Women´s Champions League

Skupine

Skupina 1

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Apollon

Apollon

Napredovanje 3 6 7
Logotip kluba: P.A.O.K.

P.A.O.K.

3 0 3
Logotip kluba: Hajvalia

Hajvalia

3 -1 2
Logotip kluba: Kĺ

3 -5 2

Tekme

Logotip kluba Apollon

Apollon

5 : 0

Logotip kluba Kĺ
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
15:45:00

Logotip kluba P.A.O.K.

P.A.O.K.

1 : 1

Hajvalia

Logotip kluba Hajvalia
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Kĺ

1 : 1

P.A.O.K.

Logotip kluba P.A.O.K.
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
15:45:00

Logotip kluba Apollon

Apollon

1 : 0

Hajvalia

Logotip kluba Hajvalia
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Hajvalia

Hajvalia

1 : 1

Logotip kluba Kĺ
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
16:15:00

Logotip kluba P.A.O.K.

P.A.O.K.

3 : 3

Apollon

Logotip kluba Apollon
Stadion:
Stadion Tsirion, Limassol
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
16:15:00

Skupina 4

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Medyk Konin

Medyk Konin

Napredovanje 3 12 9
Logotip kluba: Olimpija Cluj

Olimpija Cluj

3 14 6
Logotip kluba: Pärnu

Pärnu

3 -7 1
Logotip kluba: FK Breznica

FK Breznica

3 -19 1

Tekme

Logotip kluba Olimpija Cluj

Olimpija Cluj

7 : 1

Pärnu

Logotip kluba Pärnu
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
11:00:00

Logotip kluba Medyk Konin

Medyk Konin

9 : 0

FK Breznica

Logotip kluba FK Breznica
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
18:00:00

Logotip kluba Olimpija Cluj

Olimpija Cluj

10 : 0

FK Breznica

Logotip kluba FK Breznica
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
11:00:00

Logotip kluba Pärnu

Pärnu

0 : 1

Medyk Konin

Logotip kluba Medyk Konin
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
18:00:00

Logotip kluba Medyk Konin

Medyk Konin

3 : 1

Olimpija Cluj

Logotip kluba Olimpija Cluj
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba FK Breznica

FK Breznica

2 : 2

Pärnu

Logotip kluba Pärnu
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Skupina 6

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Sarajevo

Sarajevo

Napredovanje 3 4 7
Logotip kluba: Ramat Hasharon

Ramat Hasharon

3 4 6
Logotip kluba: Kharkiv

Kharkiv

3 1 4
Logotip kluba: Rīgas FS

Rīgas FS

3 -9 0

Tekme

Logotip kluba Sarajevo

Sarajevo

1 : 0

Ramat Hasharon

Logotip kluba Ramat Hasharon
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
11:00:00

Logotip kluba Kharkiv

Kharkiv

2 : 0

Rīgas FS

Logotip kluba Rīgas FS
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Ramat Hasharon

Ramat Hasharon

1 : 0

Kharkiv

Logotip kluba Kharkiv
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
11:00:00

Logotip kluba Sarajevo

Sarajevo

3 : 0

Rīgas FS

Logotip kluba Rīgas FS
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Rīgas FS

Rīgas FS

0 : 4

Ramat Hasharon

Logotip kluba Ramat Hasharon
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Kharkiv

Kharkiv

2 : 2

Sarajevo

Logotip kluba Sarajevo
Stadion:
Stadion Asim Ferhatović Hase, Sarajevo
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Skupina 8

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Avaldsnes

Avaldsnes

Napredovanje 3 18 9
Logotip kluba: Futebol Benfica

Futebol Benfica

3 1 6
Logotip kluba: PK-35

PK-35

3 -1 3
Logotip kluba: Newry City

Newry City

3 -18 0

Tekme

Logotip kluba Avaldsnes

Avaldsnes

11 : 0

Newry City

Logotip kluba Newry City
Stadion:
Select Security Stadium, Cheshire
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
13:00:00

Logotip kluba PK-35

PK-35

1 : 2

Futebol Benfica

Logotip kluba Futebol Benfica
Stadion:
Select Security Stadium, Cheshire
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
17:30:00

Logotip kluba Futebol Benfica

Futebol Benfica

1 : 6

Avaldsnes

Logotip kluba Avaldsnes
Stadion:
Select Security Stadium, Cheshire
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
13:00:00

Logotip kluba PK-35

PK-35

2 : 0

Newry City

Logotip kluba Newry City
Stadion:
Select Security Stadium, Cheshire
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
17:30:00

Logotip kluba Newry City

Newry City

0 : 5

Futebol Benfica

Logotip kluba Futebol Benfica
Stadion:
Sonera Stadium, Helsinki
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
10:00:00

Logotip kluba Avaldsnes

Avaldsnes

2 : 0

PK-35

Logotip kluba PK-35
Stadion:
Select Security Stadium, Cheshire
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
10:00:00

Skupina 3

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Breidablik

Breidablik

Napredovanje 3 13 7
Logotip kluba: Spartak Subotica

Spartak Subotica

3 3 7
Logotip kluba: Cardiff Met

Cardiff Met

3 -5 3
Logotip kluba: FC NSA

FC NSA

3 -11 0

Tekme

Logotip kluba FC NSA

FC NSA

0 : 4

Cardiff Met

Logotip kluba Cardiff Met
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba Spartak Subotica

Spartak Subotica

1 : 1

Breidablik

Logotip kluba Breidablik
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Breidablik

Breidablik

5 : 0

FC NSA

Logotip kluba FC NSA
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba Spartak Subotica

Spartak Subotica

3 : 2

Cardiff Met

Logotip kluba Cardiff Met
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba FC NSA

FC NSA

0 : 2

Spartak Subotica

Logotip kluba Spartak Subotica
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba Cardiff Met

Cardiff Met

0 : 8

Breidablik

Logotip kluba Breidablik
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Skupina 7

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: BIIK-Kazygurt

BIIK-Kazygurt

Napredovanje 3 8 9
Logotip kluba: Gintra

Gintra

3 11 6
Logotip kluba: Wexford Youths

Wexford Youths

3 -3 1
Logotip kluba: Criuleni

Criuleni

3 -16 1

Tekme

Logotip kluba Gintra

Gintra

13 : 0

Criuleni

Logotip kluba Criuleni
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba BIIK-Kazygurt

BIIK-Kazygurt

3 : 1

Wexford Youths

Logotip kluba Wexford Youths
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba BIIK-Kazygurt

BIIK-Kazygurt

3 : 0

Criuleni

Logotip kluba Criuleni
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba Wexford Youths

Wexford Youths

1 : 2

Gintra

Logotip kluba Gintra
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Criuleni

Criuleni

0 : 0

Wexford Youths

Logotip kluba Wexford Youths
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba Gintra

Gintra

0 : 3

BIIK-Kazygurt

Logotip kluba BIIK-Kazygurt
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Skupina 1

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Apollon

Apollon

Napredovanje 3 6 7
Logotip kluba: P.A.O.K.

P.A.O.K.

3 0 3
Logotip kluba: Hajvalia

Hajvalia

3 -1 2
Logotip kluba: Kĺ

3 -5 2

Tekme

Logotip kluba Apollon

Apollon

5 : 0

Logotip kluba Kĺ
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
15:45:00

Logotip kluba P.A.O.K.

P.A.O.K.

1 : 1

Hajvalia

Logotip kluba Hajvalia
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Kĺ

1 : 1

P.A.O.K.

Logotip kluba P.A.O.K.
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
15:45:00

Logotip kluba Apollon

Apollon

1 : 0

Hajvalia

Logotip kluba Hajvalia
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Hajvalia

Hajvalia

1 : 1

Logotip kluba Kĺ
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
16:15:00

Logotip kluba P.A.O.K.

P.A.O.K.

3 : 3

Apollon

Logotip kluba Apollon
Stadion:
Stadion Tsirion, Limassol
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
16:15:00

Skupina 5

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: FC Zürich

FC Zürich

Napredovanje 3 10 9
Logotip kluba: Pomurje Beltinci

Pomurje Beltinci

3 2 6
Logotip kluba: Slovan Bratislava

Slovan Bratislava

3 -3 3
Logotip kluba: Vllaznia

Vllaznia

3 -9 0

Tekme

Logotip kluba FC Zürich

FC Zürich

3 : 1

Slovan Bratislava

Logotip kluba Slovan Bratislava
Stadion:
Športni park Beltinci, Beltinci
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
16:30:00

Logotip kluba Pomurje Beltinci

Pomurje Beltinci

6 : 1

Vllaznia

Logotip kluba Vllaznia
Stadion:
Športni park Lendava, Lendava
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
20:30:00

Logotip kluba FC Zürich

FC Zürich

3 : 0

Vllaznia

Logotip kluba Vllaznia
Stadion:
Športni park Beltinci, Beltinci
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
16:30:00

Logotip kluba Slovan Bratislava

Slovan Bratislava

2 : 4

Pomurje Beltinci

Logotip kluba Pomurje Beltinci
Stadion:
Športni park Lendava, Lendava
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:30:00

Logotip kluba Vllaznia

Vllaznia

1 : 2

Slovan Bratislava

Logotip kluba Slovan Bratislava
Stadion:
Športni park Lendava, Lendava
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
16:30:00

Logotip kluba Pomurje Beltinci

Pomurje Beltinci

0 : 5

FC Zürich

Logotip kluba FC Zürich
Stadion:
Športni park Beltinci, Beltinci
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
16:30:00

Skupina 6

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Sarajevo

Sarajevo

Napredovanje 3 4 7
Logotip kluba: Ramat Hasharon

Ramat Hasharon

3 4 6
Logotip kluba: Kharkiv

Kharkiv

3 1 4
Logotip kluba: Rīgas FS

Rīgas FS

3 -9 0

Tekme

Logotip kluba Sarajevo

Sarajevo

1 : 0

Ramat Hasharon

Logotip kluba Ramat Hasharon
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
11:00:00

Logotip kluba Kharkiv

Kharkiv

2 : 0

Rīgas FS

Logotip kluba Rīgas FS
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Ramat Hasharon

