 2.

Logotip kluba Connah's Quay Nomads

Connah's Quay Nomads

0 : 0

Stabæk

Logotip kluba Stabæk
Stadion:
,
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
20:15:00

Logotip kluba Stabæk

Stabæk

0 : 1

Connah's Quay Nomads

Logotip kluba Connah's Quay Nomads
Stadion:
,
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
19:00:00
Connah's Quay Nomads napreduje s skupnim izidom: 1 : 0 .

Logotip kluba Slovan Bratislava

Slovan Bratislava

3 : 0

Hibernians Paola

Logotip kluba Hibernians Paola
Stadion:
Pasiensky, Bratislava
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
20:15:00

Logotip kluba Hibernians Paola

Hibernians Paola

0 : 3

Slovan Bratislava

Logotip kluba Slovan Bratislava
Stadion:
,
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
20:00:00
Slovan Bratislava napreduje s skupnim izidom: 6 : 0.

Logotip kluba La Fiorita

La Fiorita

0 : 5

Debreceni VSC

Logotip kluba Debreceni VSC
Stadion:
Stadio Igor Crescentini, Montegiardino
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
20:30:00

Logotip kluba Debreceni VSC

Debreceni VSC

2 : 0

La Fiorita

Logotip kluba La Fiorita
Stadion:
Nagyerdei Stadion, Debrecen
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
18:00:00
Debreceni VSC napreduje s skupnim izidom: 7 : 0 .

Logotip kluba Čukarički

Čukarički

3 : 0

Ordabasy

Logotip kluba Ordabasy
Stadion:
Stadion na Banovom brdu, Beograd
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
20:30:00

Logotip kluba Ordabasy

Ordabasy

3 : 3

Čukarički

Logotip kluba Čukarički
Stadion:
,
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
14:00:00
Čukarički napreduje s skupnim izidom: 6 : 3.

Logotip kluba Aberdeen

Aberdeen

3 : 1

CS Fola Esch

Logotip kluba CS Fola Esch
Stadion:
Pittodrie Stadium, Aberdeen
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
20:45:00

Logotip kluba CS Fola Esch

CS Fola Esch

1 : 0

Aberdeen

Logotip kluba Aberdeen
Stadion:
Stade Émile Mayrisch, Esch
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
18:30:00
Aberdeen napreduje s skupnim izidom: 3 : 2.

Logotip kluba Linfield

Linfield

0 : 1

Cork City

Logotip kluba Cork City
Stadion:
Windsor Park, Linfield
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
20:45:00

Logotip kluba Cork City

Cork City

1 : 1

Linfield

Logotip kluba Linfield
Stadion:
,
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
20:45:00
Cork City napreduje s skupnim izidom: 2 : 1 .

Logotip kluba Hearts

Hearts

2 : 1

Infonet Tallinn

Logotip kluba Infonet Tallinn
Stadion:
,
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
21:00:00

Logotip kluba Infonet Tallinn

Infonet Tallinn

2 : 4

Hearts

Logotip kluba Hearts
Stadion:
,
Datum:
06. 07. 2016
Ura:
17:45:00
Hearts napreduje s skupnim izidom: 6 : 3 .

Logotip kluba Shamrock Rovers

Shamrock Rovers

0 : 2

RoPS

Logotip kluba RoPS
Stadion:
Tallaght Stadium, Dublin
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
21:00:00

Logotip kluba RoPS

RoPS

1 : 1

Shamrock Rovers

Logotip kluba Shamrock Rovers
Stadion:
Keskuskenttä, Rovaniemi
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
18:00:00
RoPS napreduje s skupnim izidom: 3 : 1.

Logotip kluba Shkëndija

Shkëndija

2 : 0

Cracovia Kraków

Logotip kluba Cracovia Kraków
Stadion:
Gradski stadion, Shkëndija
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
21:00:00

Logotip kluba Cracovia Kraków

Cracovia Kraków

1 : 2

Shkëndija

Logotip kluba Shkëndija
Stadion:
,
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
20:00:00
Shkëndija napreduje s skupnim izidom: 4 : 1.

Logotip kluba KR

KR

2 : 1

Glenavon

Logotip kluba Glenavon
Stadion:
KR-völlur, Reykjavik
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
21:15:00

Logotip kluba Glenavon

Glenavon

0 : 6

KR

Logotip kluba KR
Stadion:
Mourneview Park, Lurgan, Glenavon
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
20:45:00
KR napreduje s skupnim izidom: 8 : 1.

Logotip kluba Breidablik

Breidablik

2 : 3

FK Jelgava

Logotip kluba FK Jelgava
Stadion:
,
Datum:
30. 06. 2016
Ura:
21:15:00

Logotip kluba FK Jelgava

FK Jelgava

2 : 2

Breidablik

Logotip kluba Breidablik
Stadion:
Zemgales Olimpiskais centrs, Jelgava
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
17:30:00
FK Jelgava napreduje s skupnim izidom: 5 : 4.

Logotip kluba Valur

Valur

1 : 4

Brøndby IF

Logotip kluba Brøndby IF
Stadion:
,
Datum:
01. 07. 2016
Ura:
23:00:00

Logotip kluba Brøndby IF

Brøndby IF

6 : 0

Valur

Logotip kluba Valur
Stadion:
Brøndby Stadion, København
Datum:
07. 07. 2016
Ura:
18:30:00
Brøndby IF napreduje s skupnim izidom: 10 : 1.

Logotip kluba Shirak

Shirak

1 : 1

Slovan Bratislava

Logotip kluba Slovan Bratislava
Stadion:
Gyumri City Stadium, Shirak
Datum:
14. 07. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba Slovan Bratislava

Slovan Bratislava

2 : 0

Shirak

Logotip kluba Shirak
Stadion:
Pasiensky, Bratislava
Datum:
21. 07. 2016
Ura:
20:15:00
Slovan Bratislava napreduje s skupnim izidom: 3 : 1.

Logotip kluba Kairat Almaty

Kairat Almaty

1 : 1

Maccabi Tel-Aviv

Logotip kluba Maccabi Tel-Aviv
Stadion:
Central Stadion, Almaty
Datum:
14. 07. 2016
Ura:
16:45:00

Logotip kluba Maccabi Tel-Aviv

Maccabi Tel-Aviv

2 : 1

Kairat Almaty

Logotip kluba Kairat Almaty
Stadion:
Bloomfield Stadium, Tel Aviv
Datum:
21. 07. 2016
Ura:
19:00:00
Maccabi Tel-Aviv napreduje s skupnim izidom: 3 : 2.

Logotip kluba Dinamo Minsk

Dinamo Minsk

1 : 1

St Patrick’s Athletic

Logotip kluba St Patrick’s Athletic
Stadion:
Stadion Traktor, Minsk
Datum:
14. 07. 2016
Ura:
17:30:00

Logotip kluba St Patrick’s Athletic

St Patrick’s Athletic

0 : 1

Dinamo Minsk

Logotip kluba Dinamo Minsk
Stadion:
Richmond Park, St Patrick’s
Datum:
21. 07. 2016
Ura:
20:45:00
Dinamo Minsk napreduje s skupnim izidom: 2 : 1 .

Logotip kluba RoPS

RoPS

1 : 1

Lokomotiva Zagreb

Logotip kluba Lokomotiva Zagreb
Stadion:
Keskuskenttä, Rovaniemi
Datum:
14. 07. 2016
Ura:
18:00:00

Logotip kluba Lokomotiva Zagreb

Lokomotiva Zagreb

3 : 0

RoPS

Logotip kluba RoPS
Stadion:
Kranjčevićeva, Zagreb
Datum:
21. 07. 2016
Ura:
18:00:00
Lokomotiva Zagreb napreduje s skupnim izidom: 4 : 1.

Logotip kluba Neftçi Baku

Neftçi Baku

0 : 0

Shkëndija

Logotip kluba Shkëndija
Stadion:
Bakcell Arena, Baku
Datum:
14. 07. 2016
Ura:
18:00:00

Logotip kluba Shkëndija

Shkëndija

1 : 0

Neftçi Baku

Logotip kluba Neftçi Baku
Stadion:
Gradski stadion, Shkëndija
Datum:
21. 07. 2016
Ura:
20:00:00
Shkëndija napreduje s skupnim izidom: 1 : 0.

Logotip kluba Levadia Tallinn

Levadia Tallinn

3 : 1

Slavia Praha

Logotip kluba Slavia Praha
Stadion:
Kadriorg Stadion, Tallinn
Datum:
14. 07. 2016
Ura:
18:00:00

Logotip kluba Slavia Praha

Slavia Praha

2 : 0

Levadia Tallinn

Logotip kluba Levadia Tallinn
Stadion:
Eden Arena, Praha
Datum:
21. 07. 2016
Ura:
19:00:00
Levadia Tallinn napreduje s skupnim izidom: 3 : 3 zaradi več doseženih zadetkov v gosteh.

Logotip kluba FC Midtjylland

FC Midtjylland

3 : 0

Vaduz

Logotip kluba Vaduz
Stadion:
MCH Arena, Herning
Datum:
14. 07. 2016
Ura:
18:30:00

Logotip kluba Vaduz

Vaduz

2 : 2

FC Midtjylland

Logotip kluba FC Midtjylland
Stadion:
Rheinpark Stadion, Vaduz
Datum:
21. 07. 2016
Ura:
19:00:00
FC Midtjylland napreduje s skupnim izidom: 5 : 2 .

Logotip kluba Debreceni VSC

Debreceni VSC

1 : 2

Torpedo-BelAZ Zhodino

Logotip kluba Torpedo-BelAZ Zhodino
Stadion:
Nagyerdei Stadion, Debrecen
Datum:
14. 07. 2016
Ura:
18:30:00

Logotip kluba Torpedo-BelAZ Zhodino

Torpedo-BelAZ Zhodino

1 : 0

Debreceni VSC

Logotip kluba Debreceni VSC
Stadion:
,
Datum:
21. 07. 2016
Ura:
18:00:00
Torpedo-BelAZ Zhodino napreduje s skupnim izidom: 3 : 1 .

Logotip kluba Ermis Aradippou

Ermis Aradippou

2 : 2

Osmanlıspor

Logotip kluba Osmanlıspor
Stadion:
Aradippou Stadium , Aradippou
Datum:
14. 07. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Osmanlıspor

Osmanlıspor

5 : 0

Ermis Aradippou

Logotip kluba Ermis Aradippou
Stadion:
,
Datum:
21. 07. 2016
Ura:
20:00:00
Osmanlıspor napreduje s skupnim izidom: 7 : 2 .

Logotip kluba Beitar Jerusalem

Beitar Jerusalem

1 : 0

Omonia Nikosia

Logotip kluba Omonia Nikosia
Stadion:
,
Datum:
14. 07. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Omonia Nikosia

Omonia Nikosia

3 : 2

Beitar Jerusalem

Logotip kluba Beitar Jerusalem
Stadion:
GSP Stadium, Nikosia
Datum:
21. 07. 2016
Ura:
18:30:00
Beitar Jerusalem napreduje s skupnim izidom: 3 : 3 zaradi več doseženih zadetkov v gosteh.

Logotip kluba Admira

Admira

1 : 0

Kapaz FC

Logotip kluba Kapaz FC
Stadion:
BSFZ-Arena, Maria Enzersdorf
Datum:
14. 07. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Kapaz FC

Kapaz FC

0 : 2

Admira

Logotip kluba Admira
Stadion:
,
Datum:
20. 07. 2016
Ura:
18:00:00
Admira napreduje s skupnim izidom: 3 : 0.

Logotip kluba BK Häcken

BK Häcken

1 : 1

Cork City

Logotip kluba Cork City
Stadion:
,
Datum:
14. 07. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Cork City

Cork City

1 : 0

BK Häcken

Logotip kluba BK Häcken
Stadion:
,
Datum:
21. 07. 2016
Ura:
20:45:00
Cork City napreduje s skupnim izidom: 2 : 1 .

Logotip kluba AIK

AIK

1 : 0

Europa FC

Logotip kluba Europa FC
Stadion:
Friends Arena, Solna
Datum:
14. 07. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Europa FC

Europa FC

0 : 1

AIK

Logotip kluba AIK
Stadion:
Victoria Stadium, Gibraltar
Datum:
21. 07. 2016
Ura:
19:00:00
AIK napreduje s skupnim izidom: 2 : 0 .

Logotip kluba SønderjyskE

SønderjyskE

2 : 1

Strömsgodset IF

Logotip kluba Strömsgodset IF
Stadion:
,
Datum:
14. 07. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Strömsgodset IF

Strömsgodset IF

2 : 2

* po podaljških

SønderjyskE

Logotip kluba SønderjyskE
Stadion:
Marienlyst Stadion, Strömsgodset
Datum:
21. 07. 2016
Ura:
19:00:00
SønderjyskE napreduje s skupnim izidom: 4 : 3 .

Logotip kluba Maccabi Haifa

Maccabi Haifa

1 : 1

Nõmme Kalju

Logotip kluba Nõmme Kalju
Stadion:
,
Datum:
14. 07. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Nõmme Kalju

Nõmme Kalju

5 : 3

* po enajstmetrovkah

Maccabi Haifa

Logotip kluba Maccabi Haifa
Stadion:
Kadrioru staadion, Kalju
Datum:
21. 07. 2016
Ura:
18:00:00
Nõmme Kalju napreduje s skupnim izidom: 6 : 4.

Logotip kluba Shakhtyor Salihorsk

Shakhtyor Salihorsk

1 : 1

Domžale

Logotip kluba Domžale
Stadion:
Stadion Stroitel, Salihorsk
Datum:
14. 07. 2016
Ura:
19:30:00

Logotip kluba Domžale

Domžale

2 : 1

Shakhtyor Salihorsk

Logotip kluba Shakhtyor Salihorsk
Stadion:
Športni park Domžale, Domžale
Datum:
21. 07. 2016
Ura:
20:30:00
Domžale napreduje s skupnim izidom: 3 : 2.

Logotip kluba Beroe

Beroe

1 : 1

HJK Helsinki

Logotip kluba HJK Helsinki
Stadion:
,
Datum:
14. 07. 2016
Ura:
19:30:00

Logotip kluba HJK Helsinki

HJK Helsinki

1 : 0

Beroe

Logotip kluba Beroe
Stadion:
Sonera Stadium, Helsinki
Datum:
21. 07. 2016
Ura:
18:00:00
HJK Helsinki napreduje s skupnim izidom: 2 : 1.

Logotip kluba Vojvodina Novi Sad

Vojvodina Novi Sad

1 : 0

Connah's Quay Nomads

Logotip kluba Connah's Quay Nomads
Stadion:
Stadion Karađorđe, Novi Sad
Datum:
14. 07. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Connah's Quay Nomads

Connah's Quay Nomads

1 : 2

Vojvodina Novi Sad

Logotip kluba Vojvodina Novi Sad
Stadion:
,
Datum:
21. 07. 2016
Ura:
19:45:00
Vojvodina Novi Sad napreduje s skupnim izidom: 3 : 1.

Logotip kluba Maribor

Maribor

0 : 0

Levski Sofia

Logotip kluba Levski Sofia
Stadion:
Ljudski vrt, Maribor
Datum:
14. 07. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Levski Sofia

Levski Sofia

1 : 1

Maribor

Logotip kluba Maribor
Stadion:
,
Datum:
21. 07. 2016
Ura:
19:00:00
Maribor napreduje s skupnim izidom: 1 : 1 zaradi več doseženih zadetkov v gosteh.

Logotip kluba PAS Giannina

PAS Giannina

3 : 0

Odd BK

Logotip kluba Odd BK
Stadion:
Zosimades Stadium, Ioannina
Datum:
14. 07. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Odd BK

Odd BK

3 : 1

* po podaljških

PAS Giannina

Logotip kluba PAS Giannina
Stadion:
,
Datum:
21. 07. 2016
Ura:
19:00:00
PAS Giannina napreduje s skupnim izidom: 4 : 3.

Logotip kluba CSM Poli Iași

CSM Poli Iași

2 : 2

Hajduk Split

Logotip kluba Hajduk Split
Stadion:
,
Datum:
14. 07. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Hajduk Split

Hajduk Split

2 : 1

CSM Poli Iași

Logotip kluba CSM Poli Iași
Stadion:
Poljud, Split
Datum:
21. 07. 2016
Ura:
20:30:00
Hajduk Split napreduje s skupnim izidom: 4 : 3.

Logotip kluba Genk

Genk

2 : 0

Budućnost Podgorica

Logotip kluba Budućnost Podgorica
Stadion:
Cristal Arena, Genk
Datum:
14. 07. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Budućnost Podgorica

Budućnost Podgorica

2 : 4

* po enajstmetrovkah

Genk

Logotip kluba Genk
Stadion:
Stadion Pod Goricom, Podgorica
Datum:
21. 07. 2016
Ura:
20:45:00
Genk napreduje s skupnim izidom: 6 : 2.

Logotip kluba Partizan

Partizan

0 : 0

Zagłębie Lubin

Logotip kluba Zagłębie Lubin
Stadion:
Stadion FK Partizan, Beograd
Datum:
14. 07. 2016
Ura:
20:15:00

Logotip kluba Zagłębie Lubin

Zagłębie Lubin

4 : 3

* po enajstmetrovkah

Partizan

Logotip kluba Partizan
Stadion:
,
Datum:
21. 07. 2016
Ura:
21:05:00
Zagłębie Lubin napreduje s skupnim izidom: 4 : 3 .

Logotip kluba Slovan Bratislava

Slovan Bratislava

0 : 0

FK Jelgava

Logotip kluba FK Jelgava
Stadion:
Pasiensky, Bratislava
Datum:
14. 07. 2016
Ura:
20:15:00

Logotip kluba FK Jelgava

FK Jelgava

3 : 0

Slovan Bratislava

Logotip kluba Slovan Bratislava
Stadion:
Zemgales Olimpiskais centrs, Jelgava
Datum:
21. 07. 2016
Ura:
17:30:00
FK Jelgava napreduje s skupnim izidom: 3 : 0 .

Logotip kluba MTK	Budapest

MTK Budapest

1 : 2

Qäbälä FK

Logotip kluba Qäbälä FK
Stadion:
,
Datum:
14. 07. 2016
Ura:
20:30:00

Logotip kluba Qäbälä FK

Qäbälä FK

2 : 0

MTK Budapest

Logotip kluba MTK	Budapest
Stadion:
Gabala City Stadium, Gabala
Datum:
21. 07. 2016
Ura:
19:00:00
Qäbälä FK napreduje s skupnim izidom: 4 : 1.