Ramat Hasharon

1 : 0

Kharkiv

Logotip kluba Kharkiv
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
11:00:00

Logotip kluba Sarajevo

Sarajevo

3 : 0

Rīgas FS

Logotip kluba Rīgas FS
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Rīgas FS

Rīgas FS

0 : 4

Ramat Hasharon

Logotip kluba Ramat Hasharon
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Kharkiv

Kharkiv

2 : 2

Sarajevo

Logotip kluba Sarajevo
Stadion:
Stadion Asim Ferhatović Hase, Sarajevo
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Skupina 8

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Avaldsnes

Avaldsnes

Napredovanje 3 18 9
Logotip kluba: Futebol Benfica

Futebol Benfica

3 1 6
Logotip kluba: PK-35

PK-35

3 -1 3
Logotip kluba: Newry City

Newry City

3 -18 0

Tekme

Logotip kluba Avaldsnes

Avaldsnes

11 : 0

Newry City

Logotip kluba Newry City
Stadion:
Select Security Stadium, Cheshire
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
13:00:00

Logotip kluba PK-35

PK-35

1 : 2

Futebol Benfica

Logotip kluba Futebol Benfica
Stadion:
Select Security Stadium, Cheshire
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
17:30:00

Logotip kluba Futebol Benfica

Futebol Benfica

1 : 6

Avaldsnes

Logotip kluba Avaldsnes
Stadion:
Select Security Stadium, Cheshire
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
13:00:00

Logotip kluba PK-35

PK-35

2 : 0

Newry City

Logotip kluba Newry City
Stadion:
Select Security Stadium, Cheshire
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
17:30:00

Logotip kluba Newry City

Newry City

0 : 5

Futebol Benfica

Logotip kluba Futebol Benfica
Stadion:
Sonera Stadium, Helsinki
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
10:00:00

Logotip kluba Avaldsnes

Avaldsnes

2 : 0

PK-35

Logotip kluba PK-35
Stadion:
Select Security Stadium, Cheshire
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
10:00:00

Skupina 4

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Medyk Konin

Medyk Konin

Napredovanje 3 12 9
Logotip kluba: Olimpija Cluj

Olimpija Cluj

3 14 6
Logotip kluba: Pärnu

Pärnu

3 -7 1
Logotip kluba: FK Breznica

FK Breznica

3 -19 1

Tekme

Logotip kluba Olimpija Cluj

Olimpija Cluj

7 : 1

Pärnu

Logotip kluba Pärnu
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
11:00:00

Logotip kluba Medyk Konin

Medyk Konin

9 : 0

FK Breznica

Logotip kluba FK Breznica
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
18:00:00

Logotip kluba Olimpija Cluj

Olimpija Cluj

10 : 0

FK Breznica

Logotip kluba FK Breznica
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
11:00:00

Logotip kluba Pärnu

Pärnu

0 : 1

Medyk Konin

Logotip kluba Medyk Konin
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
18:00:00

Logotip kluba Medyk Konin

Medyk Konin

3 : 1

Olimpija Cluj

Logotip kluba Olimpija Cluj
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba FK Breznica

FK Breznica

2 : 2

Pärnu

Logotip kluba Pärnu
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Skupina 9

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Twente

Twente

Napredovanje 3 14 9
Logotip kluba: Ferencváros TC

Ferencváros TC

3 5 6
Logotip kluba: Konak

Konak

3 -1 3
Logotip kluba: Hibernian LFC

Hibernian LFC

3 -18 0

Tekme

Logotip kluba Konak

Konak

5 : 0

Hibernian LFC

Logotip kluba Hibernian LFC
Stadion:
ISS, Vantaa
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
18:30:00

Logotip kluba Twente

Twente

2 : 1

Ferencváros TC

Logotip kluba Ferencváros TC
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
18:30:00

Logotip kluba Twente

Twente

9 : 0

Hibernian LFC

Logotip kluba Hibernian LFC
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
18:30:00

Logotip kluba Ferencváros TC

Ferencváros TC

2 : 0

Konak

Logotip kluba Konak
Stadion:
ISS, Vantaa
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
18:30:00

Logotip kluba Konak

Konak

2 : 6

Twente

Logotip kluba Twente
Stadion:
ISS, Vantaa
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
15:30:00

Logotip kluba Hibernian LFC

Hibernian LFC

0 : 4

Ferencváros TC

Logotip kluba Ferencváros TC
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
15:30:00

Skupina 9

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Twente

Twente

Napredovanje 3 14 9
Logotip kluba: Ferencváros TC

Ferencváros TC

3 5 6
Logotip kluba: Konak

Konak

3 -1 3
Logotip kluba: Hibernian LFC

Hibernian LFC

3 -18 0

Tekme

Logotip kluba Konak

Konak

5 : 0

Hibernian LFC

Logotip kluba Hibernian LFC
Stadion:
ISS, Vantaa
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
18:30:00

Logotip kluba Twente

Twente

2 : 1

Ferencváros TC

Logotip kluba Ferencváros TC
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
18:30:00

Logotip kluba Twente

Twente

9 : 0

Hibernian LFC

Logotip kluba Hibernian LFC
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
18:30:00

Logotip kluba Ferencváros TC

Ferencváros TC

2 : 0

Konak

Logotip kluba Konak
Stadion:
ISS, Vantaa
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
18:30:00

Logotip kluba Konak

Konak

2 : 6

Twente

Logotip kluba Twente
Stadion:
ISS, Vantaa
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
15:30:00

Logotip kluba Hibernian LFC

Hibernian LFC

0 : 4

Ferencváros TC

Logotip kluba Ferencváros TC
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
15:30:00

Skupina 3

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Breidablik

Breidablik

Napredovanje 3 13 7
Logotip kluba: Spartak Subotica

Spartak Subotica

3 3 7
Logotip kluba: Cardiff Met

Cardiff Met

3 -5 3
Logotip kluba: FC NSA

FC NSA

3 -11 0

Tekme

Logotip kluba FC NSA

FC NSA

0 : 4

Cardiff Met

Logotip kluba Cardiff Met
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba Spartak Subotica

Spartak Subotica

1 : 1

Breidablik

Logotip kluba Breidablik
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Breidablik

Breidablik

5 : 0

FC NSA

Logotip kluba FC NSA
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba Spartak Subotica

Spartak Subotica

3 : 2

Cardiff Met

Logotip kluba Cardiff Met
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba FC NSA

FC NSA

0 : 2

Spartak Subotica

Logotip kluba Spartak Subotica
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba Cardiff Met

Cardiff Met

0 : 8

Breidablik

Logotip kluba Breidablik
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Skupina 1

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Apollon

Apollon

Napredovanje 3 6 7
Logotip kluba: P.A.O.K.

P.A.O.K.

3 0 3
Logotip kluba: Hajvalia

Hajvalia

3 -1 2
Logotip kluba: Kĺ

3 -5 2

Tekme

Logotip kluba Apollon

Apollon

5 : 0

Logotip kluba Kĺ
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
15:45:00

Logotip kluba P.A.O.K.

P.A.O.K.

1 : 1

Hajvalia

Logotip kluba Hajvalia
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Kĺ

1 : 1

P.A.O.K.

Logotip kluba P.A.O.K.
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
15:45:00

Logotip kluba Apollon

Apollon

1 : 0

Hajvalia

Logotip kluba Hajvalia
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Hajvalia

Hajvalia

1 : 1

Logotip kluba Kĺ
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
16:15:00

Logotip kluba P.A.O.K.

P.A.O.K.

3 : 3

Apollon

Logotip kluba Apollon
Stadion:
Stadion Tsirion, Limassol
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
16:15:00

Skupina 2

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: FK Minsk

FK Minsk

Napredovanje 3 16 9
Logotip kluba: Standard Liège

Standard Liège

3 9 4
Logotip kluba: ŽNK Osijek

ŽNK Osijek

3 8 4
Logotip kluba: Dragon 2014

Dragon 2014

3 -33 0

Tekme

Logotip kluba Standard Liège

Standard Liège

1 : 3

FK Minsk

Logotip kluba FK Minsk
Stadion:
Gradski vrt, Osijek
Datum:
03. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba ŽNK Osijek

ŽNK Osijek

14 : 1

Dragon 2014

Logotip kluba Dragon 2014
Stadion:
Gradski vrt, Osijek
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Standard Liège

Standard Liège

11 : 0

Dragon 2014

Logotip kluba Dragon 2014
Stadion:
Gradski vrt, Osijek
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba FK Minsk

FK Minsk

5 : 0

ŽNK Osijek

Logotip kluba ŽNK Osijek
Stadion:
Gradski vrt, Osijek
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba ŽNK Osijek

ŽNK Osijek

1 : 1

Standard Liège

Logotip kluba Standard Liège
Stadion:
Gradski vrt, Osijek
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Dragon 2014

Dragon 2014

0 : 9

FK Minsk

Logotip kluba FK Minsk
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Skupina 7

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: BIIK-Kazygurt

BIIK-Kazygurt

Napredovanje 3 8 9
Logotip kluba: Gintra

Gintra

3 11 6
Logotip kluba: Wexford Youths

Wexford Youths

3 -3 1
Logotip kluba: Criuleni

Criuleni

3 -16 1

Tekme

Logotip kluba Gintra

Gintra

13 : 0

Criuleni

Logotip kluba Criuleni
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba BIIK-Kazygurt

BIIK-Kazygurt

3 : 1

Wexford Youths

Logotip kluba Wexford Youths
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba BIIK-Kazygurt

BIIK-Kazygurt

3 : 0

Criuleni

Logotip kluba Criuleni
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba Wexford Youths

Wexford Youths

1 : 2

Gintra

Logotip kluba Gintra
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Criuleni

Criuleni

0 : 0

Wexford Youths

Logotip kluba Wexford Youths
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba Gintra

Gintra

0 : 3

BIIK-Kazygurt

Logotip kluba BIIK-Kazygurt
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Skupina 5

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: FC Zürich

FC Zürich

Napredovanje 3 10 9
Logotip kluba: Pomurje Beltinci

Pomurje Beltinci

3 2 6
Logotip kluba: Slovan Bratislava

Slovan Bratislava

3 -3 3
Logotip kluba: Vllaznia

Vllaznia

3 -9 0

Tekme

Logotip kluba FC Zürich

FC Zürich

3 : 1

Slovan Bratislava

Logotip kluba Slovan Bratislava
Stadion:
Športni park Beltinci, Beltinci
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
16:30:00

Logotip kluba Pomurje Beltinci

Pomurje Beltinci

6 : 1

Vllaznia

Logotip kluba Vllaznia
Stadion:
Športni park Lendava, Lendava
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
20:30:00

Logotip kluba FC Zürich

FC Zürich

3 : 0

Vllaznia

Logotip kluba Vllaznia
Stadion:
Športni park Beltinci, Beltinci
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
16:30:00

Logotip kluba Slovan Bratislava

Slovan Bratislava

2 : 4

Pomurje Beltinci

Logotip kluba Pomurje Beltinci
Stadion:
Športni park Lendava, Lendava
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:30:00

Logotip kluba Vllaznia

Vllaznia

1 : 2

Slovan Bratislava

Logotip kluba Slovan Bratislava
Stadion:
Športni park Lendava, Lendava
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
16:30:00

Logotip kluba Pomurje Beltinci

Pomurje Beltinci

0 : 5

FC Zürich

Logotip kluba FC Zürich
Stadion:
Športni park Beltinci, Beltinci
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
16:30:00

Skupina 4

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Medyk Konin

Medyk Konin

Napredovanje 3 12 9
Logotip kluba: Olimpija Cluj

Olimpija Cluj

3 14 6
Logotip kluba: Pärnu

Pärnu

3 -7 1
Logotip kluba: FK Breznica

FK Breznica

3 -19 1

Tekme

Logotip kluba Olimpija Cluj

Olimpija Cluj

7 : 1

Pärnu

Logotip kluba Pärnu
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
11:00:00

Logotip kluba Medyk Konin

Medyk Konin

9 : 0

FK Breznica

Logotip kluba FK Breznica
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
18:00:00

Logotip kluba Olimpija Cluj

Olimpija Cluj

10 : 0

FK Breznica

Logotip kluba FK Breznica
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
11:00:00

Logotip kluba Pärnu

Pärnu

0 : 1

Medyk Konin

Logotip kluba Medyk Konin
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
18:00:00

Logotip kluba Medyk Konin

Medyk Konin

3 : 1

Olimpija Cluj

Logotip kluba Olimpija Cluj
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba FK Breznica

FK Breznica

2 : 2

Pärnu

Logotip kluba Pärnu
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Skupina 6

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Sarajevo

Sarajevo

Napredovanje 3 4 7
Logotip kluba: Ramat Hasharon

Ramat Hasharon

3 4 6
Logotip kluba: Kharkiv

Kharkiv

3 1 4
Logotip kluba: Rīgas FS

Rīgas FS

3 -9 0

Tekme

Logotip kluba Sarajevo

Sarajevo

1 : 0

Ramat Hasharon

Logotip kluba Ramat Hasharon
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
11:00:00

Logotip kluba Kharkiv

Kharkiv

2 : 0

Rīgas FS

Logotip kluba Rīgas FS
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Ramat Hasharon

Ramat Hasharon

1 : 0

Kharkiv

Logotip kluba Kharkiv
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
11:00:00

Logotip kluba Sarajevo

Sarajevo

3 : 0

Rīgas FS

Logotip kluba Rīgas FS
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Rīgas FS

Rīgas FS

0 : 4

Ramat Hasharon

Logotip kluba Ramat Hasharon
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Kharkiv

Kharkiv

2 : 2

Sarajevo

Logotip kluba Sarajevo
Stadion:
Stadion Asim Ferhatović Hase, Sarajevo
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Skupina 8

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Avaldsnes

Avaldsnes

Napredovanje 3 18 9
Logotip kluba: Futebol Benfica

Futebol Benfica

3 1 6
Logotip kluba: PK-35

PK-35

3 -1 3
Logotip kluba: Newry City

Newry City

3 -18 0

Tekme

Logotip kluba Avaldsnes

Avaldsnes

11 : 0

Newry City

Logotip kluba Newry City
Stadion:
Select Security Stadium, Cheshire
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
13:00:00

Logotip kluba PK-35

PK-35

1 : 2

Futebol Benfica

Logotip kluba Futebol Benfica
Stadion:
Select Security Stadium, Cheshire
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
17:30:00

Logotip kluba Futebol Benfica

Futebol Benfica

1 : 6

Avaldsnes

Logotip kluba Avaldsnes
Stadion:
Select Security Stadium, Cheshire
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
13:00:00

Logotip kluba PK-35

PK-35

2 : 0

Newry City

Logotip kluba Newry City
Stadion:
Select Security Stadium, Cheshire
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
17:30:00

Logotip kluba Newry City

Newry City

0 : 5

Futebol Benfica

Logotip kluba Futebol Benfica
Stadion:
Sonera Stadium, Helsinki
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
10:00:00

Logotip kluba Avaldsnes

Avaldsnes

2 : 0

PK-35

Logotip kluba PK-35
Stadion:
Select Security Stadium, Cheshire
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
10:00:00

Skupina 3

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Breidablik

Breidablik

Napredovanje 3 13 7
Logotip kluba: Spartak Subotica

Spartak Subotica

3 3 7
Logotip kluba: Cardiff Met

Cardiff Met

3 -5 3
Logotip kluba: FC NSA

FC NSA

3 -11 0

Tekme

Logotip kluba FC NSA

FC NSA

0 : 4

Cardiff Met

Logotip kluba Cardiff Met
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba Spartak Subotica

Spartak Subotica

1 : 1

Breidablik

Logotip kluba Breidablik
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Breidablik

Breidablik

5 : 0

FC NSA

Logotip kluba FC NSA
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba Spartak Subotica

Spartak Subotica

3 : 2

Cardiff Met

Logotip kluba Cardiff Met
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba FC NSA

FC NSA

0 : 2

Spartak Subotica

Logotip kluba Spartak Subotica
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba Cardiff Met

Cardiff Met

0 : 8

Breidablik

Logotip kluba Breidablik
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Skupina 7

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: BIIK-Kazygurt

BIIK-Kazygurt

Napredovanje 3 8 9
Logotip kluba: Gintra

Gintra

3 11 6
Logotip kluba: Wexford Youths

Wexford Youths

3 -3 1
Logotip kluba: Criuleni

Criuleni

3 -16 1

Tekme

Logotip kluba Gintra

Gintra

13 : 0

Criuleni

Logotip kluba Criuleni
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba BIIK-Kazygurt

BIIK-Kazygurt

3 : 1

Wexford Youths

Logotip kluba Wexford Youths
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba BIIK-Kazygurt

BIIK-Kazygurt

3 : 0

Criuleni

Logotip kluba Criuleni
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba Wexford Youths

Wexford Youths

1 : 2

Gintra

Logotip kluba Gintra
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Criuleni

Criuleni

0 : 0

Wexford Youths

Logotip kluba Wexford Youths
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba Gintra

Gintra

0 : 3

BIIK-Kazygurt

Logotip kluba BIIK-Kazygurt
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Skupina 1

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Apollon

Apollon

Napredovanje 3 6 7
Logotip kluba: P.A.O.K.

P.A.O.K.

3 0 3
Logotip kluba: Hajvalia

Hajvalia

3 -1 2
Logotip kluba: Kĺ

3 -5 2

Tekme

Logotip kluba Apollon

Apollon

5 : 0

Logotip kluba Kĺ
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
15:45:00

Logotip kluba P.A.O.K.

P.A.O.K.

1 : 1

Hajvalia

Logotip kluba Hajvalia
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Kĺ

1 : 1

P.A.O.K.

Logotip kluba P.A.O.K.
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
15:45:00

Logotip kluba Apollon

Apollon

1 : 0

Hajvalia

Logotip kluba Hajvalia
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Hajvalia

Hajvalia

1 : 1

Logotip kluba Kĺ
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
16:15:00

Logotip kluba P.A.O.K.

P.A.O.K.

3 : 3

Apollon

Logotip kluba Apollon
Stadion:
Stadion Tsirion, Limassol
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
16:15:00

Skupina 5

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: FC Zürich

FC Zürich

Napredovanje 3 10 9
Logotip kluba: Pomurje Beltinci

Pomurje Beltinci

3 2 6
Logotip kluba: Slovan Bratislava

Slovan Bratislava

3 -3 3
Logotip kluba: Vllaznia

Vllaznia

3 -9 0

Tekme

Logotip kluba FC Zürich

FC Zürich

3 : 1

Slovan Bratislava

Logotip kluba Slovan Bratislava
Stadion:
Športni park Beltinci, Beltinci
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
16:30:00

Logotip kluba Pomurje Beltinci

Pomurje Beltinci

6 : 1

Vllaznia

Logotip kluba Vllaznia
Stadion:
Športni park Lendava, Lendava
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
20:30:00

Logotip kluba FC Zürich

FC Zürich

3 : 0

Vllaznia

Logotip kluba Vllaznia
Stadion:
Športni park Beltinci, Beltinci
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
16:30:00

Logotip kluba Slovan Bratislava

Slovan Bratislava

2 : 4

Pomurje Beltinci

Logotip kluba Pomurje Beltinci
Stadion:
Športni park Lendava, Lendava
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:30:00

Logotip kluba Vllaznia

Vllaznia

1 : 2

Slovan Bratislava

Logotip kluba Slovan Bratislava
Stadion:
Športni park Lendava, Lendava
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
16:30:00

Logotip kluba Pomurje Beltinci

Pomurje Beltinci

0 : 5

FC Zürich

Logotip kluba FC Zürich
Stadion:
Športni park Beltinci, Beltinci
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
16:30:00