Logotip kluba Birkirkara

Birkirkara

0 : 0

Hearts

Logotip kluba Hearts
Stadion:
Infetti Ground, Birkirkara
Datum:
14. 07. 2016
Ura:
20:30:00

Logotip kluba Hearts

Hearts

1 : 2

Birkirkara

Logotip kluba Birkirkara
Stadion:
,
Datum:
21. 07. 2016
Ura:
21:00:00
Birkirkara napreduje s skupnim izidom: 2 : 1.

Logotip kluba Videoton

Videoton

2 : 0

Čukarički

Logotip kluba Čukarički
Stadion:
,
Datum:
14. 07. 2016
Ura:
20:30:00

Logotip kluba Čukarički

Čukarički

1 : 1

Videoton

Logotip kluba Videoton
Stadion:
Stadion na Banovom brdu, Beograd
Datum:
21. 07. 2016
Ura:
20:30:00
Videoton napreduje s skupnim izidom: 3 : 1 .

Logotip kluba Hibernian

Hibernian

0 : 1

Brøndby IF

Logotip kluba Brøndby IF
Stadion:
,
Datum:
14. 07. 2016
Ura:
20:45:00

Logotip kluba Brøndby IF

Brøndby IF

5 : 3

* po enajstmetrovkah

Hibernian

Logotip kluba Hibernian
Stadion:
Brøndby Stadion, København
Datum:
21. 07. 2016
Ura:
20:00:00
Brøndby IF napreduje s skupnim izidom: 6 : 3.

Logotip kluba Piast Gliwice

Piast Gliwice

0 : 3

IFK Göteborg

Logotip kluba IFK Göteborg
Stadion:
,
Datum:
14. 07. 2016
Ura:
20:45:00

Logotip kluba IFK Göteborg

IFK Göteborg

0 : 0

Piast Gliwice

Logotip kluba Piast Gliwice
Stadion:
Gamla Ullevi, Göteborg
Datum:
21. 07. 2016
Ura:
19:00:00
IFK Göteborg napreduje s skupnim izidom: 3 : 0.

Logotip kluba Aberdeen

Aberdeen

3 : 0

Ventspils

Logotip kluba Ventspils
Stadion:
Pittodrie Stadium, Aberdeen
Datum:
14. 07. 2016
Ura:
20:45:00

Logotip kluba Ventspils

Ventspils

0 : 1

Aberdeen

Logotip kluba Aberdeen
Stadion:
Ventspils Olimpiskais Stadions, Ventspils
Datum:
21. 07. 2016
Ura:
17:00:00
Aberdeen napreduje s skupnim izidom: 4 : 0.

Logotip kluba Cliftonville

Cliftonville

2 : 3

AEK Larnaca

Logotip kluba AEK Larnaca
Stadion:
Solitude, Cliftonville
Datum:
14. 07. 2016
Ura:
20:45:00

Logotip kluba AEK Larnaca

AEK Larnaca

2 : 0

Cliftonville

Logotip kluba Cliftonville
Stadion:
,
Datum:
21. 07. 2016
Ura:
19:00:00
AEK Larnaca napreduje s skupnim izidom: 5 : 2 .

Logotip kluba Austria Wien

Austria Wien

1 : 0

FK Kukësi

Logotip kluba FK Kukësi
Stadion:
Franz Horr Stadion, Wien
Datum:
14. 07. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba FK Kukësi

FK Kukësi

1 : 4

Austria Wien

Logotip kluba Austria Wien
Stadion:
Zeqir Ymeri Stadium, Kukësi
Datum:
21. 07. 2016
Ura:
19:30:00
Austria Wien napreduje s skupnim izidom: 5 : 1.

Logotip kluba KR

KR

3 : 3

Grasshopper CZ

Logotip kluba Grasshopper CZ
Stadion:
KR-völlur, Reykjavik
Datum:
14. 07. 2016
Ura:
21:15:00

Logotip kluba Grasshopper CZ

Grasshopper CZ

2 : 1

KR

Logotip kluba KR
Stadion:
Letzigrund, Zürich
Datum:
21. 07. 2016
Ura:
19:00:00
Grasshopper CZ napreduje s skupnim izidom: 5 : 4.

Logotip kluba AEK Larnaca

AEK Larnaca

1 : 1

Spartak Moskva

Logotip kluba Spartak Moskva
Stadion:
,
Datum:
28. 07. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Spartak Moskva

Spartak Moskva

0 : 1

AEK Larnaca

Logotip kluba AEK Larnaca
Stadion:
Otkrytie Arena, Moskva
Datum:
04. 08. 2016
Ura:
18:30:00
AEK Larnaca napreduje s skupnim izidom: 2 : 1 .

Logotip kluba FC Oleksandriya

FC Oleksandriya

0 : 3

Hajduk Split

Logotip kluba Hajduk Split
Stadion:
,
Datum:
28. 07. 2016
Ura:
18:30:00

Logotip kluba Hajduk Split

Hajduk Split

3 : 1

FC Oleksandriya

Logotip kluba FC Oleksandriya
Stadion:
Poljud, Split
Datum:
04. 08. 2016
Ura:
20:30:00
Hajduk Split napreduje s skupnim izidom: 6 : 1.

Logotip kluba Heracles Almelo

Heracles Almelo

1 : 1

Arouca

Logotip kluba Arouca
Stadion:
Polman Stadion, Almelo
Datum:
28. 07. 2016
Ura:
18:45:00

Logotip kluba Arouca

Arouca

0 : 0

Heracles Almelo

Logotip kluba Heracles Almelo
Stadion:
Estádio Municipal de Arouca, Arouca
Datum:
04. 08. 2016
Ura:
19:00:00
Arouca napreduje s skupnim izidom: 1 : 1 zaradi več doseženih zadetkov v gosteh.

Logotip kluba Lokomotiva Zagreb

Lokomotiva Zagreb

0 : 0

Vorskla Poltava

Logotip kluba Vorskla Poltava
Stadion:
Kranjčevićeva, Zagreb
Datum:
28. 07. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Vorskla Poltava

Vorskla Poltava

2 : 3

Lokomotiva Zagreb

Logotip kluba Lokomotiva Zagreb
Stadion:
,
Datum:
04. 08. 2016
Ura:
19:00:00
Lokomotiva Zagreb napreduje s skupnim izidom: 3 : 2.

Logotip kluba Zagłębie Lubin

Zagłębie Lubin

1 : 2

SønderjyskE

Logotip kluba SønderjyskE
Stadion:
,
Datum:
28. 07. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba SønderjyskE

SønderjyskE

1 : 1

Zagłębie Lubin

Logotip kluba Zagłębie Lubin
Stadion:
,
Datum:
04. 08. 2016
Ura:
19:15:00
SønderjyskE napreduje s skupnim izidom: 3 : 2.

Logotip kluba Austria Wien

Austria Wien

0 : 1

Slovan Bratislava

Logotip kluba Slovan Bratislava
Stadion:
Franz Horr Stadion, Wien
Datum:
28. 07. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Slovan Bratislava

Slovan Bratislava

4 : 5

* po enajstmetrovkah

Austria Wien

Logotip kluba Austria Wien
Stadion:
Pasiensky, Bratislava
Datum:
04. 08. 2016
Ura:
18:30:00
Austria Wien napreduje s skupnim izidom: 5 : 5 zaradi več doseženih zadetkov v gosteh.

Logotip kluba Slavia Praha

Slavia Praha

0 : 0

Rio Ave

Logotip kluba Rio Ave
Stadion:
Eden Arena, Praha
Datum:
28. 07. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Rio Ave

Rio Ave

1 : 1

Slavia Praha

Logotip kluba Slavia Praha
Stadion:
Estádio do Rio Ave, Vila do Conde
Datum:
04. 08. 2016
Ura:
21:00:00
Slavia Praha napreduje s skupnim izidom: 1 : 1 zaradi več doseženih zadetkov v gosteh.

Logotip kluba IFK Göteborg

IFK Göteborg

1 : 2

HJK Helsinki

Logotip kluba HJK Helsinki
Stadion:
Gamla Ullevi, Göteborg
Datum:
28. 07. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba HJK Helsinki

HJK Helsinki

0 : 2

IFK Göteborg

Logotip kluba IFK Göteborg
Stadion:
Sonera Stadium, Helsinki
Datum:
04. 08. 2016
Ura:
18:00:00
IFK Göteborg napreduje s skupnim izidom: 3 : 2 .

Logotip kluba Torpedo-BelAZ Zhodino

Torpedo-BelAZ Zhodino

0 : 0

Rapid Wien

Logotip kluba Rapid Wien
Stadion:
,
Datum:
28. 07. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Rapid Wien

Rapid Wien

3 : 0

Torpedo-BelAZ Zhodino

Logotip kluba Torpedo-BelAZ Zhodino
Stadion:
Ernst Happel Stadion, Wien
Datum:
04. 08. 2016
Ura:
21:05:00
Rapid Wien napreduje s skupnim izidom: 3 : 0.

Logotip kluba Lille

Lille

1 : 1

Qäbälä FK

Logotip kluba Qäbälä FK
Stadion:
Stade Pierre-Mauroy, Lille
Datum:
28. 07. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Qäbälä FK

Qäbälä FK

1 : 0

Lille

Logotip kluba Lille
Stadion:
Gabala City Stadium, Gabala
Datum:
04. 08. 2016
Ura:
19:00:00
Qäbälä FK napreduje s skupnim izidom: 2 : 1 .

Logotip kluba FK Jelgava

FK Jelgava

1 : 1

Beitar Jerusalem

Logotip kluba Beitar Jerusalem
Stadion:
Zemgales Olimpiskais centrs, Jelgava
Datum:
28. 07. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Beitar Jerusalem

Beitar Jerusalem

3 : 0

FK Jelgava

Logotip kluba FK Jelgava
Stadion:
,
Datum:
04. 08. 2016
Ura:
19:00:00
Beitar Jerusalem napreduje s skupnim izidom: 4 : 1 .

Logotip kluba İstanbul Başakşehir

İstanbul Başakşehir

0 : 0

Rijeka

Logotip kluba Rijeka
Stadion:
Başakşehir Fatih Terim Stadium, Istanbul
Datum:
28. 07. 2016
Ura:
19:30:00

Logotip kluba Rijeka

Rijeka

2 : 2

İstanbul Başakşehir

Logotip kluba İstanbul Başakşehir
Stadion:
Kantrida, Rijeka
Datum:
04. 08. 2016
Ura:
20:15:00
İstanbul Başakşehir napreduje s skupnim izidom: 2 : 2 zaradi več doseženih zadetkov v gosteh.

Logotip kluba Birkirkara

Birkirkara

0 : 3

FC Krasnodar

Logotip kluba FC Krasnodar
Stadion:
Infetti Ground, Birkirkara
Datum:
28. 07. 2016
Ura:
19:30:00

Logotip kluba FC Krasnodar

FC Krasnodar

3 : 1

Birkirkara

Logotip kluba Birkirkara
Stadion:
Kuban, Krasnodar
Datum:
04. 08. 2016
Ura:
18:30:00
FC Krasnodar napreduje s skupnim izidom: 6 : 1.

Logotip kluba Luzern

Luzern

1 : 1

Sassuolo

Logotip kluba Sassuolo
Stadion:
Swissporarena, Luzern
Datum:
28. 07. 2016
Ura:
19:45:00

Logotip kluba Sassuolo

Sassuolo

3 : 0

Luzern

Logotip kluba Luzern
Stadion:
Stadio Città del Tricolore, Sassuolo
Datum:
04. 08. 2016
Ura:
20:30:00
Sassuolo napreduje s skupnim izidom: 4 : 1.

Logotip kluba Grasshopper CZ

Grasshopper CZ

2 : 1

Apollon Limassol

Logotip kluba Apollon Limassol
Stadion:
Letzigrund, Zürich
Datum:
28. 07. 2016
Ura:
19:45:00

Logotip kluba Apollon Limassol

Apollon Limassol

3 : 3

* po podaljških

Grasshopper CZ

Logotip kluba Grasshopper CZ
Stadion:
Stadion Tsirion, Limassol
Datum:
04. 08. 2016
Ura:
19:00:00
Grasshopper CZ napreduje s skupnim izidom: 5 : 4.

Logotip kluba Pandurii Târgu Jiu

Pandurii Târgu Jiu

1 : 3

Maccabi Tel-Aviv

Logotip kluba Maccabi Tel-Aviv
Stadion:
,
Datum:
28. 07. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Maccabi Tel-Aviv

Maccabi Tel-Aviv

2 : 1

Pandurii Târgu Jiu

Logotip kluba Pandurii Târgu Jiu
Stadion:
Bloomfield Stadium, Tel Aviv
Datum:
04. 08. 2016
Ura:
19:30:00
Maccabi Tel-Aviv napreduje s skupnim izidom: 5 : 2.

Logotip kluba Vojvodina Novi Sad

Vojvodina Novi Sad

1 : 1

Dinamo Minsk

Logotip kluba Dinamo Minsk
Stadion:
Stadion Karađorđe, Novi Sad
Datum:
28. 07. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Dinamo Minsk

Dinamo Minsk

0 : 2

Vojvodina Novi Sad

Logotip kluba Vojvodina Novi Sad
Stadion:
Stadion Traktor, Minsk
Datum:
04. 08. 2016
Ura:
19:45:00
Vojvodina Novi Sad napreduje s skupnim izidom: 3 : 1 .

Logotip kluba Panathinaikos

Panathinaikos

1 : 0

AIK

Logotip kluba AIK
Stadion:
Apostolos Nikolaidis Stadium, Atene
Datum:
28. 07. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba AIK

AIK

0 : 2

Panathinaikos

Logotip kluba Panathinaikos
Stadion:
Friends Arena, Solna
Datum:
04. 08. 2016
Ura:
19:00:00
Panathinaikos napreduje s skupnim izidom: 3 : 0.

Logotip kluba Osmanlıspor

Osmanlıspor

1 : 0

Nõmme Kalju

Logotip kluba Nõmme Kalju
Stadion:
,
Datum:
28. 07. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Nõmme Kalju

Nõmme Kalju

0 : 2

Osmanlıspor

Logotip kluba Osmanlıspor
Stadion:
Kadrioru staadion, Kalju
Datum:
04. 08. 2016
Ura:
18:00:00
Osmanlıspor napreduje s skupnim izidom: 3 : 0 .

Logotip kluba Genk

Genk

1 : 0

Cork City

Logotip kluba Cork City
Stadion:
Cristal Arena, Genk
Datum:
28. 07. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Cork City

Cork City

1 : 2

Genk

Logotip kluba Genk
Stadion:
,
Datum:
04. 08. 2016
Ura:
20:45:00
Genk napreduje s skupnim izidom: 3 : 1.

Logotip kluba Shkëndija

Shkëndija

2 : 0

Mladá Boleslav

Logotip kluba Mladá Boleslav
Stadion:
Gradski stadion, Shkëndija
Datum:
28. 07. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Mladá Boleslav

Mladá Boleslav

1 : 0

Shkëndija

Logotip kluba Shkëndija
Stadion:
Mìstský stadion, Mladá Boleslav
Datum:
04. 08. 2016
Ura:
19:00:00
Shkëndija napreduje s skupnim izidom: 2 : 1.

Logotip kluba Hertha BSC

Hertha BSC

1 : 0

Brøndby IF

Logotip kluba Brøndby IF
Stadion:
Olympiastadion Berlin, Berlin
Datum:
28. 07. 2016
Ura:
20:15:00

Logotip kluba Brøndby IF

Brøndby IF

3 : 1

Hertha BSC

Logotip kluba Hertha BSC
Stadion:
Brøndby Stadion, København
Datum:
04. 08. 2016
Ura:
20:15:00
Brøndby IF napreduje s skupnim izidom: 3 : 2 .

Logotip kluba Videoton

Videoton

0 : 1

FC Midtjylland

Logotip kluba FC Midtjylland
Stadion:
,
Datum:
28. 07. 2016
Ura:
20:30:00

Logotip kluba FC Midtjylland

FC Midtjylland

1 : 1

* po podaljških

Videoton

Logotip kluba Videoton
Stadion:
MCH Arena, Herning
Datum:
04. 08. 2016
Ura:
18:00:00
FC Midtjylland napreduje s skupnim izidom: 2 : 1.

Logotip kluba Gent

Gent

5 : 0

Viitorul Constanța

Logotip kluba Viitorul Constanța
Stadion:
Chelamco Arena, Gent
Datum:
28. 07. 2016
Ura:
20:30:00

Logotip kluba Viitorul Constanța

Viitorul Constanța

0 : 0

Gent

Logotip kluba Gent
Stadion:
,
Datum:
04. 08. 2016
Ura:
20:15:00
Gent napreduje s skupnim izidom: 5 : 0.

Logotip kluba Domžale

Domžale

2 : 1

West Ham United

Logotip kluba West Ham United
Stadion:
Športni park Domžale, Domžale
Datum:
28. 07. 2016
Ura:
20:45:00

Logotip kluba West Ham United

West Ham United

3 : 0

Domžale

Logotip kluba Domžale
Stadion:
Olympic Stadium, London
Datum:
04. 08. 2016
Ura:
20:45:00
West Ham United napreduje s skupnim izidom: 4 : 2 .

Logotip kluba Aberdeen

Aberdeen

1 : 1

Maribor

Logotip kluba Maribor
Stadion:
Pittodrie Stadium, Aberdeen
Datum:
28. 07. 2016
Ura:
20:45:00

Logotip kluba Maribor

Maribor

1 : 0

Aberdeen

Logotip kluba Aberdeen
Stadion:
Ljudski vrt, Maribor
Datum:
04. 08. 2016
Ura:
20:15:00
Maribor napreduje s skupnim izidom: 2 : 1.

Logotip kluba AZ Alkmaar

AZ Alkmaar

1 : 0

PAS Giannina

Logotip kluba PAS Giannina
Stadion:
AFAS Stadion, Alkmaar
Datum:
28. 07. 2016
Ura:
20:45:00

Logotip kluba PAS Giannina

PAS Giannina

1 : 2

AZ Alkmaar

Logotip kluba AZ Alkmaar
Stadion:
Zosimades Stadium, Ioannina
Datum:
04. 08. 2016
Ura:
19:00:00
AZ Alkmaar napreduje s skupnim izidom: 3 : 1 .

Logotip kluba Saint-Étienne

Saint-Étienne

0 : 0

AEK Athens

Logotip kluba AEK Athens
Stadion:
Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne
Datum:
28. 07. 2016
Ura:
21:00:00

Logotip kluba AEK Athens

AEK Athens

0 : 1

Saint-Étienne

Logotip kluba Saint-Étienne
Stadion:
,
Datum:
04. 08. 2016
Ura:
20:00:00
Saint-Étienne napreduje s skupnim izidom: 1 : 0.