Skupina 2

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: FK Minsk

FK Minsk

Napredovanje 3 16 9
Logotip kluba: Standard Liège

Standard Liège

3 9 4
Logotip kluba: ŽNK Osijek

ŽNK Osijek

3 8 4
Logotip kluba: Dragon 2014

Dragon 2014

3 -33 0

Tekme

Logotip kluba Standard Liège

Standard Liège

1 : 3

FK Minsk

Logotip kluba FK Minsk
Stadion:
Gradski vrt, Osijek
Datum:
03. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba ŽNK Osijek

ŽNK Osijek

14 : 1

Dragon 2014

Logotip kluba Dragon 2014
Stadion:
Gradski vrt, Osijek
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Standard Liège

Standard Liège

11 : 0

Dragon 2014

Logotip kluba Dragon 2014
Stadion:
Gradski vrt, Osijek
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba FK Minsk

FK Minsk

5 : 0

ŽNK Osijek

Logotip kluba ŽNK Osijek
Stadion:
Gradski vrt, Osijek
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba ŽNK Osijek

ŽNK Osijek

1 : 1

Standard Liège

Logotip kluba Standard Liège
Stadion:
Gradski vrt, Osijek
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Dragon 2014

Dragon 2014

0 : 9

FK Minsk

Logotip kluba FK Minsk
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Skupina 6

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Sarajevo

Sarajevo

Napredovanje 3 4 7
Logotip kluba: Ramat Hasharon

Ramat Hasharon

3 4 6
Logotip kluba: Kharkiv

Kharkiv

3 1 4
Logotip kluba: Rīgas FS

Rīgas FS

3 -9 0

Tekme

Logotip kluba Sarajevo

Sarajevo

1 : 0

Ramat Hasharon

Logotip kluba Ramat Hasharon
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
11:00:00

Logotip kluba Kharkiv

Kharkiv

2 : 0

Rīgas FS

Logotip kluba Rīgas FS
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Ramat Hasharon

Ramat Hasharon

1 : 0

Kharkiv

Logotip kluba Kharkiv
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
11:00:00

Logotip kluba Sarajevo

Sarajevo

3 : 0

Rīgas FS

Logotip kluba Rīgas FS
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Rīgas FS

Rīgas FS

0 : 4

Ramat Hasharon

Logotip kluba Ramat Hasharon
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Kharkiv

Kharkiv

2 : 2

Sarajevo

Logotip kluba Sarajevo
Stadion:
Stadion Asim Ferhatović Hase, Sarajevo
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Skupina 8

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Avaldsnes

Avaldsnes

Napredovanje 3 18 9
Logotip kluba: Futebol Benfica

Futebol Benfica

3 1 6
Logotip kluba: PK-35

PK-35

3 -1 3
Logotip kluba: Newry City

Newry City

3 -18 0

Tekme

Logotip kluba Avaldsnes

Avaldsnes

11 : 0

Newry City

Logotip kluba Newry City
Stadion:
Select Security Stadium, Cheshire
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
13:00:00

Logotip kluba PK-35

PK-35

1 : 2

Futebol Benfica

Logotip kluba Futebol Benfica
Stadion:
Select Security Stadium, Cheshire
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
17:30:00

Logotip kluba Futebol Benfica

Futebol Benfica

1 : 6

Avaldsnes

Logotip kluba Avaldsnes
Stadion:
Select Security Stadium, Cheshire
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
13:00:00

Logotip kluba PK-35

PK-35

2 : 0

Newry City

Logotip kluba Newry City
Stadion:
Select Security Stadium, Cheshire
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
17:30:00

Logotip kluba Newry City

Newry City

0 : 5

Futebol Benfica

Logotip kluba Futebol Benfica
Stadion:
Sonera Stadium, Helsinki
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
10:00:00

Logotip kluba Avaldsnes

Avaldsnes

2 : 0

PK-35

Logotip kluba PK-35
Stadion:
Select Security Stadium, Cheshire
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
10:00:00

Skupina 4

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Medyk Konin

Medyk Konin

Napredovanje 3 12 9
Logotip kluba: Olimpija Cluj

Olimpija Cluj

3 14 6
Logotip kluba: Pärnu

Pärnu

3 -7 1
Logotip kluba: FK Breznica

FK Breznica

3 -19 1

Tekme

Logotip kluba Olimpija Cluj

Olimpija Cluj

7 : 1

Pärnu

Logotip kluba Pärnu
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
11:00:00

Logotip kluba Medyk Konin

Medyk Konin

9 : 0

FK Breznica

Logotip kluba FK Breznica
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
18:00:00

Logotip kluba Olimpija Cluj

Olimpija Cluj

10 : 0

FK Breznica

Logotip kluba FK Breznica
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
11:00:00

Logotip kluba Pärnu

Pärnu

0 : 1

Medyk Konin

Logotip kluba Medyk Konin
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
18:00:00

Logotip kluba Medyk Konin

Medyk Konin

3 : 1

Olimpija Cluj

Logotip kluba Olimpija Cluj
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba FK Breznica

FK Breznica

2 : 2

Pärnu

Logotip kluba Pärnu
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Skupina 9

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Twente

Twente

Napredovanje 3 14 9
Logotip kluba: Ferencváros TC

Ferencváros TC

3 5 6
Logotip kluba: Konak

Konak

3 -1 3
Logotip kluba: Hibernian LFC

Hibernian LFC

3 -18 0

Tekme

Logotip kluba Konak

Konak

5 : 0

Hibernian LFC

Logotip kluba Hibernian LFC
Stadion:
ISS, Vantaa
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
18:30:00

Logotip kluba Twente

Twente

2 : 1

Ferencváros TC

Logotip kluba Ferencváros TC
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
18:30:00

Logotip kluba Twente

Twente

9 : 0

Hibernian LFC

Logotip kluba Hibernian LFC
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
18:30:00

Logotip kluba Ferencváros TC

Ferencváros TC

2 : 0

Konak

Logotip kluba Konak
Stadion:
ISS, Vantaa
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
18:30:00

Logotip kluba Konak

Konak

2 : 6

Twente

Logotip kluba Twente
Stadion:
ISS, Vantaa
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
15:30:00

Logotip kluba Hibernian LFC

Hibernian LFC

0 : 4

Ferencváros TC

Logotip kluba Ferencváros TC
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
15:30:00

Skupina 9

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Twente

Twente

Napredovanje 3 14 9
Logotip kluba: Ferencváros TC

Ferencváros TC

3 5 6
Logotip kluba: Konak

Konak

3 -1 3
Logotip kluba: Hibernian LFC

Hibernian LFC

3 -18 0

Tekme

Logotip kluba Konak

Konak

5 : 0

Hibernian LFC

Logotip kluba Hibernian LFC
Stadion:
ISS, Vantaa
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
18:30:00

Logotip kluba Twente

Twente

2 : 1

Ferencváros TC

Logotip kluba Ferencváros TC
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
18:30:00

Logotip kluba Twente

Twente

9 : 0

Hibernian LFC

Logotip kluba Hibernian LFC
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
18:30:00

Logotip kluba Ferencváros TC

Ferencváros TC

2 : 0

Konak

Logotip kluba Konak
Stadion:
ISS, Vantaa
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
18:30:00

Logotip kluba Konak

Konak

2 : 6

Twente

Logotip kluba Twente
Stadion:
ISS, Vantaa
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
15:30:00

Logotip kluba Hibernian LFC

Hibernian LFC

0 : 4

Ferencváros TC

Logotip kluba Ferencváros TC
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
15:30:00

Skupina 3

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Breidablik

Breidablik

Napredovanje 3 13 7
Logotip kluba: Spartak Subotica

Spartak Subotica

3 3 7
Logotip kluba: Cardiff Met

Cardiff Met

3 -5 3
Logotip kluba: FC NSA

FC NSA

3 -11 0

Tekme

Logotip kluba FC NSA

FC NSA

0 : 4

Cardiff Met

Logotip kluba Cardiff Met
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba Spartak Subotica

Spartak Subotica

1 : 1

Breidablik

Logotip kluba Breidablik
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Breidablik

Breidablik

5 : 0

FC NSA

Logotip kluba FC NSA
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba Spartak Subotica

Spartak Subotica

3 : 2

Cardiff Met

Logotip kluba Cardiff Met
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba FC NSA

FC NSA

0 : 2

Spartak Subotica

Logotip kluba Spartak Subotica
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba Cardiff Met

Cardiff Met

0 : 8

Breidablik

Logotip kluba Breidablik
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Skupina 1

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Apollon

Apollon

Napredovanje 3 6 7
Logotip kluba: P.A.O.K.

P.A.O.K.

3 0 3
Logotip kluba: Hajvalia

Hajvalia

3 -1 2
Logotip kluba: Kĺ

3 -5 2

Tekme

Logotip kluba Apollon

Apollon

5 : 0

Logotip kluba Kĺ
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
15:45:00

Logotip kluba P.A.O.K.

P.A.O.K.

1 : 1

Hajvalia

Logotip kluba Hajvalia
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Kĺ

1 : 1

P.A.O.K.

Logotip kluba P.A.O.K.
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
15:45:00

Logotip kluba Apollon

Apollon

1 : 0

Hajvalia

Logotip kluba Hajvalia
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Hajvalia

Hajvalia

1 : 1

Logotip kluba Kĺ
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
16:15:00

Logotip kluba P.A.O.K.

P.A.O.K.

3 : 3

Apollon

Logotip kluba Apollon
Stadion:
Stadion Tsirion, Limassol
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
16:15:00

Skupina 2

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: FK Minsk

FK Minsk

Napredovanje 3 16 9
Logotip kluba: Standard Liège

Standard Liège

3 9 4
Logotip kluba: ŽNK Osijek

ŽNK Osijek

3 8 4
Logotip kluba: Dragon 2014

Dragon 2014

3 -33 0

Tekme

Logotip kluba Standard Liège

Standard Liège

1 : 3

FK Minsk

Logotip kluba FK Minsk
Stadion:
Gradski vrt, Osijek
Datum:
03. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba ŽNK Osijek

ŽNK Osijek

14 : 1

Dragon 2014

Logotip kluba Dragon 2014
Stadion:
Gradski vrt, Osijek
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Standard Liège

Standard Liège

11 : 0

Dragon 2014

Logotip kluba Dragon 2014
Stadion:
Gradski vrt, Osijek
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba FK Minsk

FK Minsk

5 : 0

ŽNK Osijek

Logotip kluba ŽNK Osijek
Stadion:
Gradski vrt, Osijek
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba ŽNK Osijek

ŽNK Osijek

1 : 1

Standard Liège

Logotip kluba Standard Liège
Stadion:
Gradski vrt, Osijek
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Dragon 2014

Dragon 2014

0 : 9

FK Minsk

Logotip kluba FK Minsk
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Skupina 7

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: BIIK-Kazygurt

BIIK-Kazygurt

Napredovanje 3 8 9
Logotip kluba: Gintra

Gintra

3 11 6
Logotip kluba: Wexford Youths

Wexford Youths

3 -3 1
Logotip kluba: Criuleni

Criuleni

3 -16 1

Tekme

Logotip kluba Gintra

Gintra

13 : 0

Criuleni

Logotip kluba Criuleni
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba BIIK-Kazygurt

BIIK-Kazygurt

3 : 1

Wexford Youths

Logotip kluba Wexford Youths
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba BIIK-Kazygurt

BIIK-Kazygurt

3 : 0

Criuleni

Logotip kluba Criuleni
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba Wexford Youths

Wexford Youths

1 : 2

Gintra

Logotip kluba Gintra
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Criuleni

Criuleni

0 : 0

Wexford Youths

Logotip kluba Wexford Youths
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba Gintra

Gintra

0 : 3

BIIK-Kazygurt

Logotip kluba BIIK-Kazygurt
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Skupina 5

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: FC Zürich

FC Zürich

Napredovanje 3 10 9
Logotip kluba: Pomurje Beltinci

Pomurje Beltinci

3 2 6
Logotip kluba: Slovan Bratislava

Slovan Bratislava

3 -3 3
Logotip kluba: Vllaznia

Vllaznia

3 -9 0

Tekme

Logotip kluba FC Zürich

FC Zürich

3 : 1

Slovan Bratislava

Logotip kluba Slovan Bratislava
Stadion:
Športni park Beltinci, Beltinci
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
16:30:00

Logotip kluba Pomurje Beltinci

Pomurje Beltinci

6 : 1

Vllaznia

Logotip kluba Vllaznia
Stadion:
Športni park Lendava, Lendava
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
20:30:00

Logotip kluba FC Zürich

FC Zürich

3 : 0

Vllaznia

Logotip kluba Vllaznia
Stadion:
Športni park Beltinci, Beltinci
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
16:30:00

Logotip kluba Slovan Bratislava

Slovan Bratislava

2 : 4

Pomurje Beltinci

Logotip kluba Pomurje Beltinci
Stadion:
Športni park Lendava, Lendava
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:30:00

Logotip kluba Vllaznia

Vllaznia

1 : 2

Slovan Bratislava

Logotip kluba Slovan Bratislava
Stadion:
Športni park Lendava, Lendava
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
16:30:00

Logotip kluba Pomurje Beltinci

Pomurje Beltinci

0 : 5

FC Zürich

Logotip kluba FC Zürich
Stadion:
Športni park Beltinci, Beltinci
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
16:30:00

Skupina 8

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Avaldsnes

Avaldsnes

Napredovanje 3 18 9
Logotip kluba: Futebol Benfica

Futebol Benfica

3 1 6
Logotip kluba: PK-35

PK-35

3 -1 3
Logotip kluba: Newry City

Newry City

3 -18 0

Tekme

Logotip kluba Avaldsnes

Avaldsnes

11 : 0

Newry City

Logotip kluba Newry City
Stadion:
Select Security Stadium, Cheshire
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
13:00:00

Logotip kluba PK-35

PK-35

1 : 2

Futebol Benfica

Logotip kluba Futebol Benfica
Stadion:
Select Security Stadium, Cheshire
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
17:30:00

Logotip kluba Futebol Benfica

Futebol Benfica

1 : 6

Avaldsnes

Logotip kluba Avaldsnes
Stadion:
Select Security Stadium, Cheshire
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
13:00:00

Logotip kluba PK-35

PK-35

2 : 0

Newry City

Logotip kluba Newry City
Stadion:
Select Security Stadium, Cheshire
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
17:30:00

Logotip kluba Newry City

Newry City

0 : 5

Futebol Benfica

Logotip kluba Futebol Benfica
Stadion:
Sonera Stadium, Helsinki
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
10:00:00

Logotip kluba Avaldsnes

Avaldsnes

2 : 0

PK-35

Logotip kluba PK-35
Stadion:
Select Security Stadium, Cheshire
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
10:00:00

Skupina 8

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Avaldsnes

Avaldsnes

Napredovanje 3 18 9
Logotip kluba: Futebol Benfica

Futebol Benfica

3 1 6
Logotip kluba: PK-35

PK-35

3 -1 3
Logotip kluba: Newry City

Newry City

3 -18 0

Tekme

Logotip kluba Avaldsnes

Avaldsnes

11 : 0

Newry City

Logotip kluba Newry City
Stadion:
Select Security Stadium, Cheshire
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
13:00:00

Logotip kluba PK-35

PK-35

1 : 2

Futebol Benfica

Logotip kluba Futebol Benfica
Stadion:
Select Security Stadium, Cheshire
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
17:30:00

Logotip kluba Futebol Benfica

Futebol Benfica

1 : 6

Avaldsnes

Logotip kluba Avaldsnes
Stadion:
Select Security Stadium, Cheshire
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
13:00:00

Logotip kluba PK-35

PK-35

2 : 0

Newry City

Logotip kluba Newry City
Stadion:
Select Security Stadium, Cheshire
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
17:30:00

Logotip kluba Newry City

Newry City

0 : 5

Futebol Benfica

Logotip kluba Futebol Benfica
Stadion:
Sonera Stadium, Helsinki
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
10:00:00

Logotip kluba Avaldsnes

Avaldsnes

2 : 0

PK-35

Logotip kluba PK-35
Stadion:
Select Security Stadium, Cheshire
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
10:00:00

Skupina 3

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Breidablik

Breidablik

Napredovanje 3 13 7
Logotip kluba: Spartak Subotica

Spartak Subotica

3 3 7
Logotip kluba: Cardiff Met

Cardiff Met

3 -5 3
Logotip kluba: FC NSA

FC NSA

3 -11 0

Tekme

Logotip kluba FC NSA

FC NSA

0 : 4

Cardiff Met

Logotip kluba Cardiff Met
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba Spartak Subotica

Spartak Subotica

1 : 1

Breidablik

Logotip kluba Breidablik
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Breidablik

Breidablik

5 : 0

FC NSA

Logotip kluba FC NSA
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba Spartak Subotica

Spartak Subotica

3 : 2

Cardiff Met

Logotip kluba Cardiff Met
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba FC NSA

FC NSA

0 : 2

Spartak Subotica

Logotip kluba Spartak Subotica
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba Cardiff Met

Cardiff Met

0 : 8

Breidablik

Logotip kluba Breidablik
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Skupina 3

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Breidablik

Breidablik

Napredovanje 3 13 7
Logotip kluba: Spartak Subotica

Spartak Subotica

3 3 7
Logotip kluba: Cardiff Met

Cardiff Met

3 -5 3
Logotip kluba: FC NSA

FC NSA

3 -11 0

Tekme

Logotip kluba FC NSA

FC NSA

0 : 4

Cardiff Met

Logotip kluba Cardiff Met
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba Spartak Subotica

Spartak Subotica

1 : 1

Breidablik

Logotip kluba Breidablik
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Breidablik

Breidablik

5 : 0

FC NSA

Logotip kluba FC NSA
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba Spartak Subotica

Spartak Subotica

3 : 2

Cardiff Met

Logotip kluba Cardiff Met
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba FC NSA

FC NSA

0 : 2

Spartak Subotica

Logotip kluba Spartak Subotica
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba Cardiff Met

Cardiff Met

0 : 8

Breidablik

Logotip kluba Breidablik
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Skupina 7

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: BIIK-Kazygurt

BIIK-Kazygurt

Napredovanje 3 8 9
Logotip kluba: Gintra

Gintra

3 11 6
Logotip kluba: Wexford Youths

Wexford Youths

3 -3 1
Logotip kluba: Criuleni

Criuleni

3 -16 1

Tekme

Logotip kluba Gintra

Gintra

13 : 0

Criuleni

Logotip kluba Criuleni
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba BIIK-Kazygurt

BIIK-Kazygurt

3 : 1

Wexford Youths

Logotip kluba Wexford Youths
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba BIIK-Kazygurt

BIIK-Kazygurt

3 : 0

Criuleni

Logotip kluba Criuleni
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba Wexford Youths

Wexford Youths

1 : 2

Gintra

Logotip kluba Gintra
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Criuleni

Criuleni

0 : 0

Wexford Youths

Logotip kluba Wexford Youths
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba Gintra

Gintra

0 : 3

BIIK-Kazygurt

Logotip kluba BIIK-Kazygurt
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Skupina 7

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: BIIK-Kazygurt

BIIK-Kazygurt

Napredovanje 3 8 9
Logotip kluba: Gintra

Gintra

3 11 6
Logotip kluba: Wexford Youths

Wexford Youths

3 -3 1
Logotip kluba: Criuleni

Criuleni

3 -16 1

Tekme

Logotip kluba Gintra

Gintra

13 : 0

Criuleni

Logotip kluba Criuleni
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba BIIK-Kazygurt

BIIK-Kazygurt

3 : 1

Wexford Youths

Logotip kluba Wexford Youths
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba BIIK-Kazygurt

BIIK-Kazygurt

3 : 0

Criuleni

Logotip kluba Criuleni
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba Wexford Youths

Wexford Youths

1 : 2

Gintra

Logotip kluba Gintra
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Criuleni

Criuleni

0 : 0

Wexford Youths

Logotip kluba Wexford Youths
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba Gintra