Logotip kluba Admira

Admira

1 : 2

Slovan Liberec

Logotip kluba Slovan Liberec
Stadion:
BSFZ-Arena, Maria Enzersdorf
Datum:
28. 07. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Slovan Liberec

Slovan Liberec

2 : 0

Admira

Logotip kluba Admira
Stadion:
Štadión u Nisy, Liberec
Datum:
03. 08. 2016
Ura:
18:00:00
Slovan Liberec napreduje s skupnim izidom: 4 : 1 .

Logotip kluba Beitar Jerusalem

Beitar Jerusalem

1 : 2

Saint-Étienne

Logotip kluba Saint-Étienne
Stadion:
,
Datum:
17. 08. 2016
Ura:
18:00:00

Logotip kluba Saint-Étienne

Saint-Étienne

0 : 0

Beitar Jerusalem

Logotip kluba Beitar Jerusalem
Stadion:
Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:45:00
Saint-Étienne napreduje s skupnim izidom: 2 : 1.

Logotip kluba Astana

Astana

2 : 0

BATE Borisov

Logotip kluba BATE Borisov
Stadion:
Astana Arena, Astana
Datum:
18. 08. 2016
Ura:
16:00:00

Logotip kluba BATE Borisov

BATE Borisov

2 : 2

Astana

Logotip kluba Astana
Stadion:
Borisov Arena, Borisov
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:00:00
Astana napreduje s skupnim izidom: 4 : 2 .

Logotip kluba Dinamo Tbilisi

Dinamo Tbilisi

0 : 3

P.A.O.K.

Logotip kluba P.A.O.K.
Stadion:
Dinamo Arena, Tbilisi
Datum:
18. 08. 2016
Ura:
18:00:00

Logotip kluba P.A.O.K.

P.A.O.K.

2 : 0

Dinamo Tbilisi

Logotip kluba Dinamo Tbilisi
Stadion:
Toumba Stadium, Thessaloniki,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:00:00
P.A.O.K. napreduje s skupnim izidom: 5 : 0.

Logotip kluba SønderjyskE

SønderjyskE

0 : 0

Sparta Praha

Logotip kluba Sparta Praha
Stadion:
,
Datum:
18. 08. 2016
Ura:
18:15:00

Logotip kluba Sparta Praha

Sparta Praha

3 : 2

SønderjyskE

Logotip kluba SønderjyskE
Stadion:
Generali Arena, Praha
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:00:00
Sparta Praha napreduje s skupnim izidom: 3 : 2.

Logotip kluba FC Midtjylland

FC Midtjylland

0 : 1

Osmanlıspor

Logotip kluba Osmanlıspor
Stadion:
MCH Arena, Herning
Datum:
18. 08. 2016
Ura:
18:30:00

Logotip kluba Osmanlıspor

Osmanlıspor

2 : 0

FC Midtjylland

Logotip kluba FC Midtjylland
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:00:00
Osmanlıspor napreduje s skupnim izidom: 3 : 0 .

Logotip kluba FC Krasnodar

FC Krasnodar

4 : 0

Partizani

Logotip kluba Partizani
Stadion:
Kuban, Krasnodar
Datum:
18. 08. 2016
Ura:
18:30:00

Logotip kluba Partizani

Partizani

0 : 0

FC Krasnodar

Logotip kluba FC Krasnodar
Stadion:
Qemal Stafa, Tirana
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
19:30:00
FC Krasnodar napreduje s skupnim izidom: 4 : 0.

Logotip kluba AEK Larnaca

AEK Larnaca

0 : 1

Slovan Liberec

Logotip kluba Slovan Liberec
Stadion:
,
Datum:
18. 08. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Slovan Liberec

Slovan Liberec

3 : 0

AEK Larnaca

Logotip kluba AEK Larnaca
Stadion:
Štadión u Nisy, Liberec
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
19:00:00
Slovan Liberec napreduje s skupnim izidom: 4 : 0.

Logotip kluba Austria Wien

Austria Wien

2 : 1

Rosenborg BK

Logotip kluba Rosenborg BK
Stadion:
Franz Horr Stadion, Wien
Datum:
18. 08. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Rosenborg BK

Rosenborg BK

1 : 2

Austria Wien

Logotip kluba Austria Wien
Stadion:
Lerkendal Stadion, Trondheim
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
19:00:00
Austria Wien napreduje s skupnim izidom: 4 : 2.

Logotip kluba Qäbälä FK

Qäbälä FK

3 : 1

Maribor

Logotip kluba Maribor
Stadion:
Gabala City Stadium, Gabala
Datum:
18. 08. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Maribor

Maribor

1 : 0

Qäbälä FK

Logotip kluba Qäbälä FK
Stadion:
Ljudski vrt, Maribor
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:15:00
Qäbälä FK napreduje s skupnim izidom: 3 : 2 .

Logotip kluba Slavia Praha

Slavia Praha

0 : 3

Anderlecht

Logotip kluba Anderlecht
Stadion:
Eden Arena, Praha
Datum:
18. 08. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Anderlecht

Anderlecht

3 : 0

Slavia Praha

Logotip kluba Slavia Praha
Stadion:
Constant Vanden Stock Stadium, Brussels
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:00:00
Anderlecht napreduje s skupnim izidom: 6 : 0.

Logotip kluba IFK Göteborg

IFK Göteborg

1 : 0

Qarabağ FK

Logotip kluba Qarabağ FK
Stadion:
Gamla Ullevi, Göteborg
Datum:
18. 08. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Qarabağ FK

Qarabağ FK

3 : 0

IFK Göteborg

Logotip kluba IFK Göteborg
Stadion:
Tofiq Bahramov Stadion, Baku
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
18:30:00
Qarabağ FK napreduje s skupnim izidom: 3 : 1.

Logotip kluba Maccabi Tel-Aviv

Maccabi Tel-Aviv

2 : 1

Hajduk Split

Logotip kluba Hajduk Split
Stadion:
Bloomfield Stadium, Tel Aviv
Datum:
18. 08. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Hajduk Split

Hajduk Split

3 : 4

* po enajstmetrovkah

Maccabi Tel-Aviv

Logotip kluba Maccabi Tel-Aviv
Stadion:
Poljud, Split
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:30:00
Maccabi Tel-Aviv napreduje s skupnim izidom: 6 : 4 .

Logotip kluba İstanbul Başakşehir

İstanbul Başakşehir

1 : 2

Shakhtar Donetsk

Logotip kluba Shakhtar Donetsk
Stadion:
Başakşehir Fatih Terim Stadium, Istanbul
Datum:
18. 08. 2016
Ura:
19:30:00

Logotip kluba Shakhtar Donetsk

Shakhtar Donetsk

2 : 0

İstanbul Başakşehir

Logotip kluba İstanbul Başakşehir
Stadion:
Donbass Arena, Donetsk
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
21:00:00
Shakhtar Donetsk napreduje s skupnim izidom: 4 : 1 .

Logotip kluba Lokomotiva Zagreb

Lokomotiva Zagreb

2 : 2

Genk

Logotip kluba Genk
Stadion:
Kranjčevićeva, Zagreb
Datum:
18. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Genk

Genk

2 : 0

Lokomotiva Zagreb

Logotip kluba Lokomotiva Zagreb
Stadion:
Cristal Arena, Genk
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:00:00
Genk napreduje s skupnim izidom: 4 : 2 .

Logotip kluba Vojvodina Novi Sad

Vojvodina Novi Sad

0 : 3

AZ Alkmaar

Logotip kluba AZ Alkmaar
Stadion:
Stadion Karađorđe, Novi Sad
Datum:
18. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba AZ Alkmaar

AZ Alkmaar

0 : 0

Vojvodina Novi Sad

Logotip kluba Vojvodina Novi Sad
Stadion:
AFAS Stadion, Alkmaar
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:00:00
AZ Alkmaar napreduje s skupnim izidom: 3 : 0.

Logotip kluba Fenerbahçe

Fenerbahçe

3 : 0

Grasshopper CZ

Logotip kluba Grasshopper CZ
Stadion:
Şükrü Saracoğlu Stadium, Istanbul
Datum:
18. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Grasshopper CZ

Grasshopper CZ

0 : 2

Fenerbahçe

Logotip kluba Fenerbahçe
Stadion:
Letzigrund, Zürich
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
19:00:00
Fenerbahçe napreduje s skupnim izidom: 5 : 0.

Logotip kluba Panathinaikos

Panathinaikos

3 : 0

Brøndby IF

Logotip kluba Brøndby IF
Stadion:
Apostolos Nikolaidis Stadium, Atene
Datum:
18. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Brøndby IF

Brøndby IF

1 : 1

Panathinaikos

Logotip kluba Panathinaikos
Stadion:
Brøndby Stadion, København
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
19:00:00
Panathinaikos napreduje s skupnim izidom: 4 : 1.

Logotip kluba Astra Giurgiu

Astra Giurgiu

1 : 1

West Ham United

Logotip kluba West Ham United
Stadion:
Stadionul Marin Anastasovici, Giurgiu
Datum:
18. 08. 2016
Ura:
20:15:00

Logotip kluba West Ham United

West Ham United

0 : 1

Astra Giurgiu

Logotip kluba Astra Giurgiu
Stadion:
Olympic Stadium, London
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:45:00
Astra Giurgiu napreduje s skupnim izidom: 2 : 1 .

Logotip kluba Gent

Gent

2 : 1

Shkëndija

Logotip kluba Shkëndija
Stadion:
Chelamco Arena, Gent
Datum:
18. 08. 2016
Ura:
20:30:00

Logotip kluba Shkëndija

Shkëndija

0 : 4

Gent

Logotip kluba Gent
Stadion:
Gradski stadion, Shkëndija
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:00:00
Gent napreduje s skupnim izidom: 6 : 1.

Logotip kluba Sassuolo

Sassuolo

3 : 0

Crvena Zvezda

Logotip kluba Crvena Zvezda
Stadion:
Stadio Città del Tricolore, Sassuolo
Datum:
18. 08. 2016
Ura:
20:45:00

Logotip kluba Crvena Zvezda

Crvena Zvezda

1 : 1

Sassuolo

Logotip kluba Sassuolo
Stadion:
Marakana, Beograd
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:30:00
Sassuolo napreduje s skupnim izidom: 4 : 1.

Logotip kluba Arouca

Arouca

0 : 1

Olympiacos

Logotip kluba Olympiacos
Stadion:
Estádio Municipal de Arouca, Arouca
Datum:
18. 08. 2016
Ura:
21:00:00

Logotip kluba Olympiacos

Olympiacos

2 : 1

* po podaljških

Arouca

Logotip kluba Arouca
Stadion:
Karaiskakis Stadium, Atene
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:45:00
Olympiacos napreduje s skupnim izidom: 3 : 1 .

Logotip kluba AS Trenčín

AS Trenčín

0 : 4

Rapid Wien

Logotip kluba Rapid Wien
Stadion:
Štadión na Sihoti, Trenčín
Datum:
18. 08. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Rapid Wien

Rapid Wien

0 : 2

AS Trenčín

Logotip kluba AS Trenčín
Stadion:
Ernst Happel Stadion, Wien
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
21:05:00
Rapid Wien napreduje s skupnim izidom: 4 : 2.

Skupine

Skupina A

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Fenerbahçe

Fenerbahçe

Napredovanje 6 2 13
Logotip kluba: Manchester United

Manchester United

Napredovanje 6 8 12
Logotip kluba: Feyenoord

Feyenoord

6 -4 7
Logotip kluba: Zorya Luhansk

Zorya Luhansk

6 -6 2

Tekme

Logotip kluba Feyenoord

Feyenoord

1 : 0

Manchester United

Logotip kluba Manchester United
Stadion:
Stadion Feijenoord, Rotterdam
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Zorya Luhansk

Zorya Luhansk

1 : 1

Fenerbahçe

Logotip kluba Fenerbahçe
Stadion:
Stadion Awanhard, Luhansk
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Manchester United

Manchester United

1 : 0

Zorya Luhansk

Logotip kluba Zorya Luhansk
Stadion:
Old Trafford, Manchester
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Fenerbahçe

Fenerbahçe

1 : 0

Feyenoord

Logotip kluba Feyenoord
Stadion:
Şükrü Saracoğlu Stadium, Istanbul
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Manchester United

Manchester United

4 : 1

Fenerbahçe

Logotip kluba Fenerbahçe
Stadion:
Old Trafford, Manchester
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Feyenoord

Feyenoord

1 : 0

Zorya Luhansk

Logotip kluba Zorya Luhansk
Stadion:
Stadion Feijenoord, Rotterdam
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Fenerbahçe

Fenerbahçe

2 : 1

Manchester United

Logotip kluba Manchester United
Stadion:
Şükrü Saracoğlu Stadium, Istanbul
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Zorya Luhansk

Zorya Luhansk

1 : 1

Feyenoord

Logotip kluba Feyenoord
Stadion:
Stadion Awanhard, Luhansk
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Fenerbahçe

Fenerbahçe

2 : 0

Zorya Luhansk

Logotip kluba Zorya Luhansk
Stadion:
Şükrü Saracoğlu Stadium, Istanbul
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Manchester United

Manchester United

4 : 0

Feyenoord

Logotip kluba Feyenoord
Stadion:
Old Trafford, Manchester
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Feyenoord

Feyenoord

0 : 1

Fenerbahçe

Logotip kluba Fenerbahçe
Stadion:
Stadion Feijenoord, Rotterdam
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Zorya Luhansk

Zorya Luhansk

0 : 2

Manchester United

Logotip kluba Manchester United
Stadion:
Stadion Awanhard, Luhansk
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Skupina A

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Fenerbahçe

Fenerbahçe

Napredovanje 6 2 13
Logotip kluba: Manchester United

Manchester United

Napredovanje 6 8 12
Logotip kluba: Feyenoord

Feyenoord

6 -4 7
Logotip kluba: Zorya Luhansk

Zorya Luhansk

6 -6 2

Tekme

Logotip kluba Feyenoord

Feyenoord

1 : 0

Manchester United

Logotip kluba Manchester United
Stadion:
Stadion Feijenoord, Rotterdam
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Zorya Luhansk

Zorya Luhansk

1 : 1

Fenerbahçe

Logotip kluba Fenerbahçe
Stadion:
Stadion Awanhard, Luhansk
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Manchester United

Manchester United

1 : 0

Zorya Luhansk

Logotip kluba Zorya Luhansk
Stadion:
Old Trafford, Manchester
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Fenerbahçe

Fenerbahçe

1 : 0

Feyenoord

Logotip kluba Feyenoord
Stadion:
Şükrü Saracoğlu Stadium, Istanbul
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Manchester United

Manchester United

4 : 1

Fenerbahçe

Logotip kluba Fenerbahçe
Stadion:
Old Trafford, Manchester
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Feyenoord

Feyenoord

1 : 0

Zorya Luhansk

Logotip kluba Zorya Luhansk
Stadion:
Stadion Feijenoord, Rotterdam
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Fenerbahçe

Fenerbahçe

2 : 1

Manchester United

Logotip kluba Manchester United
Stadion:
Şükrü Saracoğlu Stadium, Istanbul
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Zorya Luhansk

Zorya Luhansk

1 : 1

Feyenoord

Logotip kluba Feyenoord
Stadion:
Stadion Awanhard, Luhansk
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Fenerbahçe

Fenerbahçe

2 : 0

Zorya Luhansk

Logotip kluba Zorya Luhansk
Stadion:
Şükrü Saracoğlu Stadium, Istanbul
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Manchester United

Manchester United

4 : 0

Feyenoord

Logotip kluba Feyenoord
Stadion:
Old Trafford, Manchester
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Feyenoord

Feyenoord

0 : 1

Fenerbahçe

Logotip kluba Fenerbahçe
Stadion:
Stadion Feijenoord, Rotterdam
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Zorya Luhansk

Zorya Luhansk

0 : 2

Manchester United

Logotip kluba Manchester United
Stadion:
Stadion Awanhard, Luhansk
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Skupina A

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Fenerbahçe

Fenerbahçe

Napredovanje 6 2 13
Logotip kluba: Manchester United

Manchester United

Napredovanje 6 8 12
Logotip kluba: Feyenoord

Feyenoord

6 -4 7
Logotip kluba: Zorya Luhansk

Zorya Luhansk

6 -6 2

Tekme

Logotip kluba Feyenoord

Feyenoord

1 : 0

Manchester United

Logotip kluba Manchester United
Stadion:
Stadion Feijenoord, Rotterdam
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Zorya Luhansk

Zorya Luhansk

1 : 1

Fenerbahçe

Logotip kluba Fenerbahçe
Stadion:
Stadion Awanhard, Luhansk
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Manchester United

Manchester United

1 : 0

Zorya Luhansk

Logotip kluba Zorya Luhansk
Stadion:
Old Trafford, Manchester
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Fenerbahçe

Fenerbahçe

1 : 0

Feyenoord

Logotip kluba Feyenoord
Stadion:
Şükrü Saracoğlu Stadium, Istanbul
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Manchester United

Manchester United

4 : 1

Fenerbahçe

Logotip kluba Fenerbahçe
Stadion:
Old Trafford, Manchester
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Feyenoord

Feyenoord

1 : 0

Zorya Luhansk

Logotip kluba Zorya Luhansk
Stadion:
Stadion Feijenoord, Rotterdam
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Fenerbahçe

Fenerbahçe

2 : 1

Manchester United

Logotip kluba Manchester United
Stadion:
Şükrü Saracoğlu Stadium, Istanbul
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Zorya Luhansk

Zorya Luhansk

1 : 1

Feyenoord

Logotip kluba Feyenoord
Stadion:
Stadion Awanhard, Luhansk
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Fenerbahçe

Fenerbahçe

2 : 0

Zorya Luhansk

Logotip kluba Zorya Luhansk
Stadion:
Şükrü Saracoğlu Stadium, Istanbul
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Manchester United

Manchester United

4 : 0

Feyenoord

Logotip kluba Feyenoord
Stadion:
Old Trafford, Manchester
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Feyenoord

Feyenoord

0 : 1

Fenerbahçe

Logotip kluba Fenerbahçe
Stadion:
Stadion Feijenoord, Rotterdam
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Zorya Luhansk

Zorya Luhansk

0 : 2

Manchester United

Logotip kluba Manchester United
Stadion:
Stadion Awanhard, Luhansk
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Skupina B

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: APOEL

APOEL

Napredovanje 6 2 12
Logotip kluba: Young Boys

Young Boys

Napredovanje 6 3 8
Logotip kluba: Olympiacos

Olympiacos

6 1 8
Logotip kluba: Astana

Astana

6 -6 5

Tekme

Logotip kluba APOEL

APOEL

2 : 1

Astana

Logotip kluba Astana
Stadion:
GSP Stadium, Nicosia
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Young Boys

Young Boys

0 : 1

Olympiacos

Logotip kluba Olympiacos
Stadion:
Stade de Suisse, Bern
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Astana

Astana

0 : 0

Young Boys

Logotip kluba Young Boys
Stadion:
Astana Arena, Astana
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Olympiacos

Olympiacos

0 : 1

APOEL

Logotip kluba APOEL
Stadion:
Karaiskakis Stadium, Atene
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Olympiacos

Olympiacos

4 : 1

Astana

Logotip kluba Astana
Stadion:
Karaiskakis Stadium, Atene
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Young Boys

Young Boys

3 : 1

APOEL

Logotip kluba APOEL
Stadion:
Stade de Suisse, Bern
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Astana

Astana

1 : 1

Olympiacos

Logotip kluba Olympiacos
Stadion:
Astana Arena, Astana
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba APOEL

APOEL

1 : 0

Young Boys

Logotip kluba Young Boys
Stadion:
GSP Stadium, Nicosia
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Astana

Astana

2 : 1

APOEL

Logotip kluba APOEL
Stadion:
Astana Arena, Astana
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Olympiacos

Olympiacos

1 : 1

Young Boys

Logotip kluba Young Boys
Stadion:
Karaiskakis Stadium, Atene
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba APOEL

APOEL

2 : 0

Olympiacos

Logotip kluba Olympiacos
Stadion:
GSP Stadium, Nicosia
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Young Boys

Young Boys

3 : 0

Astana

Logotip kluba Astana
Stadion:
Stade de Suisse, Bern
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Skupina B

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: APOEL

APOEL

Napredovanje 6 2 12
Logotip kluba: Young Boys

Young Boys

Napredovanje 6 3 8
Logotip kluba: Olympiacos

Olympiacos

6 1 8
Logotip kluba: Astana

Astana

6 -6 5

Tekme

Logotip kluba APOEL

APOEL

2 : 1

Astana

Logotip kluba Astana
Stadion:
GSP Stadium, Nicosia
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Young Boys

Young Boys

0 : 1

Olympiacos

Logotip kluba Olympiacos
Stadion:
Stade de Suisse, Bern
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Astana

Astana

0 : 0

Young Boys

Logotip kluba Young Boys
Stadion:
Astana Arena, Astana
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Olympiacos

Olympiacos

0 : 1

APOEL

Logotip kluba APOEL
Stadion:
Karaiskakis Stadium, Atene
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Olympiacos

Olympiacos

4 : 1

Astana

Logotip kluba Astana
Stadion:
Karaiskakis Stadium, Atene
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Young Boys

Young Boys

3 : 1

APOEL

Logotip kluba APOEL
Stadion:
Stade de Suisse, Bern
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Astana

Astana

1 : 1

Olympiacos

Logotip kluba Olympiacos
Stadion:
Astana Arena, Astana
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba APOEL

APOEL

1 : 0

Young Boys

Logotip kluba Young Boys
Stadion:
GSP Stadium, Nicosia
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Astana

Astana

2 : 1

APOEL

Logotip kluba APOEL
Stadion:
Astana Arena, Astana
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Olympiacos

Olympiacos

1 : 1

Young Boys

Logotip kluba Young Boys
Stadion:
Karaiskakis Stadium, Atene
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba APOEL

APOEL

2 : 0

Olympiacos

Logotip kluba Olympiacos
Stadion:
GSP Stadium, Nicosia
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Young Boys

Young Boys

3 : 0

Astana

Logotip kluba Astana
Stadion:
Stade de Suisse, Bern
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Skupina C

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Saint-Étienne

Saint-Étienne

Napredovanje 6 3 12
Logotip kluba: Anderlecht

Anderlecht

Napredovanje 6 8 11
Logotip kluba: Mainz 05

Mainz 05

6 -2 9
Logotip kluba: Qäbälä FK

Qäbälä FK

6 -9 0

Tekme

Logotip kluba Anderlecht

Anderlecht

3 : 1

Qäbälä FK

Logotip kluba Qäbälä FK
Stadion:
Constant Vanden Stock Stadium, Brussels
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Mainz 05

Mainz 05

1 : 1

Saint-Étienne

Logotip kluba Saint-Étienne
Stadion:
Coface Arena, Mainz
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Qäbälä FK

Qäbälä FK

2 : 3

Mainz 05

Logotip kluba Mainz 05
Stadion:
Gabala City Stadium, Gabala
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Saint-Étienne

Saint-Étienne

1 : 1

Anderlecht

Logotip kluba Anderlecht
Stadion:
Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Saint-Étienne

Saint-Étienne

1 : 0

Qäbälä FK

Logotip kluba Qäbälä FK
Stadion:
Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Mainz 05

Mainz 05

1 : 1

Anderlecht

Logotip kluba Anderlecht
Stadion:
Coface Arena, Mainz
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Anderlecht

Anderlecht

6 : 1

Mainz 05

Logotip kluba Mainz 05
Stadion:
Constant Vanden Stock Stadium, Brussels
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Qäbälä FK

Qäbälä FK

1 : 2

Saint-Étienne

Logotip kluba Saint-Étienne
Stadion:
Gabala City Stadium, Gabala
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Qäbälä FK

Qäbälä FK

1 : 3

Anderlecht

Logotip kluba Anderlecht
Stadion:
Gabala City Stadium, Gabala
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Saint-Étienne

Saint-Étienne

0 : 0

Mainz 05

Logotip kluba Mainz 05
Stadion:
Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Anderlecht

Anderlecht

2 : 3

Saint-Étienne

Logotip kluba Saint-Étienne
Stadion:
Constant Vanden Stock Stadium, Brussels
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Mainz 05

Mainz 05

2 : 0

Qäbälä FK

Logotip kluba Qäbälä FK
Stadion:
Coface Arena, Mainz
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Skupina C

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Saint-Étienne

Saint-Étienne

Napredovanje 6 3 12
Logotip kluba: Anderlecht

Anderlecht

Napredovanje 6 8 11
Logotip kluba: Mainz 05

Mainz 05

6 -2 9
Logotip kluba: Qäbälä FK

Qäbälä FK

6 -9 0

Tekme

Logotip kluba Anderlecht

Anderlecht

3 : 1

Qäbälä FK

Logotip kluba Qäbälä FK
Stadion:
Constant Vanden Stock Stadium, Brussels
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Mainz 05

Mainz 05

1 : 1

Saint-Étienne

Logotip kluba Saint-Étienne
Stadion:
Coface Arena, Mainz
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Qäbälä FK

Qäbälä FK

2 : 3

Mainz 05

Logotip kluba Mainz 05
Stadion:
Gabala City Stadium, Gabala
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Saint-Étienne

Saint-Étienne

1 : 1

Anderlecht

Logotip kluba Anderlecht
Stadion:
Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Saint-Étienne

Saint-Étienne

1 : 0

Qäbälä FK

Logotip kluba Qäbälä FK
Stadion:
Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Mainz 05

Mainz 05

1 : 1

Anderlecht

Logotip kluba Anderlecht
Stadion:
Coface Arena, Mainz
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Anderlecht

Anderlecht

6 : 1

Mainz 05

Logotip kluba Mainz 05
Stadion:
Constant Vanden Stock Stadium, Brussels
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Qäbälä FK

Qäbälä FK

1 : 2

Saint-Étienne

Logotip kluba Saint-Étienne
Stadion:
Gabala City Stadium, Gabala
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Qäbälä FK

Qäbälä FK

1 : 3

Anderlecht

Logotip kluba Anderlecht
Stadion:
Gabala City Stadium, Gabala
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Saint-Étienne

Saint-Étienne

0 : 0

Mainz 05

Logotip kluba Mainz 05
Stadion:
Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Anderlecht

Anderlecht

2 : 3

Saint-Étienne

Logotip kluba Saint-Étienne
Stadion:
Constant Vanden Stock Stadium, Brussels
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Mainz 05

Mainz 05

2 : 0

Qäbälä FK

Logotip kluba Qäbälä FK
Stadion:
Coface Arena, Mainz
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Skupina D

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Zenit

Zenit

Napredovanje 6 9 15
Logotip kluba: AZ Alkmaar

AZ Alkmaar

Napredovanje 6 -4 8
Logotip kluba: Maccabi Tel-Aviv

Maccabi Tel-Aviv

6 -2 7
Logotip kluba: Dundalk FC

Dundalk FC

6 -3 4

Tekme

Logotip kluba AZ Alkmaar

AZ Alkmaar

1 : 1

Dundalk FC

Logotip kluba Dundalk FC
Stadion:
AFAS Stadion, Alkmaar
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Maccabi Tel-Aviv

Maccabi Tel-Aviv

3 : 4

Zenit

Logotip kluba Zenit
Stadion:
Bloomfield Stadium, Tel Aviv
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Zenit

Zenit

5 : 0

AZ Alkmaar

Logotip kluba AZ Alkmaar
Stadion:
Petrovsky, Sankt-Peterburg
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Dundalk FC

Dundalk FC

1 : 0

Maccabi Tel-Aviv

Logotip kluba Maccabi Tel-Aviv
Stadion:
Oriel Park, Dundalk
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba AZ Alkmaar

AZ Alkmaar

1 : 2

Maccabi Tel-Aviv

Logotip kluba Maccabi Tel-Aviv
Stadion:
AFAS Stadion, Alkmaar
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Dundalk FC

Dundalk FC

1 : 2

Zenit

Logotip kluba Zenit
Stadion:
Oriel Park, Dundalk
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Zenit

Zenit

2 : 1

Dundalk FC

Logotip kluba Dundalk FC
Stadion:
Petrovsky, Sankt-Peterburg
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Maccabi Tel-Aviv

Maccabi Tel-Aviv

0 : 0

AZ Alkmaar

Logotip kluba AZ Alkmaar
Stadion:
Bloomfield Stadium, Tel Aviv
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Zenit

Zenit

2 : 0

Maccabi Tel-Aviv

Logotip kluba Maccabi Tel-Aviv
Stadion:
Petrovsky, Sankt-Peterburg
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Dundalk FC

Dundalk FC

0 : 1

AZ Alkmaar

Logotip kluba AZ Alkmaar
Stadion:
Oriel Park, Dundalk
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba AZ Alkmaar

AZ Alkmaar

3 : 2

Zenit

Logotip kluba Zenit
Stadion:
AFAS Stadion, Alkmaar
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Maccabi Tel-Aviv

Maccabi Tel-Aviv

2 : 1

Dundalk FC

Logotip kluba Dundalk FC
Stadion:
Bloomfield Stadium, Tel Aviv
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Skupina D

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Zenit

Zenit

Napredovanje 6 9 15
Logotip kluba: AZ Alkmaar

AZ Alkmaar

Napredovanje 6 -4 8
Logotip kluba: Maccabi Tel-Aviv

Maccabi Tel-Aviv

6 -2 7
Logotip kluba: Dundalk FC

Dundalk FC

6 -3 4

Tekme

Logotip kluba AZ Alkmaar

AZ Alkmaar

1 : 1

Dundalk FC

Logotip kluba Dundalk FC
Stadion:
AFAS Stadion, Alkmaar
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Maccabi Tel-Aviv

Maccabi Tel-Aviv

3 : 4

Zenit

Logotip kluba Zenit
Stadion:
Bloomfield Stadium, Tel Aviv
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Zenit

Zenit

5 : 0

AZ Alkmaar

Logotip kluba AZ Alkmaar
Stadion:
Petrovsky, Sankt-Peterburg
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Dundalk FC

Dundalk FC

1 : 0

Maccabi Tel-Aviv

Logotip kluba Maccabi Tel-Aviv
Stadion:
Oriel Park, Dundalk
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba AZ Alkmaar

AZ Alkmaar

1 : 2

Maccabi Tel-Aviv

Logotip kluba Maccabi Tel-Aviv
Stadion:
AFAS Stadion, Alkmaar
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Dundalk FC

Dundalk FC

1 : 2

Zenit

Logotip kluba Zenit
Stadion:
Oriel Park, Dundalk
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Zenit

Zenit

2 : 1

Dundalk FC

Logotip kluba Dundalk FC
Stadion:
Petrovsky, Sankt-Peterburg
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Maccabi Tel-Aviv

Maccabi Tel-Aviv

0 : 0

AZ Alkmaar

Logotip kluba AZ Alkmaar
Stadion:
Bloomfield Stadium, Tel Aviv
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Zenit

Zenit

2 : 0

Maccabi Tel-Aviv

Logotip kluba Maccabi Tel-Aviv
Stadion:
Petrovsky, Sankt-Peterburg
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Dundalk FC

Dundalk FC

0 : 1

AZ Alkmaar

Logotip kluba AZ Alkmaar
Stadion:
Oriel Park, Dundalk
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba AZ Alkmaar

AZ Alkmaar

3 : 2

Zenit

Logotip kluba Zenit
Stadion:
AFAS Stadion, Alkmaar
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Maccabi Tel-Aviv

Maccabi Tel-Aviv

2 : 1

Dundalk FC

Logotip kluba Dundalk FC
Stadion:
Bloomfield Stadium, Tel Aviv
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Skupina E

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Roma

Roma

Napredovanje 6 9 12
Logotip kluba: Astra Giurgiu

Astra Giurgiu

Napredovanje 6 -3 8
Logotip kluba: Viktoria Plzeň

Viktoria Plzeň

6 -3 6
Logotip kluba: Austria Wien

Austria Wien

6 -3 5

Tekme

Logotip kluba Viktoria Plzeň

Viktoria Plzeň

1 : 1

Roma

Logotip kluba Roma
Stadion:
Štruncovy Sady, Plzeň
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Astra Giurgiu

Astra Giurgiu

2 : 3

Austria Wien

Logotip kluba Austria Wien
Stadion:
Stadionul Marin Anastasovici, Giurgiu
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Roma

Roma

4 : 0

Astra Giurgiu

Logotip kluba Astra Giurgiu
Stadion:
Stadio Olimpico, Roma, Roma
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Austria Wien

Austria Wien

0 : 0

Viktoria Plzeň

Logotip kluba Viktoria Plzeň
Stadion:
Franz Horr Stadion, Wien
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Viktoria Plzeň

Viktoria Plzeň

1 : 2

Astra Giurgiu

Logotip kluba Astra Giurgiu
Stadion:
Štruncovy Sady, Plzeň
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Roma

Roma

3 : 3

Austria Wien

Logotip kluba Austria Wien
Stadion:
Stadio Olimpico, Roma, Roma
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Austria Wien

Austria Wien

2 : 4

Roma

Logotip kluba Roma
Stadion:
Franz Horr Stadion, Wien
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Astra Giurgiu

Astra Giurgiu

1 : 1

Viktoria Plzeň

Logotip kluba Viktoria Plzeň
Stadion:
Stadionul Marin Anastasovici, Giurgiu
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Roma

Roma

4 : 1

Viktoria Plzeň

Logotip kluba Viktoria Plzeň
Stadion:
Stadio Olimpico, Roma, Roma
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Austria Wien

Austria Wien

1 : 2

Astra Giurgiu

Logotip kluba Astra Giurgiu
Stadion:
Franz Horr Stadion, Wien
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Viktoria Plzeň

Viktoria Plzeň

3 : 2

Austria Wien

Logotip kluba Austria Wien
Stadion:
Štruncovy Sady, Plzeň
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Astra Giurgiu

Astra Giurgiu

0 : 0

Roma

Logotip kluba Roma
Stadion:
Stadionul Marin Anastasovici, Giurgiu
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Skupina E

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Roma

Roma

Napredovanje 6 9 12
Logotip kluba: Astra Giurgiu

Astra Giurgiu

Napredovanje 6 -3 8
Logotip kluba: Viktoria Plzeň

Viktoria Plzeň

6 -3 6
Logotip kluba: Austria Wien

Austria Wien

6 -3 5

Tekme

Logotip kluba Viktoria Plzeň

Viktoria Plzeň

1 : 1

Roma

Logotip kluba Roma
Stadion:
Štruncovy Sady, Plzeň
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Astra Giurgiu

Astra Giurgiu

2 : 3

Austria Wien

Logotip kluba Austria Wien
Stadion:
Stadionul Marin Anastasovici, Giurgiu
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Roma

Roma

4 : 0

Astra Giurgiu

Logotip kluba Astra Giurgiu
Stadion:
Stadio Olimpico, Roma, Roma
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Austria Wien

Austria Wien

0 : 0

Viktoria Plzeň

Logotip kluba Viktoria Plzeň
Stadion:
Franz Horr Stadion, Wien
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Viktoria Plzeň

Viktoria Plzeň

1 : 2

Astra Giurgiu

Logotip kluba Astra Giurgiu
Stadion:
Štruncovy Sady, Plzeň
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Roma

Roma

3 : 3

Austria Wien

Logotip kluba Austria Wien
Stadion:
Stadio Olimpico, Roma, Roma
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Austria Wien

Austria Wien

2 : 4

Roma

Logotip kluba Roma
Stadion:
Franz Horr Stadion, Wien
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Astra Giurgiu

Astra Giurgiu

1 : 1

Viktoria Plzeň

Logotip kluba Viktoria Plzeň
Stadion:
Stadionul Marin Anastasovici, Giurgiu
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Roma

Roma

4 : 1

Viktoria Plzeň

Logotip kluba Viktoria Plzeň
Stadion:
Stadio Olimpico, Roma, Roma
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Austria Wien

Austria Wien

1 : 2

Astra Giurgiu

Logotip kluba Astra Giurgiu
Stadion:
Franz Horr Stadion, Wien
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Viktoria Plzeň

Viktoria Plzeň

3 : 2

Austria Wien

Logotip kluba Austria Wien
Stadion:
Štruncovy Sady, Plzeň
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Astra Giurgiu

Astra Giurgiu

0 : 0

Roma

Logotip kluba Roma
Stadion:
Stadionul Marin Anastasovici, Giurgiu
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Skupina F

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Genk

Genk

Napredovanje 6 4 12
Logotip kluba: Atletic Bilbao

Atletic Bilbao

Napredovanje 6 -1 10
Logotip kluba: Rapid Wien

Rapid Wien

6 -1 6
Logotip kluba: Sassuolo

Sassuolo

6 -2 5

Tekme

Logotip kluba Rapid Wien

Rapid Wien

3 : 2

Genk

Logotip kluba Genk
Stadion:
Ernst Happel Stadion, Wien
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Sassuolo

Sassuolo

3 : 0

Atletic Bilbao

Logotip kluba Atletic Bilbao
Stadion:
Stadio Città del Tricolore, Sassuolo
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Atletic Bilbao

Atletic Bilbao

1 : 0

Rapid Wien

Logotip kluba Rapid Wien
Stadion:
San Mamés, Bilbao
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Genk

Genk

3 : 1

Sassuolo

Logotip kluba Sassuolo
Stadion:
Cristal Arena, Genk
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Genk

Genk

2 : 0

Atletic Bilbao

Logotip kluba Atletic Bilbao
Stadion:
Cristal Arena, Genk
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Rapid Wien