Gintra

0 : 3

BIIK-Kazygurt

Logotip kluba BIIK-Kazygurt
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
15:00:00

Skupina 9

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Twente

Twente

Napredovanje 3 14 9
Logotip kluba: Ferencváros TC

Ferencváros TC

3 5 6
Logotip kluba: Konak

Konak

3 -1 3
Logotip kluba: Hibernian LFC

Hibernian LFC

3 -18 0

Tekme

Logotip kluba Konak

Konak

5 : 0

Hibernian LFC

Logotip kluba Hibernian LFC
Stadion:
ISS, Vantaa
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
18:30:00

Logotip kluba Twente

Twente

2 : 1

Ferencváros TC

Logotip kluba Ferencváros TC
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
18:30:00

Logotip kluba Twente

Twente

9 : 0

Hibernian LFC

Logotip kluba Hibernian LFC
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
18:30:00

Logotip kluba Ferencváros TC

Ferencváros TC

2 : 0

Konak

Logotip kluba Konak
Stadion:
ISS, Vantaa
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
18:30:00

Logotip kluba Konak

Konak

2 : 6

Twente

Logotip kluba Twente
Stadion:
ISS, Vantaa
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
15:30:00

Logotip kluba Hibernian LFC

Hibernian LFC

0 : 4

Ferencváros TC

Logotip kluba Ferencváros TC
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
15:30:00

Skupina 9

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Twente

Twente

Napredovanje 3 14 9
Logotip kluba: Ferencváros TC

Ferencváros TC

3 5 6
Logotip kluba: Konak

Konak

3 -1 3
Logotip kluba: Hibernian LFC

Hibernian LFC

3 -18 0

Tekme

Logotip kluba Konak

Konak

5 : 0

Hibernian LFC

Logotip kluba Hibernian LFC
Stadion:
ISS, Vantaa
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
18:30:00

Logotip kluba Twente

Twente

2 : 1

Ferencváros TC

Logotip kluba Ferencváros TC
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
18:30:00

Logotip kluba Twente

Twente

9 : 0

Hibernian LFC

Logotip kluba Hibernian LFC
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
18:30:00

Logotip kluba Ferencváros TC

Ferencváros TC

2 : 0

Konak

Logotip kluba Konak
Stadion:
ISS, Vantaa
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
18:30:00

Logotip kluba Konak

Konak

2 : 6

Twente

Logotip kluba Twente
Stadion:
ISS, Vantaa
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
15:30:00

Logotip kluba Hibernian LFC

Hibernian LFC

0 : 4

Ferencváros TC

Logotip kluba Ferencváros TC
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
15:30:00

Skupina 1

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Apollon

Apollon

Napredovanje 3 6 7
Logotip kluba: P.A.O.K.

P.A.O.K.

3 0 3
Logotip kluba: Hajvalia

Hajvalia

3 -1 2
Logotip kluba: Kĺ

3 -5 2

Tekme

Logotip kluba Apollon

Apollon

5 : 0

Logotip kluba Kĺ
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
15:45:00

Logotip kluba P.A.O.K.

P.A.O.K.

1 : 1

Hajvalia

Logotip kluba Hajvalia
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Kĺ

1 : 1

P.A.O.K.

Logotip kluba P.A.O.K.
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
15:45:00

Logotip kluba Apollon

Apollon

1 : 0

Hajvalia

Logotip kluba Hajvalia
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Hajvalia

Hajvalia

1 : 1

Logotip kluba Kĺ
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
16:15:00

Logotip kluba P.A.O.K.

P.A.O.K.

3 : 3

Apollon

Logotip kluba Apollon
Stadion:
Stadion Tsirion, Limassol
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
16:15:00

Skupina 1

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Apollon

Apollon

Napredovanje 3 6 7
Logotip kluba: P.A.O.K.

P.A.O.K.

3 0 3
Logotip kluba: Hajvalia

Hajvalia

3 -1 2
Logotip kluba: Kĺ

3 -5 2

Tekme

Logotip kluba Apollon

Apollon

5 : 0

Logotip kluba Kĺ
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
15:45:00

Logotip kluba P.A.O.K.

P.A.O.K.

1 : 1

Hajvalia

Logotip kluba Hajvalia
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Kĺ

1 : 1

P.A.O.K.

Logotip kluba P.A.O.K.
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
15:45:00

Logotip kluba Apollon

Apollon

1 : 0

Hajvalia

Logotip kluba Hajvalia
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Hajvalia

Hajvalia

1 : 1

Logotip kluba Kĺ
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
16:15:00

Logotip kluba P.A.O.K.

P.A.O.K.

3 : 3

Apollon

Logotip kluba Apollon
Stadion:
Stadion Tsirion, Limassol
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
16:15:00

Skupina 5

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: FC Zürich

FC Zürich

Napredovanje 3 10 9
Logotip kluba: Pomurje Beltinci

Pomurje Beltinci

3 2 6
Logotip kluba: Slovan Bratislava

Slovan Bratislava

3 -3 3
Logotip kluba: Vllaznia

Vllaznia

3 -9 0

Tekme

Logotip kluba FC Zürich

FC Zürich

3 : 1

Slovan Bratislava

Logotip kluba Slovan Bratislava
Stadion:
Športni park Beltinci, Beltinci
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
16:30:00

Logotip kluba Pomurje Beltinci

Pomurje Beltinci

6 : 1

Vllaznia

Logotip kluba Vllaznia
Stadion:
Športni park Lendava, Lendava
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
20:30:00

Logotip kluba FC Zürich

FC Zürich

3 : 0

Vllaznia

Logotip kluba Vllaznia
Stadion:
Športni park Beltinci, Beltinci
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
16:30:00

Logotip kluba Slovan Bratislava

Slovan Bratislava

2 : 4

Pomurje Beltinci

Logotip kluba Pomurje Beltinci
Stadion:
Športni park Lendava, Lendava
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:30:00

Logotip kluba Vllaznia

Vllaznia

1 : 2

Slovan Bratislava

Logotip kluba Slovan Bratislava
Stadion:
Športni park Lendava, Lendava
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
16:30:00

Logotip kluba Pomurje Beltinci

Pomurje Beltinci

0 : 5

FC Zürich

Logotip kluba FC Zürich
Stadion:
Športni park Beltinci, Beltinci
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
16:30:00

Skupina 5

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: FC Zürich

FC Zürich

Napredovanje 3 10 9
Logotip kluba: Pomurje Beltinci

Pomurje Beltinci

3 2 6
Logotip kluba: Slovan Bratislava

Slovan Bratislava

3 -3 3
Logotip kluba: Vllaznia

Vllaznia

3 -9 0

Tekme

Logotip kluba FC Zürich

FC Zürich

3 : 1

Slovan Bratislava

Logotip kluba Slovan Bratislava
Stadion:
Športni park Beltinci, Beltinci
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
16:30:00

Logotip kluba Pomurje Beltinci

Pomurje Beltinci

6 : 1

Vllaznia

Logotip kluba Vllaznia
Stadion:
Športni park Lendava, Lendava
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
20:30:00

Logotip kluba FC Zürich

FC Zürich

3 : 0

Vllaznia

Logotip kluba Vllaznia
Stadion:
Športni park Beltinci, Beltinci
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
16:30:00

Logotip kluba Slovan Bratislava

Slovan Bratislava

2 : 4

Pomurje Beltinci

Logotip kluba Pomurje Beltinci
Stadion:
Športni park Lendava, Lendava
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:30:00

Logotip kluba Vllaznia

Vllaznia

1 : 2

Slovan Bratislava

Logotip kluba Slovan Bratislava
Stadion:
Športni park Lendava, Lendava
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
16:30:00

Logotip kluba Pomurje Beltinci

Pomurje Beltinci

0 : 5

FC Zürich

Logotip kluba FC Zürich
Stadion:
Športni park Beltinci, Beltinci
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
16:30:00

Skupina 2

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: FK Minsk

FK Minsk

Napredovanje 3 16 9
Logotip kluba: Standard Liège

Standard Liège

3 9 4
Logotip kluba: ŽNK Osijek

ŽNK Osijek

3 8 4
Logotip kluba: Dragon 2014

Dragon 2014

3 -33 0

Tekme

Logotip kluba Standard Liège

Standard Liège

1 : 3

FK Minsk

Logotip kluba FK Minsk
Stadion:
Gradski vrt, Osijek
Datum:
03. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba ŽNK Osijek

ŽNK Osijek

14 : 1

Dragon 2014

Logotip kluba Dragon 2014
Stadion:
Gradski vrt, Osijek
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Standard Liège

Standard Liège

11 : 0

Dragon 2014

Logotip kluba Dragon 2014
Stadion:
Gradski vrt, Osijek
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba FK Minsk

FK Minsk

5 : 0

ŽNK Osijek

Logotip kluba ŽNK Osijek
Stadion:
Gradski vrt, Osijek
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba ŽNK Osijek

ŽNK Osijek

1 : 1

Standard Liège

Logotip kluba Standard Liège
Stadion:
Gradski vrt, Osijek
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Dragon 2014

Dragon 2014

0 : 9

FK Minsk

Logotip kluba FK Minsk
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Skupina 2

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: FK Minsk

FK Minsk

Napredovanje 3 16 9
Logotip kluba: Standard Liège

Standard Liège

3 9 4
Logotip kluba: ŽNK Osijek

ŽNK Osijek

3 8 4
Logotip kluba: Dragon 2014

Dragon 2014

3 -33 0

Tekme

Logotip kluba Standard Liège

Standard Liège

1 : 3

FK Minsk

Logotip kluba FK Minsk
Stadion:
Gradski vrt, Osijek
Datum:
03. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba ŽNK Osijek

ŽNK Osijek

14 : 1

Dragon 2014

Logotip kluba Dragon 2014
Stadion:
Gradski vrt, Osijek
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Standard Liège

Standard Liège

11 : 0

Dragon 2014

Logotip kluba Dragon 2014
Stadion:
Gradski vrt, Osijek
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba FK Minsk

FK Minsk

5 : 0

ŽNK Osijek

Logotip kluba ŽNK Osijek
Stadion:
Gradski vrt, Osijek
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba ŽNK Osijek