Rapid Wien

1 : 1

Sassuolo

Logotip kluba Sassuolo
Stadion:
Ernst Happel Stadion, Wien
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Atletic Bilbao

Atletic Bilbao

5 : 3

Genk

Logotip kluba Genk
Stadion:
San Mamés, Bilbao
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Sassuolo

Sassuolo

2 : 2

Rapid Wien

Logotip kluba Rapid Wien
Stadion:
Stadio Città del Tricolore, Sassuolo
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Atletic Bilbao

Atletic Bilbao

3 : 2

Sassuolo

Logotip kluba Sassuolo
Stadion:
San Mamés, Bilbao
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Genk

Genk

1 : 0

Rapid Wien

Logotip kluba Rapid Wien
Stadion:
Cristal Arena, Genk
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Rapid Wien

Rapid Wien

1 : 1

Atletic Bilbao

Logotip kluba Atletic Bilbao
Stadion:
Ernst Happel Stadion, Wien
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Sassuolo

Sassuolo

0 : 2

Genk

Logotip kluba Genk
Stadion:
Stadio Città del Tricolore, Sassuolo
Datum:
09. 12. 2016
Ura:
12:30:00

Skupina F

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Genk

Genk

Napredovanje 6 4 12
Logotip kluba: Atletic Bilbao

Atletic Bilbao

Napredovanje 6 -1 10
Logotip kluba: Rapid Wien

Rapid Wien

6 -1 6
Logotip kluba: Sassuolo

Sassuolo

6 -2 5

Tekme

Logotip kluba Rapid Wien

Rapid Wien

3 : 2

Genk

Logotip kluba Genk
Stadion:
Ernst Happel Stadion, Wien
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Sassuolo

Sassuolo

3 : 0

Atletic Bilbao

Logotip kluba Atletic Bilbao
Stadion:
Stadio Città del Tricolore, Sassuolo
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Atletic Bilbao

Atletic Bilbao

1 : 0

Rapid Wien

Logotip kluba Rapid Wien
Stadion:
San Mamés, Bilbao
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Genk

Genk

3 : 1

Sassuolo

Logotip kluba Sassuolo
Stadion:
Cristal Arena, Genk
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Genk

Genk

2 : 0

Atletic Bilbao

Logotip kluba Atletic Bilbao
Stadion:
Cristal Arena, Genk
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Rapid Wien

Rapid Wien

1 : 1

Sassuolo

Logotip kluba Sassuolo
Stadion:
Ernst Happel Stadion, Wien
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Atletic Bilbao

Atletic Bilbao

5 : 3

Genk

Logotip kluba Genk
Stadion:
San Mamés, Bilbao
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Sassuolo

Sassuolo

2 : 2

Rapid Wien

Logotip kluba Rapid Wien
Stadion:
Stadio Città del Tricolore, Sassuolo
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Atletic Bilbao

Atletic Bilbao

3 : 2

Sassuolo

Logotip kluba Sassuolo
Stadion:
San Mamés, Bilbao
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Genk

Genk

1 : 0

Rapid Wien

Logotip kluba Rapid Wien
Stadion:
Cristal Arena, Genk
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Rapid Wien

Rapid Wien

1 : 1

Atletic Bilbao

Logotip kluba Atletic Bilbao
Stadion:
Ernst Happel Stadion, Wien
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Sassuolo

Sassuolo

0 : 2

Genk

Logotip kluba Genk
Stadion:
Stadio Città del Tricolore, Sassuolo
Datum:
09. 12. 2016
Ura:
12:30:00

Skupina G

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Ajax

Ajax

Napredovanje 6 5 14
Logotip kluba: Celta de Vigo

Celta de Vigo

Napredovanje 6 3 9
Logotip kluba: Standard Liége

Standard Liége

6 2 7
Logotip kluba: Panathinaikos

Panathinaikos

6 -10 1

Tekme

Logotip kluba Standard Liége

Standard Liége

1 : 1

Celta de Vigo

Logotip kluba Celta de Vigo
Stadion:
Stade Maurice Dufrasne, Liége
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Panathinaikos

Panathinaikos

1 : 2

Ajax

Logotip kluba Ajax
Stadion:
Apostolos Nikolaidis Stadium, Atene
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Ajax

Ajax

1 : 0

Standard Liége

Logotip kluba Standard Liége
Stadion:
Amsterdam Arena, Amsterdam
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Celta de Vigo

Celta de Vigo

2 : 0

Panathinaikos

Logotip kluba Panathinaikos
Stadion:
Balaídos, Vigo
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Standard Liége

Standard Liége

2 : 2

Panathinaikos

Logotip kluba Panathinaikos
Stadion:
Stade Maurice Dufrasne, Liége
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Celta de Vigo

Celta de Vigo

2 : 2

Ajax

Logotip kluba Ajax
Stadion:
Balaídos, Vigo
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Ajax

Ajax

3 : 2

Celta de Vigo

Logotip kluba Celta de Vigo
Stadion:
Amsterdam Arena, Amsterdam
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Panathinaikos

Panathinaikos

0 : 3

Standard Liége

Logotip kluba Standard Liége
Stadion:
Apostolos Nikolaidis Stadium, Atene
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Ajax

Ajax

2 : 0

Panathinaikos

Logotip kluba Panathinaikos
Stadion:
Amsterdam Arena, Amsterdam
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Celta de Vigo

Celta de Vigo

1 : 1

Standard Liége

Logotip kluba Standard Liége
Stadion:
Balaídos, Vigo
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Standard Liége

Standard Liége

1 : 1

Ajax

Logotip kluba Ajax
Stadion:
Stade Maurice Dufrasne, Liége
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Panathinaikos

Panathinaikos

0 : 2

Celta de Vigo

Logotip kluba Celta de Vigo
Stadion:
Apostolos Nikolaidis Stadium, Atene
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
21:05:00

Skupina G

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Ajax

Ajax

Napredovanje 6 5 14
Logotip kluba: Celta de Vigo

Celta de Vigo

Napredovanje 6 3 9
Logotip kluba: Standard Liége

Standard Liége

6 2 7
Logotip kluba: Panathinaikos

Panathinaikos

6 -10 1

Tekme

Logotip kluba Standard Liége

Standard Liége

1 : 1

Celta de Vigo

Logotip kluba Celta de Vigo
Stadion:
Stade Maurice Dufrasne, Liége
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Panathinaikos

Panathinaikos

1 : 2

Ajax

Logotip kluba Ajax
Stadion:
Apostolos Nikolaidis Stadium, Atene
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Ajax

Ajax

1 : 0

Standard Liége

Logotip kluba Standard Liége
Stadion:
Amsterdam Arena, Amsterdam
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Celta de Vigo

Celta de Vigo

2 : 0

Panathinaikos

Logotip kluba Panathinaikos
Stadion:
Balaídos, Vigo
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Standard Liége

Standard Liége

2 : 2

Panathinaikos

Logotip kluba Panathinaikos
Stadion:
Stade Maurice Dufrasne, Liége
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Celta de Vigo

Celta de Vigo

2 : 2

Ajax

Logotip kluba Ajax
Stadion:
Balaídos, Vigo
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Ajax

Ajax

3 : 2

Celta de Vigo

Logotip kluba Celta de Vigo
Stadion:
Amsterdam Arena, Amsterdam
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Panathinaikos

Panathinaikos

0 : 3

Standard Liége

Logotip kluba Standard Liége
Stadion:
Apostolos Nikolaidis Stadium, Atene
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Ajax

Ajax

2 : 0

Panathinaikos

Logotip kluba Panathinaikos
Stadion:
Amsterdam Arena, Amsterdam
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Celta de Vigo

Celta de Vigo

1 : 1

Standard Liége

Logotip kluba Standard Liége
Stadion:
Balaídos, Vigo
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Standard Liége

Standard Liége

1 : 1

Ajax

Logotip kluba Ajax
Stadion:
Stade Maurice Dufrasne, Liége
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Panathinaikos

Panathinaikos

0 : 2

Celta de Vigo

Logotip kluba Celta de Vigo
Stadion:
Apostolos Nikolaidis Stadium, Atene
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
21:05:00

Skupina H

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Shakhtar Donetsk

Shakhtar Donetsk

Napredovanje 6 16 18
Logotip kluba: Gent

Gent

Napredovanje 6 -4 8
Logotip kluba: Braga

Braga

6 -2 6
Logotip kluba: Konyaspor

Konyaspor

6 -10 1

Tekme

Logotip kluba Braga

Braga

1 : 1

Gent

Logotip kluba Gent
Stadion:
Estádio Municipal de Braga, Braga
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Konyaspor

Konyaspor

0 : 1

Shakhtar Donetsk

Logotip kluba Shakhtar Donetsk
Stadion:
New Konya Stadium, Konya
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Shakhtar Donetsk

Shakhtar Donetsk

2 : 0

Braga

Logotip kluba Braga
Stadion:
Donbass Arena, Donetsk
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Gent

Gent

2 : 0

Konyaspor

Logotip kluba Konyaspor
Stadion:
Chelamco Arena, Gent
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Shakhtar Donetsk

Shakhtar Donetsk

5 : 0

Gent

Logotip kluba Gent
Stadion:
Donbass Arena, Donetsk
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Konyaspor

Konyaspor

1 : 1

Braga

Logotip kluba Braga
Stadion:
New Konya Stadium, Konya
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Braga

Braga

3 : 1

Konyaspor

Logotip kluba Konyaspor
Stadion:
Estádio Municipal de Braga, Braga
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Gent

Gent

3 : 5

Shakhtar Donetsk

Logotip kluba Shakhtar Donetsk
Stadion:
Chelamco Arena, Gent
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Shakhtar Donetsk

Shakhtar Donetsk

4 : 0

Konyaspor

Logotip kluba Konyaspor
Stadion:
Donbass Arena, Donetsk
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Gent

Gent

2 : 2

Braga

Logotip kluba Braga
Stadion:
Chelamco Arena, Gent
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Braga

Braga

2 : 4

Shakhtar Donetsk

Logotip kluba Shakhtar Donetsk
Stadion:
Estádio Municipal de Braga, Braga
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Konyaspor

Konyaspor

0 : 1

Gent

Logotip kluba Gent
Stadion:
New Konya Stadium, Konya
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
17:00:00

Skupina H

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Shakhtar Donetsk

Shakhtar Donetsk

Napredovanje 6 16 18
Logotip kluba: Gent

Gent

Napredovanje 6 -4 8
Logotip kluba: Braga

Braga

6 -2 6
Logotip kluba: Konyaspor

Konyaspor

6 -10 1

Tekme

Logotip kluba Braga

Braga

1 : 1

Gent

Logotip kluba Gent
Stadion:
Estádio Municipal de Braga, Braga
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Konyaspor

Konyaspor

0 : 1

Shakhtar Donetsk

Logotip kluba Shakhtar Donetsk
Stadion:
New Konya Stadium, Konya
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Shakhtar Donetsk

Shakhtar Donetsk

2 : 0

Braga

Logotip kluba Braga
Stadion:
Donbass Arena, Donetsk
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Gent

Gent

2 : 0

Konyaspor

Logotip kluba Konyaspor
Stadion:
Chelamco Arena, Gent
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Shakhtar Donetsk

Shakhtar Donetsk

5 : 0

Gent

Logotip kluba Gent
Stadion:
Donbass Arena, Donetsk
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Konyaspor

Konyaspor

1 : 1

Braga

Logotip kluba Braga
Stadion:
New Konya Stadium, Konya
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Braga

Braga

3 : 1

Konyaspor

Logotip kluba Konyaspor
Stadion:
Estádio Municipal de Braga, Braga
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Gent

Gent

3 : 5

Shakhtar Donetsk

Logotip kluba Shakhtar Donetsk
Stadion:
Chelamco Arena, Gent
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Shakhtar Donetsk

Shakhtar Donetsk

4 : 0

Konyaspor

Logotip kluba Konyaspor
Stadion:
Donbass Arena, Donetsk
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Gent

Gent

2 : 2

Braga

Logotip kluba Braga
Stadion:
Chelamco Arena, Gent
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Braga

Braga

2 : 4

Shakhtar Donetsk

Logotip kluba Shakhtar Donetsk
Stadion:
Estádio Municipal de Braga, Braga
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Konyaspor

Konyaspor

0 : 1

Gent

Logotip kluba Gent
Stadion:
New Konya Stadium, Konya
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
17:00:00

Skupina I

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Schalke 04

Schalke 04

Napredovanje 6 6 15
Logotip kluba: FC Krasnodar

FC Krasnodar

Napredovanje 6 0 7
Logotip kluba: RB Salzburg

RB Salzburg

6 0 7
Logotip kluba: Nice

Nice

6 -6 6

Tekme

Logotip kluba RB Salzburg

RB Salzburg

0 : 1

FC Krasnodar

Logotip kluba FC Krasnodar
Stadion:
Red Bull Arena, Salzburg
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Nice

Nice

0 : 1

Schalke 04

Logotip kluba Schalke 04
Stadion:
Allianz Riviera, Nice
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Schalke 04

Schalke 04

3 : 1

RB Salzburg

Logotip kluba RB Salzburg
Stadion:
Veltins-Arena, Gelsenkirchen
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba FC Krasnodar

FC Krasnodar

5 : 2

Nice

Logotip kluba Nice
Stadion:
Kuban, Krasnodar
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba RB Salzburg

RB Salzburg

0 : 1

Nice

Logotip kluba Nice
Stadion:
Red Bull Arena, Salzburg
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba FC Krasnodar

FC Krasnodar

0 : 1

Schalke 04

Logotip kluba Schalke 04
Stadion:
Kuban, Krasnodar
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Schalke 04

Schalke 04

2 : 0

FC Krasnodar

Logotip kluba FC Krasnodar
Stadion:
Veltins-Arena, Gelsenkirchen
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Nice

Nice

0 : 2

RB Salzburg

Logotip kluba RB Salzburg
Stadion:
Allianz Riviera, Nice
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Schalke 04

Schalke 04

2 : 0

Nice

Logotip kluba Nice
Stadion:
Veltins-Arena, Gelsenkirchen
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba FC Krasnodar

FC Krasnodar

1 : 1

RB Salzburg

Logotip kluba RB Salzburg
Stadion:
Kuban, Krasnodar
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba RB Salzburg

RB Salzburg

2 : 0

Schalke 04

Logotip kluba Schalke 04
Stadion:
Red Bull Arena, Salzburg
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Nice

Nice

2 : 1

FC Krasnodar

Logotip kluba FC Krasnodar
Stadion:
Allianz Riviera, Nice
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
21:05:00

Skupina I

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Schalke 04

Schalke 04

Napredovanje 6 6 15
Logotip kluba: FC Krasnodar

FC Krasnodar

Napredovanje 6 0 7
Logotip kluba: RB Salzburg

RB Salzburg

6 0 7
Logotip kluba: Nice

Nice

6 -6 6

Tekme

Logotip kluba RB Salzburg

RB Salzburg

0 : 1

FC Krasnodar

Logotip kluba FC Krasnodar
Stadion:
Red Bull Arena, Salzburg
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Nice

Nice

0 : 1

Schalke 04

Logotip kluba Schalke 04
Stadion:
Allianz Riviera, Nice
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Schalke 04

Schalke 04

3 : 1

RB Salzburg

Logotip kluba RB Salzburg
Stadion:
Veltins-Arena, Gelsenkirchen
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba FC Krasnodar

FC Krasnodar

5 : 2

Nice

Logotip kluba Nice
Stadion:
Kuban, Krasnodar
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba RB Salzburg

RB Salzburg

0 : 1

Nice

Logotip kluba Nice
Stadion:
Red Bull Arena, Salzburg
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba FC Krasnodar

FC Krasnodar

0 : 1

Schalke 04

Logotip kluba Schalke 04
Stadion:
Kuban, Krasnodar
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Schalke 04

Schalke 04

2 : 0

FC Krasnodar

Logotip kluba FC Krasnodar
Stadion:
Veltins-Arena, Gelsenkirchen
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Nice

Nice

0 : 2

RB Salzburg

Logotip kluba RB Salzburg
Stadion:
Allianz Riviera, Nice
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Schalke 04

Schalke 04

2 : 0

Nice

Logotip kluba Nice
Stadion:
Veltins-Arena, Gelsenkirchen
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba FC Krasnodar

FC Krasnodar

1 : 1

RB Salzburg

Logotip kluba RB Salzburg
Stadion:
Kuban, Krasnodar
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba RB Salzburg

RB Salzburg

2 : 0

Schalke 04

Logotip kluba Schalke 04
Stadion:
Red Bull Arena, Salzburg
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Nice

Nice

2 : 1

FC Krasnodar

Logotip kluba FC Krasnodar
Stadion:
Allianz Riviera, Nice
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
21:05:00

Skupina J

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Fiorentina

Fiorentina

Napredovanje 6 9 13
Logotip kluba: P.A.O.K.

P.A.O.K.

Napredovanje 6 1 10
Logotip kluba: Qarabağ FK

Qarabağ FK

6 -5 7
Logotip kluba: Slovan Liberec

Slovan Liberec

6 -5 4

Tekme

Logotip kluba Qarabağ FK

Qarabağ FK

2 : 2

Slovan Liberec

Logotip kluba Slovan Liberec
Stadion:
Tofiq Bahramov Stadion, Baku
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba P.A.O.K.

P.A.O.K.

0 : 0

Fiorentina

Logotip kluba Fiorentina
Stadion:
Toumba Stadium, Thessaloniki,
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Fiorentina

Fiorentina

5 : 1

Qarabağ FK

Logotip kluba Qarabağ FK
Stadion:
Stadio Artemio Franchi, Firence
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Slovan Liberec

Slovan Liberec

1 : 2

P.A.O.K.

Logotip kluba P.A.O.K.
Stadion:
Štadión u Nisy, Liberec
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Slovan Liberec

Slovan Liberec

1 : 3

Fiorentina

Logotip kluba Fiorentina
Stadion:
Štadión u Nisy, Liberec
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Qarabağ FK

Qarabağ FK

2 : 0

P.A.O.K.

Logotip kluba P.A.O.K.
Stadion:
Tofiq Bahramov Stadion, Baku
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Fiorentina

Fiorentina

3 : 0

Slovan Liberec

Logotip kluba Slovan Liberec
Stadion:
Stadio Artemio Franchi, Firence
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba P.A.O.K.

P.A.O.K.

0 : 1

Qarabağ FK

Logotip kluba Qarabağ FK
Stadion:
Toumba Stadium, Thessaloniki,
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Fiorentina

Fiorentina

2 : 3

P.A.O.K.

Logotip kluba P.A.O.K.
Stadion:
Stadio Artemio Franchi, Firence
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Slovan Liberec

Slovan Liberec

3 : 0

Qarabağ FK

Logotip kluba Qarabağ FK
Stadion:
Štadión u Nisy, Liberec
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba P.A.O.K.

P.A.O.K.

2 : 0

Slovan Liberec

Logotip kluba Slovan Liberec
Stadion:
Toumba Stadium, Thessaloniki,
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Qarabağ FK

Qarabağ FK

1 : 2

Fiorentina

Logotip kluba Fiorentina
Stadion:
Tofiq Bahramov Stadion, Baku
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
17:00:00

Skupina K

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Sparta Praha

Sparta Praha

Napredovanje 6 2 12
Logotip kluba: Southampton

Southampton

Napredovanje 6 2 8
Logotip kluba: Hapoel Be'er Sheva

Hapoel Be'er Sheva

6 0 8
Logotip kluba: Inter

Inter

6 -4 6

Tekme

Logotip kluba Inter

Inter

0 : 2

Hapoel Be'er Sheva

Logotip kluba Hapoel Be'er Sheva
Stadion:
Stadio Giuseppe Meazza, San Siro, Milano
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Southampton

Southampton

3 : 0

Sparta Praha

Logotip kluba Sparta Praha
Stadion:
St Mary's Stadium, Southampton
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Sparta Praha

Sparta Praha

3 : 1

Inter

Logotip kluba Inter
Stadion:
Generali Arena, Praha
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Hapoel Be'er Sheva

Hapoel Be'er Sheva

0 : 0

Southampton

Logotip kluba Southampton
Stadion:
Turner Stadium, Be'er Sheva Football Club
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Inter

Inter

1 : 0

Southampton

Logotip kluba Southampton
Stadion:
Stadio Giuseppe Meazza, San Siro, Milano
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Hapoel Be'er Sheva

Hapoel Be'er Sheva

0 : 1

Sparta Praha

Logotip kluba Sparta Praha
Stadion:
Turner Stadium, Be'er Sheva Football Club
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Sparta Praha

Sparta Praha

2 : 0

Hapoel Be'er Sheva

Logotip kluba Hapoel Be'er Sheva
Stadion:
Generali Arena, Praha
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Southampton

Southampton

2 : 1

Inter

Logotip kluba Inter
Stadion:
St Mary's Stadium, Southampton
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Sparta Praha

Sparta Praha

1 : 0

Southampton

Logotip kluba Southampton
Stadion:
Generali Arena, Praha
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Hapoel Be'er Sheva

Hapoel Be'er Sheva

3 : 2

Inter

Logotip kluba Inter
Stadion:
Turner Stadium, Be'er Sheva Football Club
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Inter

Inter

2 : 1

Sparta Praha

Logotip kluba Sparta Praha
Stadion:
Stadio Giuseppe Meazza, San Siro, Milano
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Southampton

Southampton

1 : 1

Hapoel Be'er Sheva

Logotip kluba Hapoel Be'er Sheva
Stadion:
St Mary's Stadium, Southampton
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
21:05:00

Skupina K

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Sparta Praha

Sparta Praha

Napredovanje 6 2 12
Logotip kluba: Southampton

Southampton

Napredovanje 6 2 8
Logotip kluba: Hapoel Be'er Sheva

Hapoel Be'er Sheva

6 0 8
Logotip kluba: Inter

Inter

6 -4 6

Tekme

Logotip kluba Inter

Inter

0 : 2

Hapoel Be'er Sheva

Logotip kluba Hapoel Be'er Sheva
Stadion:
Stadio Giuseppe Meazza, San Siro, Milano
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Southampton

Southampton

3 : 0

Sparta Praha

Logotip kluba Sparta Praha
Stadion:
St Mary's Stadium, Southampton
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Sparta Praha

Sparta Praha

3 : 1

Inter

Logotip kluba Inter
Stadion:
Generali Arena, Praha
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Hapoel Be'er Sheva

Hapoel Be'er Sheva

0 : 0

Southampton

Logotip kluba Southampton
Stadion:
Turner Stadium, Be'er Sheva Football Club
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Inter

Inter

1 : 0

Southampton

Logotip kluba Southampton
Stadion:
Stadio Giuseppe Meazza, San Siro, Milano
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Hapoel Be'er Sheva

Hapoel Be'er Sheva

0 : 1

Sparta Praha

Logotip kluba Sparta Praha
Stadion:
Turner Stadium, Be'er Sheva Football Club
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Sparta Praha

Sparta Praha

2 : 0

Hapoel Be'er Sheva

Logotip kluba Hapoel Be'er Sheva
Stadion:
Generali Arena, Praha
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Southampton

Southampton

2 : 1

Inter

Logotip kluba Inter
Stadion:
St Mary's Stadium, Southampton
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Sparta Praha

Sparta Praha

1 : 0

Southampton

Logotip kluba Southampton
Stadion:
Generali Arena, Praha
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Hapoel Be'er Sheva

Hapoel Be'er Sheva

3 : 2

Inter

Logotip kluba Inter
Stadion:
Turner Stadium, Be'er Sheva Football Club
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Inter

Inter

2 : 1

Sparta Praha

Logotip kluba Sparta Praha
Stadion:
Stadio Giuseppe Meazza, San Siro, Milano
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Southampton

Southampton

1 : 1

Hapoel Be'er Sheva

Logotip kluba Hapoel Be'er Sheva
Stadion:
St Mary's Stadium, Southampton
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
21:05:00

Skupina L

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Osmanlıspor

Osmanlıspor

Napredovanje 6 3 10
Logotip kluba: Villarreal

Villarreal

Napredovanje 6 1 9
Logotip kluba: Steaua București

Steaua București

6 -2 6
Logotip kluba: FC Zürich

FC Zürich

6 -2 6

Tekme

Logotip kluba Villarreal

Villarreal

2 : 1

FC Zürich

Logotip kluba FC Zürich
Stadion:
El Madrigal, Villarreal
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Osmanlıspor

Osmanlıspor

2 : 0

Steaua București

Logotip kluba Steaua București
Stadion:
,
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Steaua București

Steaua București

1 : 1

Villarreal

Logotip kluba Villarreal
Stadion:
Stadionul Steaua, București
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba FC Zürich

FC Zürich

2 : 1

Osmanlıspor

Logotip kluba Osmanlıspor
Stadion:
Letzigrund, Zürich
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Steaua București

Steaua București

1 : 1

FC Zürich

Logotip kluba FC Zürich
Stadion:
Stadionul Steaua, București
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Osmanlıspor

Osmanlıspor

2 : 2

Villarreal

Logotip kluba Villarreal
Stadion:
,
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Villarreal

Villarreal

1 : 2

Osmanlıspor

Logotip kluba Osmanlıspor
Stadion:
El Madrigal, Villarreal
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba FC Zürich

FC Zürich

0 : 0

Steaua București

Logotip kluba Steaua București
Stadion:
Letzigrund, Zürich
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Steaua București

Steaua București

2 : 1

Osmanlıspor

Logotip kluba Osmanlıspor
Stadion:
Stadionul Steaua, București
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba FC Zürich

FC Zürich

1 : 1

Villarreal

Logotip kluba Villarreal
Stadion:
Letzigrund, Zürich
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Villarreal

Villarreal

2 : 1

Steaua București

Logotip kluba Steaua București
Stadion:
El Madrigal, Villarreal
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Osmanlıspor

Osmanlıspor

2 : 0

FC Zürich

Logotip kluba FC Zürich
Stadion:
,
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
17:00:00

Skupina L

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Osmanlıspor

Osmanlıspor

Napredovanje 6 3 10
Logotip kluba: Villarreal

Villarreal

Napredovanje 6 1 9
Logotip kluba: Steaua București

Steaua București

6 -2 6
Logotip kluba: FC Zürich

FC Zürich

6 -2 6

Tekme

Logotip kluba Villarreal

Villarreal

2 : 1

FC Zürich

Logotip kluba FC Zürich
Stadion:
El Madrigal, Villarreal
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Osmanlıspor

Osmanlıspor

2 : 0

Steaua București

Logotip kluba Steaua București
Stadion:
,
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Steaua București

Steaua București

1 : 1

Villarreal

Logotip kluba Villarreal
Stadion:
Stadionul Steaua, București
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba FC Zürich

FC Zürich

2 : 1

Osmanlıspor

Logotip kluba Osmanlıspor
Stadion:
Letzigrund, Zürich
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Steaua București

Steaua București

1 : 1

FC Zürich

Logotip kluba FC Zürich
Stadion:
Stadionul Steaua, București
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Osmanlıspor

Osmanlıspor

2 : 2

Villarreal

Logotip kluba Villarreal
Stadion:
,
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Villarreal

Villarreal

1 : 2

Osmanlıspor

Logotip kluba Osmanlıspor
Stadion:
El Madrigal, Villarreal
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba FC Zürich

FC Zürich

0 : 0

Steaua București

Logotip kluba Steaua București
Stadion:
Letzigrund, Zürich
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Steaua București

Steaua București

2 : 1

Osmanlıspor

Logotip kluba Osmanlıspor
Stadion:
Stadionul Steaua, București
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba FC Zürich

FC Zürich

1 : 1

Villarreal

Logotip kluba Villarreal
Stadion:
Letzigrund, Zürich
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Villarreal

Villarreal

2 : 1

Steaua București

Logotip kluba Steaua București
Stadion:
El Madrigal, Villarreal
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Osmanlıspor

Osmanlıspor

2 : 0

FC Zürich

Logotip kluba FC Zürich
Stadion:
,
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
17:00:00

Skupina B

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: APOEL

APOEL

Napredovanje 6 2 12
Logotip kluba: Young Boys

Young Boys

Napredovanje 6 3 8
Logotip kluba: Olympiacos

Olympiacos

6 1 8
Logotip kluba: Astana

Astana

6 -6 5

Tekme

Logotip kluba APOEL

APOEL

2 : 1

Astana

Logotip kluba Astana
Stadion:
GSP Stadium, Nicosia
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Young Boys

Young Boys

0 : 1

Olympiacos

Logotip kluba Olympiacos
Stadion:
Stade de Suisse, Bern
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Astana

Astana

0 : 0

Young Boys

Logotip kluba Young Boys
Stadion:
Astana Arena, Astana
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Olympiacos

Olympiacos

0 : 1

APOEL

Logotip kluba APOEL
Stadion:
Karaiskakis Stadium, Atene
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Olympiacos

Olympiacos

4 : 1

Astana

Logotip kluba Astana
Stadion:
Karaiskakis Stadium, Atene
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Young Boys

Young Boys

3 : 1

APOEL

Logotip kluba APOEL
Stadion:
Stade de Suisse, Bern
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Astana

Astana

1 : 1

Olympiacos

Logotip kluba Olympiacos
Stadion:
Astana Arena, Astana
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba APOEL

APOEL

1 : 0

Young Boys

Logotip kluba Young Boys
Stadion:
GSP Stadium, Nicosia
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Astana

Astana

2 : 1

APOEL

Logotip kluba APOEL
Stadion:
Astana Arena, Astana
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Olympiacos

Olympiacos

1 : 1

Young Boys

Logotip kluba Young Boys
Stadion:
Karaiskakis Stadium, Atene
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba APOEL

APOEL

2 : 0

Olympiacos

Logotip kluba Olympiacos
Stadion:
GSP Stadium, Nicosia
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Young Boys

Young Boys

3 : 0

Astana

Logotip kluba Astana
Stadion:
Stade de Suisse, Bern
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Skupina C

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Saint-Étienne

Saint-Étienne

Napredovanje 6 3 12
Logotip kluba: Anderlecht

Anderlecht

Napredovanje 6 8 11
Logotip kluba: Mainz 05

Mainz 05

6 -2 9
Logotip kluba: Qäbälä FK

Qäbälä FK

6 -9 0

Tekme

Logotip kluba Anderlecht

Anderlecht

3 : 1

Qäbälä FK

Logotip kluba Qäbälä FK
Stadion:
Constant Vanden Stock Stadium, Brussels
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Mainz 05

Mainz 05

1 : 1

Saint-Étienne

Logotip kluba Saint-Étienne
Stadion:
Coface Arena, Mainz
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Qäbälä FK

Qäbälä FK

2 : 3

Mainz 05

Logotip kluba Mainz 05
Stadion:
Gabala City Stadium, Gabala
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Saint-Étienne

Saint-Étienne

1 : 1

Anderlecht

Logotip kluba Anderlecht
Stadion:
Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Saint-Étienne

Saint-Étienne

1 : 0

Qäbälä FK

Logotip kluba Qäbälä FK
Stadion:
Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Mainz 05

Mainz 05

1 : 1

Anderlecht

Logotip kluba Anderlecht
Stadion:
Coface Arena, Mainz
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Anderlecht

Anderlecht

6 : 1

Mainz 05

Logotip kluba Mainz 05
Stadion:
Constant Vanden Stock Stadium, Brussels
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Qäbälä FK

Qäbälä FK

1 : 2

Saint-Étienne

Logotip kluba Saint-Étienne
Stadion:
Gabala City Stadium, Gabala
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Qäbälä FK

Qäbälä FK

1 : 3

Anderlecht

Logotip kluba Anderlecht
Stadion:
Gabala City Stadium, Gabala
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Saint-Étienne

Saint-Étienne

0 : 0

Mainz 05

Logotip kluba Mainz 05
Stadion:
Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Anderlecht

Anderlecht

2 : 3

Saint-Étienne

Logotip kluba Saint-Étienne
Stadion:
Constant Vanden Stock Stadium, Brussels
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Mainz 05

Mainz 05

2 : 0

Qäbälä FK

Logotip kluba Qäbälä FK
Stadion:
Coface Arena, Mainz
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Skupina G

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Ajax

Ajax

Napredovanje 6 5 14
Logotip kluba: Celta de Vigo

Celta de Vigo

Napredovanje 6 3 9
Logotip kluba: Standard Liége

Standard Liége

6 2 7
Logotip kluba: Panathinaikos

Panathinaikos

6 -10 1

Tekme

Logotip kluba Standard Liége

Standard Liége

1 : 1

Celta de Vigo

Logotip kluba Celta de Vigo
Stadion:
Stade Maurice Dufrasne, Liége
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Panathinaikos

Panathinaikos

1 : 2

Ajax

Logotip kluba Ajax
Stadion:
Apostolos Nikolaidis Stadium, Atene
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Ajax

Ajax

1 : 0

Standard Liége

Logotip kluba Standard Liége
Stadion:
Amsterdam Arena, Amsterdam
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Celta de Vigo

Celta de Vigo

2 : 0

Panathinaikos

Logotip kluba Panathinaikos
Stadion:
Balaídos, Vigo
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Standard Liége

Standard Liége

2 : 2

Panathinaikos

Logotip kluba Panathinaikos
Stadion:
Stade Maurice Dufrasne, Liége
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Celta de Vigo

Celta de Vigo

2 : 2

Ajax

Logotip kluba Ajax
Stadion:
Balaídos, Vigo
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Ajax

Ajax

3 : 2

Celta de Vigo

Logotip kluba Celta de Vigo
Stadion:
Amsterdam Arena, Amsterdam
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Panathinaikos

Panathinaikos

0 : 3

Standard Liége

Logotip kluba Standard Liége
Stadion:
Apostolos Nikolaidis Stadium, Atene
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Ajax

Ajax

2 : 0

Panathinaikos

Logotip kluba Panathinaikos
Stadion:
Amsterdam Arena, Amsterdam
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Celta de Vigo

Celta de Vigo

1 : 1

Standard Liége

Logotip kluba Standard Liége
Stadion:
Balaídos, Vigo
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Standard Liége

Standard Liége

1 : 1

Ajax

Logotip kluba Ajax
Stadion:
Stade Maurice Dufrasne, Liége
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Panathinaikos

Panathinaikos

0 : 2

Celta de Vigo

Logotip kluba Celta de Vigo
Stadion:
Apostolos Nikolaidis Stadium, Atene
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
21:05:00

Skupina G

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Ajax

Ajax

Napredovanje 6 5 14
Logotip kluba: Celta de Vigo

Celta de Vigo

Napredovanje 6 3 9
Logotip kluba: Standard Liége

Standard Liége

6 2 7
Logotip kluba: Panathinaikos

Panathinaikos

6 -10 1

Tekme

Logotip kluba Standard Liége

Standard Liége

1 : 1

Celta de Vigo

Logotip kluba Celta de Vigo
Stadion:
Stade Maurice Dufrasne, Liége
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Panathinaikos

Panathinaikos

1 : 2

Ajax

Logotip kluba Ajax
Stadion:
Apostolos Nikolaidis Stadium, Atene
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Ajax

Ajax

1 : 0

Standard Liége

Logotip kluba Standard Liége
Stadion:
Amsterdam Arena, Amsterdam
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Celta de Vigo

Celta de Vigo

2 : 0

Panathinaikos

Logotip kluba Panathinaikos
Stadion:
Balaídos, Vigo
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Standard Liége

Standard Liége

2 : 2

Panathinaikos

Logotip kluba Panathinaikos
Stadion:
Stade Maurice Dufrasne, Liége
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Celta de Vigo

Celta de Vigo

2 : 2

Ajax

Logotip kluba Ajax
Stadion:
Balaídos, Vigo
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Ajax

Ajax

3 : 2

Celta de Vigo

Logotip kluba Celta de Vigo
Stadion:
Amsterdam Arena, Amsterdam
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Panathinaikos

Panathinaikos

0 : 3

Standard Liége

Logotip kluba Standard Liége
Stadion:
Apostolos Nikolaidis Stadium, Atene
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Ajax

Ajax

2 : 0

Panathinaikos

Logotip kluba Panathinaikos
Stadion:
Amsterdam Arena, Amsterdam
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Celta de Vigo

Celta de Vigo

1 : 1

Standard Liége

Logotip kluba Standard Liége
Stadion:
Balaídos, Vigo
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Standard Liége

Standard Liége

1 : 1

Ajax

Logotip kluba Ajax
Stadion:
Stade Maurice Dufrasne, Liége
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Panathinaikos

Panathinaikos

0 : 2

Celta de Vigo

Logotip kluba Celta de Vigo
Stadion:
Apostolos Nikolaidis Stadium, Atene
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
21:05:00

Skupina H

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Shakhtar Donetsk

Shakhtar Donetsk

Napredovanje 6 16 18
Logotip kluba: Gent

Gent

Napredovanje 6 -4 8
Logotip kluba: Braga

Braga

6 -2 6
Logotip kluba: Konyaspor

Konyaspor

6 -10 1

Tekme

Logotip kluba Braga

Braga

1 : 1

Gent

Logotip kluba Gent
Stadion:
Estádio Municipal de Braga, Braga
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Konyaspor

Konyaspor

0 : 1

Shakhtar Donetsk

Logotip kluba Shakhtar Donetsk
Stadion:
New Konya Stadium, Konya
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Shakhtar Donetsk