ŽNK Osijek

1 : 1

Standard Liège

Logotip kluba Standard Liège
Stadion:
Gradski vrt, Osijek
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Dragon 2014

Dragon 2014

0 : 9

FK Minsk

Logotip kluba FK Minsk
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Skupina 4

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Medyk Konin

Medyk Konin

Napredovanje 3 12 9
Logotip kluba: Olimpija Cluj

Olimpija Cluj

3 14 6
Logotip kluba: Pärnu

Pärnu

3 -7 1
Logotip kluba: FK Breznica

FK Breznica

3 -19 1

Tekme

Logotip kluba Olimpija Cluj

Olimpija Cluj

7 : 1

Pärnu

Logotip kluba Pärnu
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
11:00:00

Logotip kluba Medyk Konin

Medyk Konin

9 : 0

FK Breznica

Logotip kluba FK Breznica
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
18:00:00

Logotip kluba Olimpija Cluj

Olimpija Cluj

10 : 0

FK Breznica

Logotip kluba FK Breznica
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
11:00:00

Logotip kluba Pärnu

Pärnu

0 : 1

Medyk Konin

Logotip kluba Medyk Konin
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
18:00:00

Logotip kluba Medyk Konin

Medyk Konin

3 : 1

Olimpija Cluj

Logotip kluba Olimpija Cluj
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba FK Breznica

FK Breznica

2 : 2

Pärnu

Logotip kluba Pärnu
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Skupina 4

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Medyk Konin

Medyk Konin

Napredovanje 3 12 9
Logotip kluba: Olimpija Cluj

Olimpija Cluj

3 14 6
Logotip kluba: Pärnu

Pärnu

3 -7 1
Logotip kluba: FK Breznica

FK Breznica

3 -19 1

Tekme

Logotip kluba Olimpija Cluj

Olimpija Cluj

7 : 1

Pärnu

Logotip kluba Pärnu
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
11:00:00

Logotip kluba Medyk Konin

Medyk Konin

9 : 0

FK Breznica

Logotip kluba FK Breznica
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
18:00:00

Logotip kluba Olimpija Cluj

Olimpija Cluj

10 : 0

FK Breznica

Logotip kluba FK Breznica
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
11:00:00

Logotip kluba Pärnu

Pärnu

0 : 1

Medyk Konin

Logotip kluba Medyk Konin
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
18:00:00

Logotip kluba Medyk Konin

Medyk Konin

3 : 1

Olimpija Cluj

Logotip kluba Olimpija Cluj
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba FK Breznica

FK Breznica

2 : 2

Pärnu

Logotip kluba Pärnu
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Skupina 6

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Sarajevo

Sarajevo

Napredovanje 3 4 7
Logotip kluba: Ramat Hasharon

Ramat Hasharon

3 4 6
Logotip kluba: Kharkiv

Kharkiv

3 1 4
Logotip kluba: Rīgas FS

Rīgas FS

3 -9 0

Tekme

Logotip kluba Sarajevo

Sarajevo

1 : 0

Ramat Hasharon

Logotip kluba Ramat Hasharon
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
11:00:00

Logotip kluba Kharkiv

Kharkiv

2 : 0

Rīgas FS

Logotip kluba Rīgas FS
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Ramat Hasharon

Ramat Hasharon

1 : 0

Kharkiv

Logotip kluba Kharkiv
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
11:00:00

Logotip kluba Sarajevo

Sarajevo

3 : 0

Rīgas FS

Logotip kluba Rīgas FS
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Rīgas FS

Rīgas FS

0 : 4

Ramat Hasharon

Logotip kluba Ramat Hasharon
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Kharkiv

Kharkiv

2 : 2

Sarajevo

Logotip kluba Sarajevo
Stadion:
Stadion Asim Ferhatović Hase, Sarajevo
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Skupina 6

Lestvica

Klub T +/- P
Logotip kluba: Sarajevo

Sarajevo

Napredovanje 3 4 7
Logotip kluba: Ramat Hasharon

Ramat Hasharon

3 4 6
Logotip kluba: Kharkiv

Kharkiv

3 1 4
Logotip kluba: Rīgas FS

Rīgas FS

3 -9 0

Tekme

Logotip kluba Sarajevo

Sarajevo

1 : 0

Ramat Hasharon

Logotip kluba Ramat Hasharon
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
11:00:00

Logotip kluba Kharkiv

Kharkiv

2 : 0

Rīgas FS

Logotip kluba Rīgas FS
Stadion:
,
Datum:
23. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Ramat Hasharon

Ramat Hasharon

1 : 0

Kharkiv

Logotip kluba Kharkiv
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
11:00:00

Logotip kluba Sarajevo

Sarajevo

3 : 0

Rīgas FS

Logotip kluba Rīgas FS
Stadion:
,
Datum:
25. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Rīgas FS

Rīgas FS

0 : 4

Ramat Hasharon

Logotip kluba Ramat Hasharon
Stadion:
,
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Logotip kluba Kharkiv

Kharkiv

2 : 2

Sarajevo

Logotip kluba Sarajevo
Stadion:
Stadion Asim Ferhatović Hase, Sarajevo
Datum:
28. 08. 2016
Ura:
17:00:00

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Skupina

Lestvica

Klub T +/- P

Tekme

Zaključni del

Šestnajstina finala

Logotip kluba BIIK-Kazygurt

BIIK-Kazygurt

3 : 1

Verona

Logotip kluba Verona
Stadion:
,
Datum:
05. 10. 2016
Ura:
11:00:00

Logotip kluba Verona

Verona

1 : 1

BIIK-Kazygurt

Logotip kluba BIIK-Kazygurt
Stadion:
,
Datum:
12. 10. 2016
Ura:
20:30:00
BIIK-Kazygurt napreduje s skupnim izidom: 4 : 2.

Logotip kluba Medyk Konin

Medyk Konin

4 : 3

Brescia

Logotip kluba Brescia
Stadion:
,
Datum:
05. 10. 2016
Ura:
15:30:00

Logotip kluba Brescia

Brescia

3 : 2

Medyk Konin

Logotip kluba Medyk Konin
Stadion:
,
Datum:
13. 10. 2016
Ura:
20:30:00
Brescia napreduje s skupnim izidom: 6 : 6 zaradi več doseženih zadetkov v gosteh.

Logotip kluba Sarajevo

Sarajevo

0 : 0

Rossiyanka

Logotip kluba Rossiyanka
Stadion:
Otoka, Sarajevo
Datum:
05. 10. 2016
Ura:
16:00:00

Logotip kluba Rossiyanka

Rossiyanka

2 : 1

Sarajevo

Logotip kluba Sarajevo
Stadion:
Rodina Stadion, Khimki
Datum:
13. 10. 2016
Ura:
18:00:00
Rossiyanka napreduje s skupnim izidom: 2 : 1 .

Logotip kluba Breidablik

Breidablik

0 : 1

Rosengård

Logotip kluba Rosengård
Stadion:
,
Datum:
05. 10. 2016
Ura:
17:30:00

Logotip kluba Rosengård

Rosengård

0 : 0

Breidablik

Logotip kluba Breidablik
Stadion:
Malmö IP, Malmö
Datum:
12. 10. 2016
Ura:
19:00:00
Rosengård napreduje s skupnim izidom: 1 : 0.

Logotip kluba Sturm Graz

Sturm Graz

0 : 6

FC Zürich

Logotip kluba FC Zürich
Stadion:
UPC-Arena, Graz
Datum:
05. 10. 2016
Ura:
08:00:00

Logotip kluba FC Zürich

FC Zürich

3 : 0

Sturm Graz

Logotip kluba Sturm Graz
Stadion:
,
Datum:
12. 10. 2016
Ura:
19:00:00
FC Zürich napreduje s skupnim izidom: 9 : 0.

Logotip kluba Avaldsnes

Avaldsnes

2 : 5

Lyon

Logotip kluba Lyon
Stadion:
Avaldsnes Idrettssenter, Avaldsnes
Datum:
05. 10. 2016
Ura:
08:00:00

Logotip kluba Lyon

Lyon

5 : 0

Avaldsnes

Logotip kluba Avaldsnes
Stadion:
Plaine des Jeux de Gerland, Lyon
Datum:
12. 10. 2016
Ura:
20:45:00
Lyon napreduje s skupnim izidom: 10 : 2.

Logotip kluba Apollon

Apollon

1 : 1

Slavia Praha

Logotip kluba Slavia Praha
Stadion:
,
Datum:
05. 10. 2016
Ura:
08:00:00

Logotip kluba Slavia Praha

Slavia Praha

3 : 2

Apollon

Logotip kluba Apollon
Stadion:
,
Datum:
12. 10. 2016
Ura:
18:30:00
Slavia Praha napreduje s skupnim izidom: 4 : 3.

Logotip kluba Twente

Twente

2 : 0

Sparta Praha

Logotip kluba Sparta Praha
Stadion:
,
Datum:
05. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Sparta Praha

Sparta Praha

1 : 3

Twente

Logotip kluba Twente
Stadion:
Sparťanky, Praha
Datum:
12. 10. 2016
Ura:
18:00:00
Twente napreduje s skupnim izidom: 5 : 1.

Logotip kluba Athletic Bilbao

Athletic Bilbao

2 : 1

Fortuna Hjörring

Logotip kluba Fortuna Hjörring
Stadion:
Instalaciones de Lezama, Bilbao
Datum:
05. 10. 2016
Ura:
19:30:00

Logotip kluba Fortuna Hjörring

Fortuna Hjörring

3 : 1

* po podaljških

Athletic Bilbao

Logotip kluba Athletic Bilbao
Stadion:
Hjørring Stadion, Hjörring
Datum:
12. 10. 2016
Ura:
19:00:00
Fortuna Hjörring napreduje s skupnim izidom: 4 : 3.

Logotip kluba Chelsea L.F.C.

Chelsea L.F.C.

0 : 3

VfL Wolfsburg

Logotip kluba VfL Wolfsburg
Stadion:
Wheatsheaf Park, Staines
Datum:
05. 10. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba VfL Wolfsburg

VfL Wolfsburg

1 : 1

Chelsea L.F.C.