Shakhtar Donetsk

2 : 0

Braga

Logotip kluba Braga
Stadion:
Donbass Arena, Donetsk
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Gent

Gent

2 : 0

Konyaspor

Logotip kluba Konyaspor
Stadion:
Chelamco Arena, Gent
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Shakhtar Donetsk

Shakhtar Donetsk

5 : 0

Gent

Logotip kluba Gent
Stadion:
Donbass Arena, Donetsk
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Konyaspor

Konyaspor

1 : 1

Braga

Logotip kluba Braga
Stadion:
New Konya Stadium, Konya
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Braga

Braga

3 : 1

Konyaspor

Logotip kluba Konyaspor
Stadion:
Estádio Municipal de Braga, Braga
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Gent

Gent

3 : 5

Shakhtar Donetsk

Logotip kluba Shakhtar Donetsk
Stadion:
Chelamco Arena, Gent
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Shakhtar Donetsk

Shakhtar Donetsk

4 : 0

Konyaspor

Logotip kluba Konyaspor
Stadion:
Donbass Arena, Donetsk
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Gent

Gent

2 : 2

Braga

Logotip kluba Braga
Stadion:
Chelamco Arena, Gent
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Braga

Braga

2 : 4

Shakhtar Donetsk

Logotip kluba Shakhtar Donetsk
Stadion:
Estádio Municipal de Braga, Braga
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Konyaspor

Konyaspor

0 : 1

Gent

Logotip kluba Gent
Stadion:
New Konya Stadium, Konya
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
17:00:00

Skupina H

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Shakhtar Donetsk

Shakhtar Donetsk

Napredovanje 6 16 18
Logotip kluba: Gent

Gent

Napredovanje 6 -4 8
Logotip kluba: Braga

Braga

6 -2 6
Logotip kluba: Konyaspor

Konyaspor

6 -10 1

Tekme

Logotip kluba Braga

Braga

1 : 1

Gent

Logotip kluba Gent
Stadion:
Estádio Municipal de Braga, Braga
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Konyaspor

Konyaspor

0 : 1

Shakhtar Donetsk

Logotip kluba Shakhtar Donetsk
Stadion:
New Konya Stadium, Konya
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Shakhtar Donetsk

Shakhtar Donetsk

2 : 0

Braga

Logotip kluba Braga
Stadion:
Donbass Arena, Donetsk
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Gent

Gent

2 : 0

Konyaspor

Logotip kluba Konyaspor
Stadion:
Chelamco Arena, Gent
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Shakhtar Donetsk

Shakhtar Donetsk

5 : 0

Gent

Logotip kluba Gent
Stadion:
Donbass Arena, Donetsk
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Konyaspor

Konyaspor

1 : 1

Braga

Logotip kluba Braga
Stadion:
New Konya Stadium, Konya
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Braga

Braga

3 : 1

Konyaspor

Logotip kluba Konyaspor
Stadion:
Estádio Municipal de Braga, Braga
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Gent

Gent

3 : 5

Shakhtar Donetsk

Logotip kluba Shakhtar Donetsk
Stadion:
Chelamco Arena, Gent
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Shakhtar Donetsk

Shakhtar Donetsk

4 : 0

Konyaspor

Logotip kluba Konyaspor
Stadion:
Donbass Arena, Donetsk
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Gent

Gent

2 : 2

Braga

Logotip kluba Braga
Stadion:
Chelamco Arena, Gent
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Braga

Braga

2 : 4

Shakhtar Donetsk

Logotip kluba Shakhtar Donetsk
Stadion:
Estádio Municipal de Braga, Braga
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Konyaspor

Konyaspor

0 : 1

Gent

Logotip kluba Gent
Stadion:
New Konya Stadium, Konya
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
17:00:00

Skupina I

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Schalke 04

Schalke 04

Napredovanje 6 6 15
Logotip kluba: FC Krasnodar

FC Krasnodar

Napredovanje 6 0 7
Logotip kluba: RB Salzburg

RB Salzburg

6 0 7
Logotip kluba: Nice

Nice

6 -6 6

Tekme

Logotip kluba RB Salzburg

RB Salzburg

0 : 1

FC Krasnodar

Logotip kluba FC Krasnodar
Stadion:
Red Bull Arena, Salzburg
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Nice

Nice

0 : 1

Schalke 04

Logotip kluba Schalke 04
Stadion:
Allianz Riviera, Nice
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Schalke 04

Schalke 04

3 : 1

RB Salzburg

Logotip kluba RB Salzburg
Stadion:
Veltins-Arena, Gelsenkirchen
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba FC Krasnodar

FC Krasnodar

5 : 2

Nice

Logotip kluba Nice
Stadion:
Kuban, Krasnodar
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba RB Salzburg

RB Salzburg

0 : 1

Nice

Logotip kluba Nice
Stadion:
Red Bull Arena, Salzburg
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba FC Krasnodar

FC Krasnodar

0 : 1

Schalke 04

Logotip kluba Schalke 04
Stadion:
Kuban, Krasnodar
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Schalke 04

Schalke 04

2 : 0

FC Krasnodar

Logotip kluba FC Krasnodar
Stadion:
Veltins-Arena, Gelsenkirchen
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Nice

Nice

0 : 2

RB Salzburg

Logotip kluba RB Salzburg
Stadion:
Allianz Riviera, Nice
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Schalke 04

Schalke 04

2 : 0

Nice

Logotip kluba Nice
Stadion:
Veltins-Arena, Gelsenkirchen
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba FC Krasnodar

FC Krasnodar

1 : 1

RB Salzburg

Logotip kluba RB Salzburg
Stadion:
Kuban, Krasnodar
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba RB Salzburg

RB Salzburg

2 : 0

Schalke 04

Logotip kluba Schalke 04
Stadion:
Red Bull Arena, Salzburg
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Nice

Nice

2 : 1

FC Krasnodar

Logotip kluba FC Krasnodar
Stadion:
Allianz Riviera, Nice
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
21:05:00

Skupina I

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Schalke 04

Schalke 04

Napredovanje 6 6 15
Logotip kluba: FC Krasnodar

FC Krasnodar

Napredovanje 6 0 7
Logotip kluba: RB Salzburg

RB Salzburg

6 0 7
Logotip kluba: Nice

Nice

6 -6 6

Tekme

Logotip kluba RB Salzburg

RB Salzburg

0 : 1

FC Krasnodar

Logotip kluba FC Krasnodar
Stadion:
Red Bull Arena, Salzburg
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Nice

Nice

0 : 1

Schalke 04

Logotip kluba Schalke 04
Stadion:
Allianz Riviera, Nice
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Schalke 04

Schalke 04

3 : 1

RB Salzburg

Logotip kluba RB Salzburg
Stadion:
Veltins-Arena, Gelsenkirchen
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba FC Krasnodar

FC Krasnodar

5 : 2

Nice

Logotip kluba Nice
Stadion:
Kuban, Krasnodar
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba RB Salzburg

RB Salzburg

0 : 1

Nice

Logotip kluba Nice
Stadion:
Red Bull Arena, Salzburg
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba FC Krasnodar

FC Krasnodar

0 : 1

Schalke 04

Logotip kluba Schalke 04
Stadion:
Kuban, Krasnodar
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Schalke 04

Schalke 04

2 : 0

FC Krasnodar

Logotip kluba FC Krasnodar
Stadion:
Veltins-Arena, Gelsenkirchen
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Nice

Nice

0 : 2

RB Salzburg

Logotip kluba RB Salzburg
Stadion:
Allianz Riviera, Nice
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Schalke 04

Schalke 04

2 : 0

Nice

Logotip kluba Nice
Stadion:
Veltins-Arena, Gelsenkirchen
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba FC Krasnodar

FC Krasnodar

1 : 1

RB Salzburg

Logotip kluba RB Salzburg
Stadion:
Kuban, Krasnodar
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba RB Salzburg

RB Salzburg

2 : 0

Schalke 04

Logotip kluba Schalke 04
Stadion:
Red Bull Arena, Salzburg
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Nice

Nice

2 : 1

FC Krasnodar

Logotip kluba FC Krasnodar
Stadion:
Allianz Riviera, Nice
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
21:05:00

Skupina J

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Fiorentina

Fiorentina

Napredovanje 6 9 13
Logotip kluba: P.A.O.K.

P.A.O.K.

Napredovanje 6 1 10
Logotip kluba: Qarabağ FK

Qarabağ FK

6 -5 7
Logotip kluba: Slovan Liberec

Slovan Liberec

6 -5 4

Tekme

Logotip kluba Qarabağ FK

Qarabağ FK

2 : 2

Slovan Liberec

Logotip kluba Slovan Liberec
Stadion:
Tofiq Bahramov Stadion, Baku
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba P.A.O.K.

P.A.O.K.

0 : 0

Fiorentina

Logotip kluba Fiorentina
Stadion:
Toumba Stadium, Thessaloniki,
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Fiorentina

Fiorentina

5 : 1

Qarabağ FK

Logotip kluba Qarabağ FK
Stadion:
Stadio Artemio Franchi, Firence
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Slovan Liberec

Slovan Liberec

1 : 2

P.A.O.K.

Logotip kluba P.A.O.K.
Stadion:
Štadión u Nisy, Liberec
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Slovan Liberec

Slovan Liberec

1 : 3

Fiorentina

Logotip kluba Fiorentina
Stadion:
Štadión u Nisy, Liberec
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Qarabağ FK

Qarabağ FK

2 : 0

P.A.O.K.

Logotip kluba P.A.O.K.
Stadion:
Tofiq Bahramov Stadion, Baku
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Fiorentina

Fiorentina

3 : 0

Slovan Liberec

Logotip kluba Slovan Liberec
Stadion:
Stadio Artemio Franchi, Firence
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba P.A.O.K.

P.A.O.K.

0 : 1

Qarabağ FK

Logotip kluba Qarabağ FK
Stadion:
Toumba Stadium, Thessaloniki,
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Fiorentina

Fiorentina

2 : 3

P.A.O.K.

Logotip kluba P.A.O.K.
Stadion:
Stadio Artemio Franchi, Firence
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Slovan Liberec

Slovan Liberec

3 : 0

Qarabağ FK

Logotip kluba Qarabağ FK
Stadion:
Štadión u Nisy, Liberec
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba P.A.O.K.

P.A.O.K.

2 : 0

Slovan Liberec

Logotip kluba Slovan Liberec
Stadion:
Toumba Stadium, Thessaloniki,
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Qarabağ FK

Qarabağ FK

1 : 2

Fiorentina

Logotip kluba Fiorentina
Stadion:
Tofiq Bahramov Stadion, Baku
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
17:00:00

Skupina J

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Fiorentina

Fiorentina

Napredovanje 6 9 13
Logotip kluba: P.A.O.K.

P.A.O.K.

Napredovanje 6 1 10
Logotip kluba: Qarabağ FK

Qarabağ FK

6 -5 7
Logotip kluba: Slovan Liberec

Slovan Liberec

6 -5 4

Tekme

Logotip kluba Qarabağ FK

Qarabağ FK

2 : 2

Slovan Liberec

Logotip kluba Slovan Liberec
Stadion:
Tofiq Bahramov Stadion, Baku
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba P.A.O.K.

P.A.O.K.

0 : 0

Fiorentina

Logotip kluba Fiorentina
Stadion:
Toumba Stadium, Thessaloniki,
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Fiorentina

Fiorentina

5 : 1

Qarabağ FK

Logotip kluba Qarabağ FK
Stadion:
Stadio Artemio Franchi, Firence
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Slovan Liberec

Slovan Liberec

1 : 2

P.A.O.K.

Logotip kluba P.A.O.K.
Stadion:
Štadión u Nisy, Liberec
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Slovan Liberec

Slovan Liberec

1 : 3

Fiorentina

Logotip kluba Fiorentina
Stadion:
Štadión u Nisy, Liberec
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Qarabağ FK

Qarabağ FK

2 : 0

P.A.O.K.

Logotip kluba P.A.O.K.
Stadion:
Tofiq Bahramov Stadion, Baku
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Fiorentina

Fiorentina

3 : 0

Slovan Liberec

Logotip kluba Slovan Liberec
Stadion:
Stadio Artemio Franchi, Firence
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba P.A.O.K.

P.A.O.K.

0 : 1

Qarabağ FK

Logotip kluba Qarabağ FK
Stadion:
Toumba Stadium, Thessaloniki,
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Fiorentina

Fiorentina

2 : 3

P.A.O.K.

Logotip kluba P.A.O.K.
Stadion:
Stadio Artemio Franchi, Firence
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Slovan Liberec

Slovan Liberec

3 : 0

Qarabağ FK

Logotip kluba Qarabağ FK
Stadion:
Štadión u Nisy, Liberec
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba P.A.O.K.

P.A.O.K.

2 : 0

Slovan Liberec

Logotip kluba Slovan Liberec
Stadion:
Toumba Stadium, Thessaloniki,
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Qarabağ FK

Qarabağ FK

1 : 2

Fiorentina

Logotip kluba Fiorentina
Stadion:
Tofiq Bahramov Stadion, Baku
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
17:00:00

Skupina K

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Sparta Praha

Sparta Praha

Napredovanje 6 2 12
Logotip kluba: Southampton

Southampton

Napredovanje 6 2 8
Logotip kluba: Hapoel Be'er Sheva

Hapoel Be'er Sheva

6 0 8
Logotip kluba: Inter

Inter

6 -4 6

Tekme

Logotip kluba Inter

Inter

0 : 2

Hapoel Be'er Sheva

Logotip kluba Hapoel Be'er Sheva
Stadion:
Stadio Giuseppe Meazza, San Siro, Milano
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Southampton

Southampton

3 : 0

Sparta Praha

Logotip kluba Sparta Praha
Stadion:
St Mary's Stadium, Southampton
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Sparta Praha

Sparta Praha

3 : 1

Inter

Logotip kluba Inter
Stadion:
Generali Arena, Praha
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Hapoel Be'er Sheva

Hapoel Be'er Sheva

0 : 0

Southampton

Logotip kluba Southampton
Stadion:
Turner Stadium, Be'er Sheva Football Club
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Inter

Inter

1 : 0

Southampton

Logotip kluba Southampton
Stadion:
Stadio Giuseppe Meazza, San Siro, Milano
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Hapoel Be'er Sheva

Hapoel Be'er Sheva

0 : 1

Sparta Praha

Logotip kluba Sparta Praha
Stadion:
Turner Stadium, Be'er Sheva Football Club
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Sparta Praha

Sparta Praha

2 : 0

Hapoel Be'er Sheva

Logotip kluba Hapoel Be'er Sheva
Stadion:
Generali Arena, Praha
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Southampton

Southampton

2 : 1

Inter

Logotip kluba Inter
Stadion:
St Mary's Stadium, Southampton
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Sparta Praha

Sparta Praha

1 : 0

Southampton

Logotip kluba Southampton
Stadion:
Generali Arena, Praha
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Hapoel Be'er Sheva

Hapoel Be'er Sheva

3 : 2

Inter

Logotip kluba Inter
Stadion:
Turner Stadium, Be'er Sheva Football Club
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Inter

Inter

2 : 1

Sparta Praha

Logotip kluba Sparta Praha
Stadion:
Stadio Giuseppe Meazza, San Siro, Milano
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Southampton

Southampton

1 : 1

Hapoel Be'er Sheva

Logotip kluba Hapoel Be'er Sheva
Stadion:
St Mary's Stadium, Southampton
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
21:05:00

Skupina K

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Sparta Praha

Sparta Praha

Napredovanje 6 2 12
Logotip kluba: Southampton

Southampton

Napredovanje 6 2 8
Logotip kluba: Hapoel Be'er Sheva

Hapoel Be'er Sheva

6 0 8
Logotip kluba: Inter

Inter

6 -4 6

Tekme

Logotip kluba Inter

Inter

0 : 2

Hapoel Be'er Sheva

Logotip kluba Hapoel Be'er Sheva
Stadion:
Stadio Giuseppe Meazza, San Siro, Milano
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Southampton

Southampton

3 : 0

Sparta Praha

Logotip kluba Sparta Praha
Stadion:
St Mary's Stadium, Southampton
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Sparta Praha

Sparta Praha

3 : 1

Inter

Logotip kluba Inter
Stadion:
Generali Arena, Praha
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Hapoel Be'er Sheva

Hapoel Be'er Sheva

0 : 0

Southampton

Logotip kluba Southampton
Stadion:
Turner Stadium, Be'er Sheva Football Club
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Inter

Inter

1 : 0

Southampton

Logotip kluba Southampton
Stadion:
Stadio Giuseppe Meazza, San Siro, Milano
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Hapoel Be'er Sheva

Hapoel Be'er Sheva

0 : 1

Sparta Praha

Logotip kluba Sparta Praha
Stadion:
Turner Stadium, Be'er Sheva Football Club
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Sparta Praha

Sparta Praha

2 : 0

Hapoel Be'er Sheva

Logotip kluba Hapoel Be'er Sheva
Stadion:
Generali Arena, Praha
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Southampton

Southampton

2 : 1

Inter

Logotip kluba Inter
Stadion:
St Mary's Stadium, Southampton
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Sparta Praha

Sparta Praha

1 : 0

Southampton

Logotip kluba Southampton
Stadion:
Generali Arena, Praha
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Hapoel Be'er Sheva

Hapoel Be'er Sheva

3 : 2

Inter

Logotip kluba Inter
Stadion:
Turner Stadium, Be'er Sheva Football Club
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Inter

Inter

2 : 1

Sparta Praha

Logotip kluba Sparta Praha
Stadion:
Stadio Giuseppe Meazza, San Siro, Milano
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Southampton

Southampton

1 : 1

Hapoel Be'er Sheva

Logotip kluba Hapoel Be'er Sheva
Stadion:
St Mary's Stadium, Southampton
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
21:05:00

Skupina L

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Osmanlıspor

Osmanlıspor

Napredovanje 6 3 10
Logotip kluba: Villarreal

Villarreal

Napredovanje 6 1 9
Logotip kluba: Steaua București

Steaua București

6 -2 6
Logotip kluba: FC Zürich

FC Zürich

6 -2 6

Tekme

Logotip kluba Villarreal

Villarreal

2 : 1

FC Zürich

Logotip kluba FC Zürich
Stadion:
El Madrigal, Villarreal
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Osmanlıspor

Osmanlıspor

2 : 0

Steaua București

Logotip kluba Steaua București
Stadion:
,
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Steaua București

Steaua București

1 : 1

Villarreal

Logotip kluba Villarreal
Stadion:
Stadionul Steaua, București
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba FC Zürich

FC Zürich

2 : 1

Osmanlıspor

Logotip kluba Osmanlıspor
Stadion:
Letzigrund, Zürich
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Steaua București