Logotip kluba Chelsea L.F.C.
Stadion:
AOK Stadium, Wolfsburg
Datum:
12. 10. 2016
Ura:
18:00:00
VfL Wolfsburg napreduje s skupnim izidom: 4 : 1.

Logotip kluba St.Pölten-Spratzern

St.Pölten-Spratzern

0 : 2

Bröndby

Logotip kluba Bröndby
Stadion:
,
Datum:
05. 10. 2016
Ura:
20:20:00

Logotip kluba Bröndby

Bröndby

2 : 2

St.Pölten-Spratzern

Logotip kluba St.Pölten-Spratzern
Stadion:
Brøndby Stadion, København
Datum:
12. 10. 2016
Ura:
18:00:00
Bröndby napreduje s skupnim izidom: 4 : 2.

Logotip kluba Hibernian LFC

Hibernian LFC

0 : 6

Bayern München

Logotip kluba Bayern München
Stadion:
,
Datum:
05. 10. 2016
Ura:
20:30:00

Logotip kluba Bayern München

Bayern München

4 : 1

Hibernian LFC

Logotip kluba Hibernian LFC
Stadion:
Grünwalder Stadion, München
Datum:
12. 10. 2016
Ura:
18:00:00
Bayern München napreduje s skupnim izidom: 10 : 1.

Logotip kluba FK Minsk

FK Minsk

0 : 3

FC Barcelona

Logotip kluba FC Barcelona
Stadion:
,
Datum:
06. 10. 2016
Ura:
15:00:00

Logotip kluba FC Barcelona

FC Barcelona

2 : 1

FK Minsk

Logotip kluba FK Minsk
Stadion:
Joan Gamper, Barcelona
Datum:
12. 10. 2016
Ura:
17:00:00
FC Barcelona napreduje s skupnim izidom: 5 : 1.

Logotip kluba Lillestrøm

Lillestrøm

3 : 1

Paris SG

Logotip kluba Paris SG
Stadion:
LSK-Hallen, Lillestrøm
Datum:
06. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Paris SG

Paris SG

4 : 1

Lillestrøm

Logotip kluba Lillestrøm
Stadion:
Stade Sébastien Charléty, Paris
Datum:
13. 10. 2016
Ura:
20:00:00
Paris SG napreduje s skupnim izidom: 5 : 4.

Logotip kluba Eskilstuna

Eskilstuna

1 : 0

Glasgow City

Logotip kluba Glasgow City
Stadion:
Tunavallen, Eskilstuna
Datum:
06. 10. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Glasgow City

Glasgow City

1 : 2

Eskilstuna

Logotip kluba Eskilstuna
Stadion:
,
Datum:
13. 10. 2016
Ura:
20:45:00
Eskilstuna napreduje s skupnim izidom: 3 : 1.

Logotip kluba Manchester City W.F.C.

Manchester City W.F.C.

2 : 0

Zvezda 2005

Logotip kluba Zvezda 2005
Stadion:
Academy Stadium, Manchester
Datum:
06. 10. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Zvezda 2005

Zvezda 2005

0 : 4

Manchester City W.F.C.

Logotip kluba Manchester City W.F.C.
Stadion:
,
Datum:
12. 10. 2016
Ura:
16:00:00
Manchester City W.F.C. napreduje s skupnim izidom: 6 : 0 .

Šestnajstina finala

Logotip kluba Bayern München

Bayern München

4 : 0

Rossiyanka

Logotip kluba Rossiyanka
Stadion:
Grünwalder Stadion, München
Datum:
09. 11. 2016
Ura:
18:00:00

Logotip kluba Rossiyanka

Rossiyanka

0 : 4

Bayern München

Logotip kluba Bayern München
Stadion:
Rodina Stadion, Khimki
Datum:
17. 11. 2016
Ura:
17:00:00
Bayern München napreduje s skupnim izidom: 8 : 0.

Logotip kluba Lyon

Lyon

8 : 0

FC Zürich

Logotip kluba FC Zürich
Stadion:
Plaine des Jeux de Gerland, Lyon
Datum:
09. 11. 2016
Ura:
18:15:00

Logotip kluba FC Zürich

FC Zürich

0 : 9

Lyon

Logotip kluba Lyon
Stadion:
,
Datum:
16. 11. 2016
Ura:
19:00:00
Lyon napreduje s skupnim izidom: 17 : 0.

Logotip kluba FC Barcelona

FC Barcelona

1 : 0

Twente

Logotip kluba Twente
Stadion:
Joan Gamper, Barcelona
Datum:
09. 11. 2016
Ura:
18:30:00

Logotip kluba Twente

Twente

0 : 4

FC Barcelona

Logotip kluba FC Barcelona
Stadion:
,
Datum:
16. 11. 2016
Ura:
19:00:00
FC Barcelona napreduje s skupnim izidom: 5 : 0.

Logotip kluba Manchester City W.F.C.

Manchester City W.F.C.

1 : 0

Bröndby

Logotip kluba Bröndby
Stadion:
Academy Stadium, Manchester
Datum:
09. 11. 2016
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Bröndby

Bröndby

1 : 1

Manchester City W.F.C.

Logotip kluba Manchester City W.F.C.
Stadion:
Brøndby Stadion, København
Datum:
16. 11. 2016
Ura:
18:00:00
Manchester City W.F.C. napreduje s skupnim izidom: 2 : 1 .

Logotip kluba Brescia

Brescia

0 : 1

Fortuna Hjörring

Logotip kluba Fortuna Hjörring
Stadion:
,
Datum:
09. 11. 2016
Ura:
20:30:00

Logotip kluba Fortuna Hjörring

Fortuna Hjörring

3 : 1

Brescia

Logotip kluba Brescia
Stadion:
Hjørring Stadion, Hjörring
Datum:
16. 11. 2016
Ura:
19:00:00
Fortuna Hjörring napreduje s skupnim izidom: 4 : 1.

Logotip kluba BIIK-Kazygurt

BIIK-Kazygurt

0 : 3

Paris SG

Logotip kluba Paris SG
Stadion:
,
Datum:
10. 11. 2016
Ura:
09:00:00

Logotip kluba Paris SG

Paris SG

4 : 1

BIIK-Kazygurt

Logotip kluba BIIK-Kazygurt
Stadion:
Stade Sébastien Charléty, Paris
Datum:
17. 11. 2016
Ura:
19:00:00
Paris SG napreduje s skupnim izidom: 7 : 1.

Logotip kluba Slavia Praha

Slavia Praha

1 : 3

Rosengård

Logotip kluba Rosengård
Stadion:
,
Datum:
10. 11. 2016
Ura:
18:30:00

Logotip kluba Rosengård

Rosengård

3 : 0

Slavia Praha

Logotip kluba Slavia Praha
Stadion:
Malmö IP, Malmö
Datum:
16. 11. 2016
Ura:
19:00:00
Rosengård napreduje s skupnim izidom: 6 : 1.

Logotip kluba Eskilstuna

Eskilstuna

1 : 5

VfL Wolfsburg

Logotip kluba VfL Wolfsburg
Stadion:
Tunavallen, Eskilstuna
Datum:
10. 11. 2016
Ura:
19:00:00

Logotip kluba VfL Wolfsburg

VfL Wolfsburg

3 : 0

Eskilstuna

Logotip kluba Eskilstuna
Stadion:
AOK Stadium, Wolfsburg
Datum:
17. 11. 2016
Ura:
18:00:00
VfL Wolfsburg napreduje s skupnim izidom: 8 : 1.

Četrtfinale

Logotip kluba Fortuna Hjörring

Fortuna Hjörring

:

Manchester City W.F.C.

Logotip kluba Manchester City W.F.C.
Stadion:
Hjørring Stadion, Hjörring
Datum:
23. 03. 2017
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Manchester City W.F.C.

Manchester City W.F.C.

:

Fortuna Hjörring

Logotip kluba Fortuna Hjörring
Stadion:
Academy Stadium, Manchester
Datum:
30. 03. 2017
Ura:
20:00:00

Logotip kluba Rosengård

Rosengård

0 : 1

FC Barcelona

Logotip kluba FC Barcelona
Stadion:
Malmö IP, Malmö
Datum:
22. 03. 2017
Ura:
19:00:00

Logotip kluba FC Barcelona

FC Barcelona

:

Rosengård

Logotip kluba Rosengård
Stadion:
Joan Gamper, Barcelona
Datum:
29. 03. 2017
Ura:
19:00:00

Logotip kluba VfL Wolfsburg

VfL Wolfsburg

:

Lyon

Logotip kluba Lyon
Stadion:
AOK Stadium, Wolfsburg
Datum:
23. 03. 2017
Ura:
20:15:00

Logotip kluba Lyon

Lyon

:

VfL Wolfsburg

Logotip kluba VfL Wolfsburg
Stadion:
Plaine des Jeux de Gerland, Lyon
Datum:
29. 03. 2017
Ura:
20:45:00

Logotip kluba Bayern München

Bayern München

:

Paris SG

Logotip kluba Paris SG
Stadion:
Grünwalder Stadion, München
Datum:
23. 03. 2017
Ura:
19:00:00

Logotip kluba Paris SG

Paris SG

:

Bayern München

Logotip kluba Bayern München
Stadion:
Stade Sébastien Charléty, Paris
Datum:
29. 03. 2017
Ura:
20:00:00

Polfinale

Fortuna Hjörring / Manchester City

:

Wolfsburg / Lyon

Stadion: Datum:
22.04.2017
Ura:

FC Rosengård / FC Barcelona

:

Bayern München / Paris Saint-Germaine

Stadion: Datum:
22.04.2017
Ura:

Wolfsburg / Lyon

:

Fortuna Hjörring / Manchester City

Stadion: Datum:
29.04.2017
Ura:

Bayern München / Paris Saint-Germaine

:

FC Rosengård / FC Barcelona

Stadion: Datum:
29.04.2017
Ura:

Finale

Finale bo na sporedu 1.6.2017 na Cardiff City Stadium v Cardiffu.