Steaua București

1 : 1

FC Zürich

Logotip kluba FC Zürich
Stadion:
Stadionul Steaua, București
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Osmanlıspor

Osmanlıspor

2 : 2

Villarreal

Logotip kluba Villarreal
Stadion:
,
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Villarreal

Villarreal

1 : 2

Osmanlıspor

Logotip kluba Osmanlıspor
Stadion:
El Madrigal, Villarreal
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba FC Zürich

FC Zürich

0 : 0

Steaua București

Logotip kluba Steaua București
Stadion:
Letzigrund, Zürich
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Steaua București

Steaua București

2 : 1

Osmanlıspor

Logotip kluba Osmanlıspor
Stadion:
Stadionul Steaua, București
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba FC Zürich

FC Zürich

1 : 1

Villarreal

Logotip kluba Villarreal
Stadion:
Letzigrund, Zürich
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Villarreal

Villarreal

2 : 1

Steaua București

Logotip kluba Steaua București
Stadion:
El Madrigal, Villarreal
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Osmanlıspor

Osmanlıspor

2 : 0

FC Zürich

Logotip kluba FC Zürich
Stadion:
,
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
17:00:00

Skupina L

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Osmanlıspor

Osmanlıspor

Napredovanje 6 3 10
Logotip kluba: Villarreal

Villarreal

Napredovanje 6 1 9
Logotip kluba: Steaua București

Steaua București

6 -2 6
Logotip kluba: FC Zürich

FC Zürich

6 -2 6

Tekme

Logotip kluba Villarreal

Villarreal

2 : 1

FC Zürich

Logotip kluba FC Zürich
Stadion:
El Madrigal, Villarreal
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Osmanlıspor

Osmanlıspor

2 : 0

Steaua București

Logotip kluba Steaua București
Stadion:
,
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Steaua București

Steaua București

1 : 1

Villarreal

Logotip kluba Villarreal
Stadion:
Stadionul Steaua, București
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba FC Zürich

FC Zürich

2 : 1

Osmanlıspor

Logotip kluba Osmanlıspor
Stadion:
Letzigrund, Zürich
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Steaua București

Steaua București

1 : 1

FC Zürich

Logotip kluba FC Zürich
Stadion:
Stadionul Steaua, București
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Osmanlıspor

Osmanlıspor

2 : 2

Villarreal

Logotip kluba Villarreal
Stadion:
,
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Villarreal

Villarreal

1 : 2

Osmanlıspor

Logotip kluba Osmanlıspor
Stadion:
El Madrigal, Villarreal
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba FC Zürich

FC Zürich

0 : 0

Steaua București

Logotip kluba Steaua București
Stadion:
Letzigrund, Zürich
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Steaua București

Steaua București

2 : 1

Osmanlıspor

Logotip kluba Osmanlıspor
Stadion:
Stadionul Steaua, București
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba FC Zürich

FC Zürich

1 : 1

Villarreal

Logotip kluba Villarreal
Stadion:
Letzigrund, Zürich
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Villarreal

Villarreal

2 : 1

Steaua București

Logotip kluba Steaua București
Stadion:
El Madrigal, Villarreal
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Osmanlıspor

Osmanlıspor

2 : 0

FC Zürich

Logotip kluba FC Zürich
Stadion:
,
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
17:00:00

Skupina A

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Fenerbahçe

Fenerbahçe

Napredovanje 6 2 13
Logotip kluba: Manchester United

Manchester United

Napredovanje 6 8 12
Logotip kluba: Feyenoord

Feyenoord

6 -4 7
Logotip kluba: Zorya Luhansk

Zorya Luhansk

6 -6 2

Tekme

Logotip kluba Feyenoord

Feyenoord

1 : 0

Manchester United

Logotip kluba Manchester United
Stadion:
Stadion Feijenoord, Rotterdam
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Zorya Luhansk

Zorya Luhansk

1 : 1

Fenerbahçe

Logotip kluba Fenerbahçe
Stadion:
Stadion Awanhard, Luhansk
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Manchester United

Manchester United

1 : 0

Zorya Luhansk

Logotip kluba Zorya Luhansk
Stadion:
Old Trafford, Manchester
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Fenerbahçe

Fenerbahçe

1 : 0

Feyenoord

Logotip kluba Feyenoord
Stadion:
Şükrü Saracoğlu Stadium, Istanbul
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Manchester United

Manchester United

4 : 1

Fenerbahçe

Logotip kluba Fenerbahçe
Stadion:
Old Trafford, Manchester
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Feyenoord

Feyenoord

1 : 0

Zorya Luhansk

Logotip kluba Zorya Luhansk
Stadion:
Stadion Feijenoord, Rotterdam
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Fenerbahçe

Fenerbahçe

2 : 1

Manchester United

Logotip kluba Manchester United
Stadion:
Şükrü Saracoğlu Stadium, Istanbul
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Zorya Luhansk

Zorya Luhansk

1 : 1

Feyenoord

Logotip kluba Feyenoord
Stadion:
Stadion Awanhard, Luhansk
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Fenerbahçe

Fenerbahçe

2 : 0

Zorya Luhansk

Logotip kluba Zorya Luhansk
Stadion:
Şükrü Saracoğlu Stadium, Istanbul
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Manchester United

Manchester United

4 : 0

Feyenoord

Logotip kluba Feyenoord
Stadion:
Old Trafford, Manchester
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Feyenoord

Feyenoord

0 : 1

Fenerbahçe

Logotip kluba Fenerbahçe
Stadion:
Stadion Feijenoord, Rotterdam
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Zorya Luhansk

Zorya Luhansk

0 : 2

Manchester United

Logotip kluba Manchester United
Stadion:
Stadion Awanhard, Luhansk
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Skupina A

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Fenerbahçe

Fenerbahçe

Napredovanje 6 2 13
Logotip kluba: Manchester United

Manchester United

Napredovanje 6 8 12
Logotip kluba: Feyenoord

Feyenoord

6 -4 7
Logotip kluba: Zorya Luhansk

Zorya Luhansk

6 -6 2

Tekme

Logotip kluba Feyenoord

Feyenoord

1 : 0

Manchester United

Logotip kluba Manchester United
Stadion:
Stadion Feijenoord, Rotterdam
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Zorya Luhansk

Zorya Luhansk

1 : 1

Fenerbahçe

Logotip kluba Fenerbahçe
Stadion:
Stadion Awanhard, Luhansk
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Manchester United

Manchester United

1 : 0

Zorya Luhansk

Logotip kluba Zorya Luhansk
Stadion:
Old Trafford, Manchester
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Fenerbahçe

Fenerbahçe

1 : 0

Feyenoord

Logotip kluba Feyenoord
Stadion:
Şükrü Saracoğlu Stadium, Istanbul
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Manchester United

Manchester United

4 : 1

Fenerbahçe

Logotip kluba Fenerbahçe
Stadion:
Old Trafford, Manchester
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Feyenoord

Feyenoord

1 : 0

Zorya Luhansk

Logotip kluba Zorya Luhansk
Stadion:
Stadion Feijenoord, Rotterdam
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Fenerbahçe

Fenerbahçe

2 : 1

Manchester United

Logotip kluba Manchester United
Stadion:
Şükrü Saracoğlu Stadium, Istanbul
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Zorya Luhansk

Zorya Luhansk

1 : 1

Feyenoord

Logotip kluba Feyenoord
Stadion:
Stadion Awanhard, Luhansk
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Fenerbahçe

Fenerbahçe

2 : 0

Zorya Luhansk

Logotip kluba Zorya Luhansk
Stadion:
Şükrü Saracoğlu Stadium, Istanbul
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Manchester United

Manchester United

4 : 0

Feyenoord

Logotip kluba Feyenoord
Stadion:
Old Trafford, Manchester
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Feyenoord

Feyenoord

0 : 1

Fenerbahçe

Logotip kluba Fenerbahçe
Stadion:
Stadion Feijenoord, Rotterdam
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Zorya Luhansk

Zorya Luhansk

0 : 2

Manchester United

Logotip kluba Manchester United
Stadion:
Stadion Awanhard, Luhansk
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Skupina B

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: APOEL

APOEL

Napredovanje 6 2 12
Logotip kluba: Young Boys

Young Boys

Napredovanje 6 3 8
Logotip kluba: Olympiacos

Olympiacos

6 1 8
Logotip kluba: Astana

Astana

6 -6 5

Tekme

Logotip kluba APOEL

APOEL

2 : 1

Astana

Logotip kluba Astana
Stadion:
GSP Stadium, Nicosia
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Young Boys

Young Boys

0 : 1

Olympiacos

Logotip kluba Olympiacos
Stadion:
Stade de Suisse, Bern
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Astana

Astana

0 : 0

Young Boys

Logotip kluba Young Boys
Stadion:
Astana Arena, Astana
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Olympiacos

Olympiacos

0 : 1

APOEL

Logotip kluba APOEL
Stadion:
Karaiskakis Stadium, Atene
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Olympiacos

Olympiacos

4 : 1

Astana

Logotip kluba Astana
Stadion:
Karaiskakis Stadium, Atene
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Young Boys

Young Boys

3 : 1

APOEL

Logotip kluba APOEL
Stadion:
Stade de Suisse, Bern
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Astana

Astana

1 : 1

Olympiacos

Logotip kluba Olympiacos
Stadion:
Astana Arena, Astana
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba APOEL

APOEL

1 : 0

Young Boys

Logotip kluba Young Boys
Stadion:
GSP Stadium, Nicosia
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Astana

Astana

2 : 1

APOEL

Logotip kluba APOEL
Stadion:
Astana Arena, Astana
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Olympiacos

Olympiacos

1 : 1

Young Boys

Logotip kluba Young Boys
Stadion:
Karaiskakis Stadium, Atene
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba APOEL

APOEL

2 : 0

Olympiacos

Logotip kluba Olympiacos
Stadion:
GSP Stadium, Nicosia
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Young Boys

Young Boys

3 : 0

Astana

Logotip kluba Astana
Stadion:
Stade de Suisse, Bern
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Skupina C

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Saint-Étienne

Saint-Étienne

Napredovanje 6 3 12
Logotip kluba: Anderlecht

Anderlecht

Napredovanje 6 8 11
Logotip kluba: Mainz 05

Mainz 05

6 -2 9
Logotip kluba: Qäbälä FK

Qäbälä FK

6 -9 0

Tekme

Logotip kluba Anderlecht

Anderlecht

3 : 1

Qäbälä FK

Logotip kluba Qäbälä FK
Stadion:
Constant Vanden Stock Stadium, Brussels
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Mainz 05

Mainz 05

1 : 1

Saint-Étienne

Logotip kluba Saint-Étienne
Stadion:
Coface Arena, Mainz
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Qäbälä FK

Qäbälä FK

2 : 3

Mainz 05

Logotip kluba Mainz 05
Stadion:
Gabala City Stadium, Gabala
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Saint-Étienne

Saint-Étienne

1 : 1

Anderlecht

Logotip kluba Anderlecht
Stadion:
Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Saint-Étienne

Saint-Étienne

1 : 0

Qäbälä FK

Logotip kluba Qäbälä FK
Stadion:
Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Mainz 05

Mainz 05

1 : 1

Anderlecht

Logotip kluba Anderlecht
Stadion:
Coface Arena, Mainz
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Anderlecht

Anderlecht

6 : 1

Mainz 05

Logotip kluba Mainz 05
Stadion:
Constant Vanden Stock Stadium, Brussels
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Qäbälä FK

Qäbälä FK

1 : 2

Saint-Étienne

Logotip kluba Saint-Étienne
Stadion:
Gabala City Stadium, Gabala
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Qäbälä FK

Qäbälä FK

1 : 3

Anderlecht

Logotip kluba Anderlecht
Stadion:
Gabala City Stadium, Gabala
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Saint-Étienne

Saint-Étienne

0 : 0

Mainz 05

Logotip kluba Mainz 05
Stadion:
Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Anderlecht

Anderlecht

2 : 3

Saint-Étienne

Logotip kluba Saint-Étienne
Stadion:
Constant Vanden Stock Stadium, Brussels
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Mainz 05

Mainz 05

2 : 0

Qäbälä FK

Logotip kluba Qäbälä FK
Stadion:
Coface Arena, Mainz
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Skupina D

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Zenit

Zenit

Napredovanje 6 9 15
Logotip kluba: AZ Alkmaar

AZ Alkmaar

Napredovanje 6 -4 8
Logotip kluba: Maccabi Tel-Aviv

Maccabi Tel-Aviv

6 -2 7
Logotip kluba: Dundalk FC

Dundalk FC

6 -3 4

Tekme

Logotip kluba AZ Alkmaar

AZ Alkmaar

1 : 1

Dundalk FC

Logotip kluba Dundalk FC
Stadion:
AFAS Stadion, Alkmaar
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Maccabi Tel-Aviv

Maccabi Tel-Aviv

3 : 4

Zenit

Logotip kluba Zenit
Stadion:
Bloomfield Stadium, Tel Aviv
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Zenit

Zenit

5 : 0

AZ Alkmaar

Logotip kluba AZ Alkmaar
Stadion:
Petrovsky, Sankt-Peterburg
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Dundalk FC

Dundalk FC

1 : 0

Maccabi Tel-Aviv

Logotip kluba Maccabi Tel-Aviv
Stadion:
Oriel Park, Dundalk
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba AZ Alkmaar

AZ Alkmaar

1 : 2

Maccabi Tel-Aviv

Logotip kluba Maccabi Tel-Aviv
Stadion:
AFAS Stadion, Alkmaar
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Dundalk FC

Dundalk FC

1 : 2

Zenit

Logotip kluba Zenit
Stadion:
Oriel Park, Dundalk
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Zenit

Zenit

2 : 1

Dundalk FC

Logotip kluba Dundalk FC
Stadion:
Petrovsky, Sankt-Peterburg
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Maccabi Tel-Aviv

Maccabi Tel-Aviv

0 : 0

AZ Alkmaar

Logotip kluba AZ Alkmaar
Stadion:
Bloomfield Stadium, Tel Aviv
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Zenit

Zenit

2 : 0

Maccabi Tel-Aviv

Logotip kluba Maccabi Tel-Aviv
Stadion:
Petrovsky, Sankt-Peterburg
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Dundalk FC

Dundalk FC

0 : 1

AZ Alkmaar

Logotip kluba AZ Alkmaar
Stadion:
Oriel Park, Dundalk
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba AZ Alkmaar

AZ Alkmaar

3 : 2

Zenit

Logotip kluba Zenit
Stadion:
AFAS Stadion, Alkmaar
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Maccabi Tel-Aviv

Maccabi Tel-Aviv

2 : 1

Dundalk FC

Logotip kluba Dundalk FC
Stadion:
Bloomfield Stadium, Tel Aviv
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Skupina D

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Zenit

Zenit

Napredovanje 6 9 15
Logotip kluba: AZ Alkmaar

AZ Alkmaar

Napredovanje 6 -4 8
Logotip kluba: Maccabi Tel-Aviv

Maccabi Tel-Aviv

6 -2 7
Logotip kluba: Dundalk FC

Dundalk FC

6 -3 4

Tekme

Logotip kluba AZ Alkmaar

AZ Alkmaar

1 : 1

Dundalk FC

Logotip kluba Dundalk FC
Stadion:
AFAS Stadion, Alkmaar
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Maccabi Tel-Aviv

Maccabi Tel-Aviv

3 : 4

Zenit

Logotip kluba Zenit
Stadion:
Bloomfield Stadium, Tel Aviv
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Zenit

Zenit

5 : 0

AZ Alkmaar

Logotip kluba AZ Alkmaar
Stadion:
Petrovsky, Sankt-Peterburg
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Dundalk FC

Dundalk FC

1 : 0

Maccabi Tel-Aviv

Logotip kluba Maccabi Tel-Aviv
Stadion:
Oriel Park, Dundalk
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba AZ Alkmaar

AZ Alkmaar

1 : 2

Maccabi Tel-Aviv

Logotip kluba Maccabi Tel-Aviv
Stadion:
AFAS Stadion, Alkmaar
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Dundalk FC

Dundalk FC

1 : 2

Zenit

Logotip kluba Zenit
Stadion:
Oriel Park, Dundalk
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Zenit

Zenit

2 : 1

Dundalk FC

Logotip kluba Dundalk FC
Stadion:
Petrovsky, Sankt-Peterburg
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Maccabi Tel-Aviv

Maccabi Tel-Aviv

0 : 0

AZ Alkmaar

Logotip kluba AZ Alkmaar
Stadion:
Bloomfield Stadium, Tel Aviv
Datum:
03. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Zenit

Zenit

2 : 0

Maccabi Tel-Aviv

Logotip kluba Maccabi Tel-Aviv
Stadion:
Petrovsky, Sankt-Peterburg
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Dundalk FC

Dundalk FC

0 : 1

AZ Alkmaar

Logotip kluba AZ Alkmaar
Stadion:
Oriel Park, Dundalk
Datum:
24. 11. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba AZ Alkmaar

AZ Alkmaar

3 : 2

Zenit

Logotip kluba Zenit
Stadion:
AFAS Stadion, Alkmaar
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Maccabi Tel-Aviv

Maccabi Tel-Aviv

2 : 1

Dundalk FC

Logotip kluba Dundalk FC
Stadion:
Bloomfield Stadium, Tel Aviv
Datum:
08. 12. 2016
Ura:
19:00:00

Skupina E

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Roma

Roma

Napredovanje 6 9 12
Logotip kluba: Astra Giurgiu

Astra Giurgiu

Napredovanje 6 -3 8
Logotip kluba: Viktoria Plzeň

Viktoria Plzeň

6 -3 6
Logotip kluba: Austria Wien

Austria Wien

6 -3 5

Tekme

Logotip kluba Viktoria Plzeň

Viktoria Plzeň

1 : 1

Roma

Logotip kluba Roma
Stadion:
Štruncovy Sady, Plzeň
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Astra Giurgiu

Astra Giurgiu

2 : 3

Austria Wien

Logotip kluba Austria Wien
Stadion:
Stadionul Marin Anastasovici, Giurgiu
Datum:
15. 09. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Roma

Roma

4 : 0

Astra Giurgiu

Logotip kluba Astra Giurgiu
Stadion:
Stadio Olimpico, Roma, Roma
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Austria Wien

Austria Wien

0 : 0

Viktoria Plzeň

Logotip kluba Viktoria Plzeň
Stadion:
Franz Horr Stadion, Wien
Datum:
29. 09. 2016
Ura:
21:05:00

Logotip kluba Viktoria Plzeň

Viktoria Plzeň

1 : 2

Astra Giurgiu

Logotip kluba Astra Giurgiu
Stadion:
Štruncovy Sady, Plzeň
Datum:
20. 10. 2016
Ura:
21:05:00